ПОБЕДИТЕЛИ В ИГРАТА „100 на 100 добро“

Благодарим на хилядите млади хора, които участваха в играта, както и на всички, които ги подкрепиха!

Прекрасни сте!

Удвоихме наградите и вместо 100 наградени имаме удоволствието да наградим 200 участника (групи деца, училища, класове, градини и др.). Всеки победил ще получи, чрез нашите партньори от куриерска фирма Спиди, 100 дръвчета възможно най-бързо (повечето още във вторник 26.04.16 г.).

Дръвчетата са подбрани, за да са подходящи за съответното населено място. Като подробни указания за съхранението, засаждането и грижите за тях ще получите заедно с тях и по мейла, с който сте участвали. Молим от сърце да ги спазвате, да ги засадите максимално бързо и да се грижите за тях с Любов, за което Ви Благодарим!

И така 20 000 нови дървета за България ще бъдат засадени от Вас мили млади хорa и деца, от Вас – Бъдещето на България!


Благодарим на всички от сърце!

Ето и победителите:

Училище

Клас

Град

23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри"

1 Б И 5 Б

София

НСОУ "София, гр. София

 

София

СОУ "Свети Климент Охридски"

3 А

Ловеч

НУ "Димитър Благоев"

 

Стара Загора

189 ОДЗ "Сто усмивки"

 

София

СОУ "Йордан Йовков"

2 Б

Бургас

18 СОУ "Уилям Гладстон"

2 А

София

Ученически съвет при СОУ "Димитър Благоев"

 

Свищов

3 ОУ" Св. Св. Кирил и Методий"

3

Ахтопол

1 СОУ "Свети Седмочисленици"

4 Б

Търговище

СОУ "Иван Вазов"

 

Вършец

1 СОУ"Свети Седмочисленици"

3

Търговище

ОУ " Климент Охридски"

1 Г

Бургас

ЦДГ,,Първи юни"

 

Карлово

ОУ "Проф. Димитър Димов"

1 А

Ловеч

 СОУ „Цанко Церковски“

2 В

Полски Тръмбеш

55 СОУ "Петко Каравелов"

ПК"А" ДО ПК"Г", ОТ I"А" ДО I"З", ОТ II"А" ДО II"Ж",ОТ III"А"ДО III"Ж",ОТ IV"А" ДО IV"Е", ОТ V"А"ДО V"Д", ОТ VI"А" ДО VI"Д", ОТ VII"А" ДОVII"Г"

София

ЧПГТП "Райко Цончев"

9

Добрич

ОДЗ "Славейче"

ГРУПА "ДЕЛФИНЧЕ"

Бургас

11 СОУ "Васил Левски"

11 Б

Карлово

СОУ "Д-р Петър Берон"

3 А

Свиленград

ЦДГ 3 "Радост"

ГРУПА " СЛЪНЧИЦЕ"

Свищов

ОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ"

2 А

Силистра

ПГСАГ" Лубор Байер"

9 Г

Стара Загора

СОУЕЕ "Константин-Кирил Философ"

11 Г

Русе

ОУ "Христо Смирненски"

1 А

Стамболийски

НЧ "Възпитател-1915"

 

с. Орловец

1 СОУ "Свети Седмочисленици"

3 А

Търговище

5 ОУ"Митьо Станев"

5 В

Стара Загора

СОУ "Цанко Церковски"

2 Б

Полски Тръмбеш

1 СОУ "Св. Седмочисленици"

4 А

Търговище

ЦДГ "Славейче"

1 ГРУПА

Стара Загора

ЦДГ №19 "Конче вихрогонче"

 

Шумен

НУ "Св. Паисий Хилендарски"

2 А

Банско

Център за демократично учене

 

София

1 СОУ "Св.Седмочисленици"

1 В

Търговище

НУ "Братя Миладинови"

 

с. Кръстина

ЦДГ"Дружба-Първи юни"

ПГ "СРЕБЪРНИ ЗВЕЗДИЧКИ"

Пловдив

ОДЗ "Звънче"

ГРУПА ДЕЛФИНЧЕ

Бургас

3 ОУ "Ангел Кънчев"

1 Е

Варна

ОУ ,,Иван Вазов"

1 А

Харманли

1 СОУ " Свети Седмочисленици"

1 А

Търговище

Гимназия с преподаване на чужди езици "Христо Ботев"

 

Кърджали

1 СОУ " Св. Седмочисленици"

10 А

Търговище

ОДЗ ,,Знаме на мира,,

 

Белене

23 СОУ "Фредерик Жолио - Кюри"

11 Б

София

ОУ "Христо Ботев"

 

Раковски

1 СОУ "Свети Седмочисленици"

4 В

Търговище

ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"

4 В

Силистра

СОУ "Христо Смирненски"

9 Б

Хисаря

1 СОУ "Свети Седмочисленици"

11 А

Търговище

ОДЗ 12 "Лилия"

 

София

144 СОУ "Народни будители"

9 А

София

ПГСАГ "Лубор Байер"

8 А

Стара Загора

ОДЗ №18 "Пчелица"

 

Казанлък

ОУ "Христо Ботев"

ПРОЕКТ "УЧИЛИЩЕ НА СЦЕНА"

Стамболийски

Езикова школа Pathways

6

Пазарджик

37 СОУ "Райна Княгиня"

8 А

София

ОДЗ "Рада Войвода"

 

Велико Търново

СОУ "Христо Ботев"

ЕКОКЛУБ "ДЕТЕЛИНИ"

Враца

1 СОУ "Св. Седмочисленици"

5 В

Търговище

СОУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ"

2 А

Силистра

СОУ "Христо Ботев"

 

Карнобат

91 ОДЗ гр.София

3 А

София

ОУ "Добри Чинтулов"

1 А

Варна

НУ "Христо Ботев"

1 А

Плевен

СОУ "Васил Левски"

2

Хасково

ОУ "Св. Иван Рилски"

1 В

Хасково

ОУ "Петко Р.Славейков"

5 Б

Ямбол

СОУ "Христо Смирненски"

6 В

Стара Загора

НУ" Христо Ботев"

1 Б

Плевен

ОУ "Иван Вазов"

 

с. Русокастро

ЦДГ"Слънце"

 

Чирпан

1 СОУ "Св. Седмочисленици"

2 А

Търговище

ОУ "Св. Св. Кирил и Методий"

 

Самоков

3 ОУ "П.Р.Славейков"

3 А

Търговище

ОУ "Христо Смирненски"

7

Раковски

ОУ "Христо Ботев"

 

с. Красново

ОУ "Климент Охридски"

4

с. Драганово

ОУ "Генерал Карцов"

 

с.Христо Даново

НУ" Христо Ботев"

1 Г

Плевен

ОДЗ "Слънце"

4 В

Димитровград

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

3 Б

Балчик

ОУ "Отец Паисий"

8

с.Нова Камена

ОУ "Елисавета Багряна"

12

Сливен

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

5 Б

Старо Оряхово

192 СОУ "Христо Ботев"

5

с.Бистрица

ОУ "Патриарх Евтимий"

3 Г

Варна

1 СОУ,,Свети Седмочисленици,,

5 Б

Търговище

НУ " Христо Ботев"

2 Д

Плевен

ЦДГ №43 "Синчец"

 

Варна

44 СОУ "Неофит Бозвели"

УЧЕНИЧЕСКИ СЪВЕТ

София

ОУ "Христо Смирненски"

1 А

Хасково

ЦДГ "Здравец"

 

Велико Търново

ОУ "Васил Левски"

 

Разград

ОУ "Черноризец Храбър"

 

Крушаре

Финансово-Стопанска Гимназия " Васил Левски "

 

Монтана

ЦДГ №181 "РАДОСТ"

 

с.Железница

ОУ "Г.С. РАКОВСКИ"

4

Голямо Ново

119 СОУ

2 А

София

НУ "Св.св.Кирил и Методий"

3 А

Разлог

СОУ "Бачо Киро"

 

Павликени

ОУ "Христо Ботев"

3

с. Самораново

СОУ "Добри Чинтулов"

3 А

Бургас

Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Проф. арх. Стефан Стефанов"

 

Монтана

ЕГ ,,Акад. Л. Стоянов"

11

Благоевград

СОУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ''

 

Кърджали

1 СОУ "Св. Седмочисленици"

7 А

Търговище

СОУ "Епископ Константин Преславски"

3 А

Бургас

ОУ ,,Кирил Христов"

 

Стара Загора

Детска градина "Арабела"

 

Видин

144 СОУ "Народни будители"

5 Д

София

Католически Скаути

 

Раковски

Народно читалище "Развитие-1926"

 

Търговище

145 ОУ"Симеон Радев"

Подготвителна група Г

София

18 СОУ "Уилям Гладстон"

4 В

София

ЦДГ"Първи юни"

 

Пловдив

78 СОУ

 

София

НЧ "Никола Й.Вапцаров 1927г."

 

с. Бабово

НСОУ "София"

2 В

София

91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов"

10 Г

София

НЧ"Пробуда 1928"

 

Търговище

13 ОУ "Св. Паисий Хилендарски"

2 А

Стара Загора

5 ОУ "М.Станев"

4

Стара Загора

СОУ ''Христо Ботев''

10

Ивайловград

ОДЗ "Ален мак"

 

Велико Търново

НУ "Христо Ботев"

2 Б

Плевен

3 ОУ "П.Р.Славейков"

2 Б

Търговище

2 СОУ "Професор Никола Маринов"

1 Г

Търговище

СОУ "П.Р.Славейков"

8 А

Видин

СОУ"Васил Левски"

 

Троян

ОУ "Иван Вазов"

 

Харманли

119 СОУ "Акад. Михаил Арнаудов"

2 Б И 2 Г

София

ЦДГ "СЛЪНЦЕ"

 

Велико Търново

ОУ "Св.Св.Кирил и Методий"

6

Белослав

98 НУ "Св.Св.Кирил и Методий"

2 А

София

ЦДГ "Здравец"

 

Търговище

 ЦДГ "Чучулига"

Група "Мечо пух"

Пловдив

ЦДГ "Ален мак"

 

Разлог

ОУ "Васил Левски"

 

с.Маноле

ЦДГ "Изворче"

 

Генерал Тодоров

НУ "Любен Каравелов"

 

Нова Загора

4 СОУ "Константин Петканов"

 

Бургас

ЦДГ "Цветни мечти "

 

с.Върбовка

44 СОУ "Неофит Бозвели"

3

Горни Богров

Децата на Клуб Нещото

 

Пловдив

ОУ "Йордан Йовков"

2 В

Варна

ПГ "Св. Патриарх Евтимий"

9

Асеновград

12 ОУ "Елисавета Багряна"

5 Б

Сливен

144 СОУ "Народни будители"

10 А

София

ПГЕЕ "М. В. Ломоносов"

9

Горна Оряховица

1 СОУ "Свети Седмочисленици"

9 А

Търговище

51 СОУ "Елисавета Багряна"

 

София

ОДЗ - 1 "Снежанка"

 

Петрич

4 ОУ "Иван Вазов"

5 А

Монтана

СОУЕЕ "Св. Контсантин-Кирил Философ"

8 В

Русе

ЦДГ"ДРУЖБА"

2 А

Пловдив

ОДЗ №1" Приказен свят"

 

Септември

 ПГ "Св. Патриарх Евтимии"

9

Асеновград

Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт

8 И 9

Казанлък

СОУ "Райна Княгиня"

1 А

София

3 ОУ "Д-р Иван Селимински"

1 В

Сливен

НУ "Неделя Петкова"

1 А

Сопот

Младежки екип „Лидер”

 

Разград

СОУ "Васил Левски"

5 Б

Карлово

СОУ "Отец Паисий"

IА, IБ, IВ, IIА, IIБ, IIВ, IIIА, IIIБ, IVА, IVБ, VA, VБ, VIA, VIБ, VIIА, VIIБ, VIII, IX, X, XIКЛАС

Габрово

ОУ ,,Гео Милев"

 

с.Белозем

84 ОДЗ "Детелина"

 

София

ЦДГ №8"Българче"

 

Стара Загора

Професионална гимназия по икономика "Тодор Влайков"

12

Клисура

ПЗГ"Добруджа"

 

Силистра

Професионална гимназия по хотелиерство и туризъм "Акад. Неделчо Неделчев"

9

Сливен

Дом за деца лишени от родителски грижи "Асен Златаров"

 

Враца

ПГО "Станка николица Спасо-Еленина"

 

Разград

НУ "Христо Ботев"

4 В

Плевен

ССУ с ДГ за ДУС "Проф. д-р Денев"

7

София

18 СОУ "Уилям Гладстон"

2 Е

София

ОУ "Иван Вазов"

 

с. Калояново

ОДЗ "ЗНАМЕ НА МИРА"

 

Белене

ОУ " Димитър Благоев"

 

Велико Търново

ПГТС "Арх.Й.Миланов"

 

Перник

СОУ "Любен Каравелов"

7

Варна

ОУ "Любен Каравелов"

6

Пещера

12 ОУ "Елисавета Багряна"

 

Сливен

69 СОУ "Димитър Маринов"

4 А

София

ОДЗ 139 " Панорама"

Група "Смехорани"

София

ЦДГ

Подготвителна група

Ветрен

ОУ "Стою Шишков"

6

Смолян

ОУ "Св. Климент Охридски"

6 А

Бургас

ОУ"Христо Ботев"

5 В

Исперих

СОУ "Константин Петканов"

 

Бургас

ОДЗ №7 "Слънчо"

1 група "Детелина"

Пазарджик

ОУ "Свети свети Кирил и Методий"

 

с. Полско Косово

ОУ "Св. Климент Охридски"

 

Кърджали

НУ "Св. Св. Кирил и Методий"

2

Тополовград

ОУ "Проф.Иван Батаклиев"

6 В

Пазарджик

ОДЗ "Радост"

 

Калофер

66 СОУ "Филип Станиславов"

8 А

София

НУ "Христо Ботев"

 

Плевен

ОУ ''Кирил Христов''

5 В

Стара Загора