1"В" СУ "Христо Ботев"

Защо да посадим дърво По цялата земя,независимо от националност,раса или пол,хората са обединени от един и същи стремеж – стремежът към пълноценен живот.Връзката с природата,убедеността,че човек оставя нещо след себе си,даряването на живот и израстването – това са само частици от точно този живот. Да засадим дръвче – нещо толкова малко и просто,но съчетаващо всеки един от тези елементи.Наистина, дело, което човек трябва да направи през живота си. И малките деца знаят,че без дървета на Земята няма живот.Дърветата са тези същества,които се грижат може би най-много за кислорода в атмосферата ни.Без кислород – няма живот.Дори само това е достатъчна причина да желаем и да се грижим да има повече дървета. На кого и защо е нужно това??? - Защото дървото радва душата с красотата си и зиме и лете - Защото всяка пролет зеленото дърво става символ на пробуждащия се за ново начало живот - Защото със засаждането на едно дърво показваме,че ние градим света в който живеем - Защото можем и променяме нашата реалност и бъдещето на децата ни - Защото вярваме,искаме и можем - Защото промяната започва от нас - Ние вярваме,че всяко голямо пътуване започва с малка крачка в правилната посока. Всеки един от нас може да направи промяна към по-добро,а когато много хора искаме да направим света по-красив,по-добър,по-усмихнат и по-чист,водени изцяло от добри и безкористни намерения – цялата Вселена ще ни помогне. А вие познавате ли прекрасното усещане да засадите дърво ??? Ами …опитайте !
Пощенски код 
8470
Град 
гр.Сунгурларе
Адрес 
гр.Сунгурларе, обл.Бургас , ул. "Г. Димитров" №21
up
2763 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7857 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4982 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3953 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3701 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3639 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3574 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3512 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3488 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3439 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3411 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3316 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3260 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3234 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3160 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3148 гласа

III а

up
3132 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3129 гласа

II,,а" клас

up
3080 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3036 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3033 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3030 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3027 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3027 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
3019 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3010 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3009 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2974 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2969 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2962 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2951 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2949 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2947 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2938 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2924 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2921 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2914 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2909 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2909 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2907 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2897 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2886 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2883 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2872 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2872 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2841 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2840 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2828 гласа

2Б клас

up
2823 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2823 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2817 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2812 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2811 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2802 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2799 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2798 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2796 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2793 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2783 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2780 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2776 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2773 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2768 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2766 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2763 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2759 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2754 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2751 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2741 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2737 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2733 гласа

Павел Бачоров

up
2722 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2716 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2714 гласа

Децата на с.Тополница

up
2707 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2703 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2697 гласа

ІІ Б клас

up
2694 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2692 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2691 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2690 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2673 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2669 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2668 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2655 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2651 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2650 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2648 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2648 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2646 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2644 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2642 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2640 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2631 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2621 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2617 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2615 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2601 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2595 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2589 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2581 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2580 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2576 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2576 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2573 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2570 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2563 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2555 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2554 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2552 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2552 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2552 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2545 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2543 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2536 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2532 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2518 гласа

група "Златна рибка"

up
2514 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2506 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2481 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2477 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2477 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2472 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2469 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2467 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2466 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2464 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2460 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2455 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2453 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2451 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2450 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2449 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2448 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2446 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2442 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2437 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2437 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2436 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2435 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2435 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2430 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2429 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2420 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2419 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2416 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2416 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2414 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2414 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2411 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2409 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2404 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2403 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2403 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2401 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2400 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2400 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2397 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2396 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2396 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2393 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2389 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2389 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2386 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2385 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2384 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2380 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2380 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2377 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2376 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2375 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2373 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2372 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2372 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2371 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2370 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2369 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2369 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2367 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2366 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2366 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2365 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2364 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2364 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2364 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2363 гласа

Група "Мики Маус"

up
2362 гласа

ДГ "Раковина"

up
2359 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2357 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2357 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2356 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2355 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2355 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2354 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2352 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2349 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2346 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2345 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2344 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2339 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2339 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2338 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2338 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2337 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2336 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2336 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2335 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2335 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2334 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2333 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2332 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2331 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2327 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2327 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2326 гласа

ДГ "Зорница"

up
2325 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2325 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2323 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2323 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2322 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2322 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2322 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2321 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2321 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2320 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2319 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2319 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2318 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2317 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2311 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2307 гласа

Mария Механджийска

up
2306 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2303 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2301 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2299 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2297 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2296 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2296 гласа

Децата на Абдовица

up
2291 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2288 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2287 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2285 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2285 гласа

група Млад природозащитник

up
2283 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2282 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2282 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2282 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2280 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2276 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2273 гласа

ДГ "Звънче"

up
2273 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2272 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2272 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2270 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2269 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2266 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2266 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2264 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2263 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2263 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2262 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2262 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2262 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2262 гласа

ДГ " Надежда"

up
2260 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2260 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2259 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2259 гласа

група Маргаритка

up
2259 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2257 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2257 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2257 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2252 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2250 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2249 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2248 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2247 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2245 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2244 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2244 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2239 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2237 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2236 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2236 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2234 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2229 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2228 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2224 гласа

разновъзрастова група

up
2224 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2221 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2218 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2216 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2215 гласа

Приятели от Варна

up
2214 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2214 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2214 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2213 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2212 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2210 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2209 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2209 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2207 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2206 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2205 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2204 гласа

Кметство Брест

up
2199 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2198 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2197 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2197 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2196 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2193 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2188 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2187 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2184 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2180 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2179 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2179 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2179 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2173 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2172 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2172 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2165 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2161 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2161 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2159 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2155 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2153 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2150 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2140 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2140 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2139 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2138 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2134 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2131 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2119 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2114 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2090 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2073 гласа