4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

Колкото повече общуваме с природата, с дърветата, растителността и животните, толкова повече обичаме България. Едва ли има в света, страна, по–хубава от нашата, с по–богата природа от нашата, с по–интересна история от българската. Направихме първата крачка като посадихме дърво в двора на училището.Искаме училищният двор да стане една малка гора,в която да прекарваме повече време и да се забавляваме,защото тук е нашият дом.
Пощенски код 
4109
Град 
Брани поле
Адрес 
с.Брани поле обл.Пловдив ул.Климент Охридски 8
up
1707 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
6566 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4457 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3409 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3059 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3031 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2963 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2938 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2915 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2895 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2705 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2657 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2648 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2615 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2614 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2609 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2592 гласа

III а

up
2577 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2567 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2543 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2514 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2505 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2495 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2476 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2467 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2439 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2434 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2434 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2407 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2405 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2381 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2377 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2376 гласа

II,,а" клас

up
2375 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2364 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2362 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2352 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2352 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2350 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2348 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2333 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2330 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2325 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2325 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2304 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2290 гласа

2Б клас

up
2288 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2288 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2286 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2278 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2275 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2265 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2265 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2259 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2252 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2234 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2232 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2225 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2221 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2219 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2210 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2209 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2207 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2204 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2181 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2176 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2159 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2157 гласа

Децата на с.Тополница

up
2142 гласа

ІІ Б клас

up
2134 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2128 гласа

Павел Бачоров

up
2126 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2121 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2116 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2114 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2113 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2110 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2105 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2103 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2098 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2097 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2090 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2090 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2089 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2088 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2088 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2084 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2078 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2078 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2078 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2076 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2068 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2066 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2065 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2058 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2058 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2044 гласа

група "Златна рибка"

up
2038 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2036 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2034 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2034 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2028 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2028 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2022 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2022 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2001 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2000 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1994 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1989 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1979 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1970 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1968 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1952 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1948 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1947 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1947 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1946 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1943 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1943 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1942 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1942 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1939 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1936 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1933 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1930 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1930 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1925 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1924 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1922 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1920 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1920 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1919 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1918 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1917 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1916 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1915 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1914 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1914 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1913 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1912 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1910 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1910 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1909 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1908 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1908 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1906 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1906 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1900 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1899 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1898 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1897 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1894 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1893 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1891 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1889 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1885 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1883 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1882 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1881 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1880 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1880 гласа

ДГ "Раковина"

up
1880 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1879 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1878 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1878 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1878 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1876 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1873 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1872 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1871 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1871 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1870 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1866 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1866 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1863 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1863 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1862 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1861 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1861 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1860 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1859 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1859 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1857 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1856 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1853 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1851 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1850 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1847 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1847 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1846 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1845 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1845 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1845 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1844 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1843 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1841 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1840 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1836 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1830 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1829 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1828 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1822 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1821 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1820 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1819 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1818 гласа

група Млад природозащитник

up
1818 гласа

ДГ "Зорница"

up
1817 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1817 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1816 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1814 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1809 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1804 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1804 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1802 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1799 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1792 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1792 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1792 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1791 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1789 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1783 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1782 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1780 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1775 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1774 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1773 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1772 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1767 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1764 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1763 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1759 гласа

ДГ "Звънче"

up
1757 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1755 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1751 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1750 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1749 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1748 гласа

Приятели от Варна

up
1748 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1746 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1746 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1745 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1745 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1743 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1743 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1737 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1735 гласа

група Маргаритка

up
1735 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1729 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1729 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1729 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1729 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1728 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1725 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1725 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1724 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1720 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1717 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1715 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1713 гласа

Mария Механджийска

up
1713 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1710 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1708 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1707 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1707 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1705 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1705 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1702 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1702 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1702 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1700 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1697 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1695 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1691 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1689 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1689 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1688 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1688 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1687 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1687 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1686 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1683 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1681 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1681 гласа

Група "Мики Маус"

up
1676 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1676 гласа

Кметство Брест

up
1674 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1674 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1673 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1662 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1659 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1655 гласа

ДГ " Надежда"

up
1653 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1650 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1645 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1644 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1643 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1641 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1640 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1638 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1636 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1631 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1629 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1629 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1627 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1627 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1626 гласа

Децата на Абдовица

up
1621 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1612 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1612 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1609 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1606 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1602 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1601 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1599 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1596 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1594 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1592 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1590 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1589 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1586 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1585 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1578 гласа

разновъзрастова група

up
1575 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1573 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1569 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1565 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1560 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1546 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1543 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1540 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1537 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1531 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1530 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1529 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1527 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1510 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1503 гласа