4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

ЗАЩОТО ВЯРВАМЕ, ИСКАМЕ И МОЖЕМ! ДА ПОСАДИМ ГОРА! Ние сме приятели с работещите от БЪЛГАРСКОТО ДРУЖЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ПТИЦИТЕ в Хасково. Много птиците са застрашени и намаляват с почти 50% през последните години. Искаме да се включим в кампанията ДА ПОСАДИМ ГОРА. Тя ще стане убежище на много птици. ПОЗВОЛЕТЕ НИ, ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ ВАШАТА ИНИЦИАТИВА!
Пощенски код 
6300
Град 
Хасково
Адрес 
Граф Игнатиев 14
up
1786 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3076 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2050 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
1786 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
1756 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
1723 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1669 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1649 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1559 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1556 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1476 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1424 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1329 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1307 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1306 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1284 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1224 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1209 гласа

II,,а" клас

up
1193 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1184 гласа

III а

up
1174 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1173 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1163 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1161 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1150 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1129 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1125 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1107 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1104 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1102 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1088 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1085 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1075 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1070 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1061 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1057 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1054 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1051 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1049 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1047 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1045 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1042 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1019 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1019 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1018 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1018 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1012 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1009 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1006 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
997 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
984 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
973 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
969 гласа

Детска градина "Здравец"

up
961 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
960 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
959 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
958 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
957 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
952 гласа

2Б клас

up
945 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
942 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
932 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
927 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
916 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
915 гласа

ДГ "Ален мак"

up
907 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
896 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
882 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
876 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
873 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
871 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
863 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
855 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
852 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
852 гласа

ІІ Б клас

up
848 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
845 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
843 гласа

Павел Бачоров

up
841 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
834 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
833 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
830 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
828 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
825 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
818 гласа

Децата на с.Тополница

up
815 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
812 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
811 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
810 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
810 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
807 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
805 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
805 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
804 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
804 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
802 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
802 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
800 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
800 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
796 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
791 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
790 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
789 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
789 гласа

група "Златна рибка"

up
786 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
784 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
782 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
782 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
781 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
780 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
777 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
771 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
771 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
770 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
768 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
764 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
762 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
762 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
761 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
760 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
758 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
757 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
756 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
754 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
751 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
750 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
749 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
749 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
748 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
748 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
748 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
747 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
746 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
746 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
745 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
744 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
744 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
742 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
742 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
741 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
740 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
735 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
733 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
730 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
722 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
720 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
719 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
716 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
716 гласа

ДГ "Раковина"

up
715 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
714 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
714 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
713 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
711 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
710 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
710 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
710 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
709 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
709 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
706 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
706 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
704 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
704 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
704 гласа

Детска градина "Калинка"

up
703 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
702 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
702 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
700 гласа

ДГ " Надежда"

up
698 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
696 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
695 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
695 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
694 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
694 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
693 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
693 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
692 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
692 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
691 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
690 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
690 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
689 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
689 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
688 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
688 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
687 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
684 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
683 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
681 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
679 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
678 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
677 гласа

ДГ "Първи юни"

up
677 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
677 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
676 гласа

ДГ "Зорница"

up
675 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
675 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
674 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
674 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
673 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
672 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
671 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
671 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
669 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
666 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
665 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
664 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
661 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
661 гласа

група Млад природозащитник

up
659 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
659 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
658 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
657 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
655 гласа

Детска градина "Арабела"

up
654 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
650 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
650 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
650 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
650 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
650 гласа

Група "Мики Маус"

up
648 гласа

ДГ "Първи юни"

up
647 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
647 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
645 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
643 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
643 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
641 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
640 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
638 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
638 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
638 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
638 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
637 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
636 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
636 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
636 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
636 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
633 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
632 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
632 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
628 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
628 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
628 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
627 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
623 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
622 гласа

група Маргаритка

up
621 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
620 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
619 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
619 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
618 гласа

Децата на Абдовица

up
618 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
617 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
616 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
615 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
615 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
615 гласа

ДГ "Първи юни"

up
615 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
615 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
613 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
613 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
612 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
612 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
611 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
610 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
610 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
608 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
606 гласа

Приятели от Варна

up
603 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
602 гласа

ДГ "Звънче"

up
602 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
602 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
602 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
601 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
600 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
599 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
598 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
597 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
596 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
595 гласа

Mария Механджийска

up
595 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
592 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
592 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
591 гласа

Кметство Брест

up
591 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
590 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
590 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
588 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
587 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
586 гласа

разновъзрастова група

up
585 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
584 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
583 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
581 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
580 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
579 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
579 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
578 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
577 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
577 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
576 гласа

ДГ "Първи юни"

up
574 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
573 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
573 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
572 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
571 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
569 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
564 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
563 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
560 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
554 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
553 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
550 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
550 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
549 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
548 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
548 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
547 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
545 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
542 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
540 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
537 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
537 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
536 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
535 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
532 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
530 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
528 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
526 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
520 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
512 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
506 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
504 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
489 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
471 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
460 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
457 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
442 гласа