4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

Искаме да спечелим, за да засадим дръвчетата в нашето училище.Целта е да върнем живата връзка между човека и природата. Усещането на всяко дете, че оставя след себе си нещо, ще е неповторимо. А и този урок е много по-ценен и по-лесно усвоим от всички, които изучаваме в учебниците. След този ден всяко дете ще се чувства по-пълноценна личност и ще живее с гордата мисъл, че е дало живот на нещо необходимо, че е оставило нещо на любимото училище.
Пощенски код 
8800
Град 
гр.Сливен
Адрес 
кв. "Дружба" - север
up
2888 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7721 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4848 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3819 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3544 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3498 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3410 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3354 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3351 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3298 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3290 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3240 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3173 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3110 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3076 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3065 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3041 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3032 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3015 гласа

III а

up
2981 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2971 гласа

II,,а" клас

up
2936 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2912 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2894 гласа

2Б клас

up
2893 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2893 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2890 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2888 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2887 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2878 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2868 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2838 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2833 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2815 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2808 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2806 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2798 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2791 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2786 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2786 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2779 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2778 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2771 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2762 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2759 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2758 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2757 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2743 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2734 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2725 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2720 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2717 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2712 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2710 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2701 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2689 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2681 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2680 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2679 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2676 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2675 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2674 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2663 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2654 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2652 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2649 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2640 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2636 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2635 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2626 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2616 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2614 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2613 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2603 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2594 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2590 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2584 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2580 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2563 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2561 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2560 гласа

Павел Бачоров

up
2552 гласа

Децата на с.Тополница

up
2551 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2551 гласа

ІІ Б клас

up
2538 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2537 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2532 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2520 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2518 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2517 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2505 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2502 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2502 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2502 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2498 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2498 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2481 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2475 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2475 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2475 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2470 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2466 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2462 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2453 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2448 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2446 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2444 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2441 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2441 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2440 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2439 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2437 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2433 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2430 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2427 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2425 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2424 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2423 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2423 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2422 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2416 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2413 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2408 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2405 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2399 гласа

група "Златна рибка"

up
2390 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2386 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2383 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2381 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2379 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2379 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2376 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2375 гласа

ДГ "Зорница"

up
2359 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2347 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2345 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2345 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2333 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2330 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2330 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2330 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2325 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2324 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2323 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2320 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2320 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2316 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2316 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2314 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2305 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2302 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2302 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2301 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2298 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2297 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2290 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2290 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2283 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2282 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2280 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2280 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2279 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2278 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2278 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2276 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2273 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2272 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2269 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2265 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2259 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2257 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2255 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2254 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2253 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2252 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2252 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2251 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2250 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2249 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2248 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2247 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2245 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2244 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2242 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2241 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2237 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2236 гласа

Група "Мики Маус"

up
2233 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2233 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2232 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2232 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2232 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2231 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2231 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2229 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2228 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2228 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2228 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2225 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2225 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2223 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2222 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2221 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2221 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2221 гласа

ДГ "Раковина"

up
2219 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2218 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2217 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2214 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2214 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2212 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2211 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2211 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2210 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2207 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2205 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2205 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2204 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2204 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2204 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2203 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2200 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2199 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2197 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2197 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2197 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2196 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2196 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2195 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2195 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2192 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2190 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2186 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2185 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2185 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2184 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2180 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2180 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2179 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2178 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2173 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2172 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2170 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2167 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2165 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2165 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2164 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2163 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2163 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2162 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2162 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2162 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2159 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2159 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2157 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2157 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2156 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2156 гласа

Децата на Абдовица

up
2155 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2154 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2154 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2153 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2151 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2149 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2147 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2144 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2143 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2142 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2141 гласа

група Млад природозащитник

up
2140 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2139 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2134 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2134 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2134 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2134 гласа

ДГ " Надежда"

up
2133 гласа

Mария Механджийска

up
2133 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2132 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2130 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2130 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2126 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2125 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2119 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2118 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2118 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2115 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2114 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2112 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2110 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2109 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2107 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2106 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2104 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2104 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2103 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2103 гласа

Приятели от Варна

up
2102 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2101 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2100 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2099 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2095 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2094 гласа

ДГ "Звънче"

up
2091 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2090 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2087 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2085 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2085 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2081 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2079 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2077 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2077 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2077 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2075 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2072 гласа

разновъзрастова група

up
2071 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2070 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2070 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2069 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2066 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2064 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2059 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2059 гласа

група Маргаритка

up
2059 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2056 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2051 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2050 гласа

Кметство Брест

up
2045 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2043 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2038 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2035 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2033 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2033 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2028 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2026 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2024 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2023 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2014 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2008 гласа