5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

Ние обичаме природата! Желаем нашето училище да бъде най-зеленото училище на територията на общината
Пощенски код 
3500
Град 
Берковица
Адрес 
ул. "Еделвайс" №1
up
1533 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5827 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4326 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3281 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2951 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2911 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2847 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2833 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2793 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2779 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2770 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2632 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2537 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2525 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2501 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2498 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2480 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2470 гласа

II,,а" клас

up
2458 гласа

III а

up
2452 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2435 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2398 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2396 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2379 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2355 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2352 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2332 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2321 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2314 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2301 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2294 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2294 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2272 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2269 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2256 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2251 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2247 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2244 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2235 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2234 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2231 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2219 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2211 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2206 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2204 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2198 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2182 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2176 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2174 гласа

2Б клас

up
2174 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2168 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2161 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2156 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2154 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2149 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2146 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2121 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2120 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2115 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2112 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2103 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2099 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2096 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2096 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2093 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2078 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2074 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2060 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2054 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2044 гласа

ІІ Б клас

up
2034 гласа

Децата на с.Тополница

up
2024 гласа

Павел Бачоров

up
2023 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2022 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2017 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2014 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2013 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2011 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2000 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1999 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1997 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1996 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1993 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1990 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1990 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1986 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1985 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1983 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1982 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1981 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1978 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1978 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1977 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1972 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1969 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1964 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1963 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1957 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1953 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1951 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1945 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1935 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1935 гласа

група "Златна рибка"

up
1934 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1932 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1931 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1930 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1930 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1924 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1917 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1911 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1905 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1903 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1901 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1898 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1898 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1890 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1887 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1879 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1879 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1878 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1876 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1873 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1871 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1871 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1869 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1863 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1863 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1861 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1859 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1856 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1856 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1852 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1852 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1851 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1851 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1849 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1848 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1847 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1847 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1846 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1845 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1844 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1843 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1842 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1841 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1840 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1839 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1836 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1836 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1832 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1832 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1828 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1827 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1827 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1824 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1821 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1820 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1819 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1819 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1819 гласа

ДГ "Раковина"

up
1817 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1815 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1815 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1813 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1811 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1811 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1811 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1810 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1808 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1807 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1807 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1807 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1805 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1802 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1802 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1800 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1798 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1798 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1797 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1796 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1795 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1795 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1791 гласа

ДГ " Надежда"

up
1789 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1789 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1788 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1787 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1786 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1786 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1783 гласа

Група "Мики Маус"

up
1782 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1782 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1782 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1780 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1778 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1778 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1777 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1777 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1776 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1776 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1776 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1775 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1775 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1772 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1769 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1764 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1763 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1762 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1762 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1761 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1761 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1761 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1757 гласа

група Млад природозащитник

up
1757 гласа

ДГ "Зорница"

up
1756 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1753 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1750 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1748 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1744 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1743 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1742 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1739 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1737 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1737 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1736 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1736 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1734 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1731 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1725 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1724 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1723 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1721 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1719 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1719 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1718 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1716 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1716 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1715 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1714 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1711 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1708 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1706 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1705 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1705 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1704 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1703 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1702 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1699 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1699 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1695 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1693 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1692 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1692 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1691 гласа

ДГ "Звънче"

up
1689 гласа

Приятели от Варна

up
1688 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1686 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1681 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1681 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1680 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1680 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1680 гласа

група Маргаритка

up
1680 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1679 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1675 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1672 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1672 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1670 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1670 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1665 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1665 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1665 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1653 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1653 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1652 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1652 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1651 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1650 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1649 гласа

Mария Механджийска

up
1649 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1648 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1648 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1646 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1644 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1642 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1642 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1640 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1638 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1637 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1637 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1637 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1636 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1631 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1630 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1625 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1624 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1622 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1620 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1619 гласа

Кметство Брест

up
1619 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1618 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1617 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1614 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1612 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1610 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1604 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1604 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1602 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1595 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1592 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1591 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1589 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1587 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1577 гласа

Децата на Абдовица

up
1574 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1571 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1570 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1569 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1566 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1564 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1558 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1556 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1554 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1547 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1544 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1541 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1538 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1533 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1524 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1510 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1507 гласа

разновъзрастова група

up
1505 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1504 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1490 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1483 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1467 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1464 гласа