71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

Гората е младост, гората е здраве, гората е мъдрост, вдъхновение, единство и сила за живот. Приветстваме чудесната инициатива да създадем гора и желаем да бъдем част от тази достойна мисия.
Пощенски код 
1532
Град 
с.Казичене
Адрес 
с.Казичене ул."Пейо Яворов" 10
up
1405 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3366 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2325 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2103 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2055 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2014 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1954 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1933 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1858 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1846 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1758 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1756 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1712 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1629 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1603 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1595 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1577 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1541 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1516 гласа

III а

up
1496 гласа

II,,а" клас

up
1478 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1468 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1464 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1463 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1460 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1446 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1432 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1415 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1405 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1405 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1401 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1393 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1388 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1368 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1360 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1358 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1353 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1349 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1348 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1341 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1332 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1328 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1322 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1322 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1320 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1310 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1296 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1295 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1291 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1282 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1280 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1274 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1273 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1262 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1260 гласа

2Б клас

up
1258 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1253 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1248 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1244 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1237 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1237 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1237 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1225 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1220 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1203 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1196 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1195 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1194 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1193 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1171 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1163 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1151 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1150 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1148 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1148 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1142 гласа

ІІ Б клас

up
1142 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1141 гласа

Павел Бачоров

up
1135 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1126 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1125 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1124 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1116 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1115 гласа

Децата на с.Тополница

up
1114 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1114 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1113 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1111 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1103 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1101 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1098 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1098 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1096 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1095 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1095 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1094 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1094 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1093 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1092 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1092 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1087 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1080 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1078 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1078 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1076 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1072 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1068 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1063 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1063 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1060 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1059 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1058 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1057 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1056 гласа

група "Златна рибка"

up
1055 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1055 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1052 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1048 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1048 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1047 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1047 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1046 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1044 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1041 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1040 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1039 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1038 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1038 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1035 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1035 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1034 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1034 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1030 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1029 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1027 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1025 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1025 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1024 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1022 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1021 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1020 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1017 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1016 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1015 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1014 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1008 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1006 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1005 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1002 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1001 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
999 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
998 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
998 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
998 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
996 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
996 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
995 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
993 гласа

ДГ "Раковина"

up
993 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
992 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
992 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
990 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
987 гласа

Детска градина "Калинка"

up
986 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
986 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
986 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
986 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
983 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
983 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
982 гласа

ДГ " Надежда"

up
980 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
979 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
979 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
977 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
976 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
975 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
975 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
973 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
973 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
972 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
970 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
970 гласа

ДГ "Зорница"

up
969 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
968 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
968 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
967 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
964 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
961 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
960 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
960 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
960 гласа

група Млад природозащитник

up
959 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
959 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
958 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
958 гласа

ДГ "Първи юни"

up
958 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
958 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
956 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
955 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
953 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
953 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
953 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
952 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
949 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
949 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
948 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
947 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
947 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
946 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
945 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
941 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
939 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
938 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
938 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
936 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
936 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
936 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
934 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
933 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
930 гласа

ДГ "Първи юни"

up
930 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
929 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
927 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
925 гласа

Детска градина "Арабела"

up
925 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
922 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
922 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
919 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
919 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
917 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
916 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
916 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
916 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
915 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
914 гласа

Група "Мики Маус"

up
914 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
914 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
912 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
910 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
910 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
907 гласа

Децата на Абдовица

up
905 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
905 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
904 гласа

ДГ "Първи юни"

up
904 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
904 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
904 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
901 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
901 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
899 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
898 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
897 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
895 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
893 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
893 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
892 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
889 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
888 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
888 гласа

група Маргаритка

up
888 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
888 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
887 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
886 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
883 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
882 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
880 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
880 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
879 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
878 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
877 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
877 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
877 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
876 гласа

ДГ "Звънче"

up
874 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
873 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
873 гласа

Приятели от Варна

up
872 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
872 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
872 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
868 гласа

Mария Механджийска

up
868 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
866 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
866 гласа

Кметство Брест

up
864 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
864 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
864 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
861 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
859 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
857 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
855 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
854 гласа

разновъзрастова група

up
853 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
852 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
851 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
850 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
850 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
849 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
848 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
847 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
843 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
843 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
843 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
843 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
842 гласа

ДГ "Първи юни"

up
842 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
840 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
836 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
836 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
835 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
833 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
833 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
832 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
832 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
832 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
827 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
825 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
824 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
823 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
823 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
822 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
821 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
819 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
810 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
809 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
808 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
806 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
805 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
803 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
797 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
792 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
791 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
788 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
784 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
759 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
750 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
740 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
735 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
724 гласа