8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

Ние сме 8а клас от ПГВМ Проф. Д-р Димитър Димов Ловеч. Събрани сме забавни и любознателни деца от различни крайща на България .Искаме да се включим в инициативата ,защото сме загрижени за природата и обичаме България.Искаме да направим нашето училище още по-красиво ,също така имаме учебно-опитна база ,която с помоща на тези дървета ще стане още по-красиво и полезно място за убочението ни.
Пощенски код 
5500
Град 
Ловеч
Адрес 
Ул. Райна Княгиня номер 3
up
2300 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7748 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4687 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3847 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3525 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3471 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3412 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3366 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3361 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3139 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3136 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3092 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3087 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3062 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3050 гласа

III а

up
3028 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3001 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2969 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2950 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2950 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2949 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2892 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2882 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2881 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2853 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2825 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2824 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2822 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2807 гласа

II,,а" клас

up
2797 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2781 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2769 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2753 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2736 гласа

2Б клас

up
2732 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2719 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2716 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2711 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2710 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2701 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2691 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2682 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2668 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2666 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2662 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2659 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2652 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2650 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2650 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2643 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2642 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2631 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2629 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2610 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2599 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2596 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2593 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2589 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2583 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2578 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2573 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2564 гласа

ІІ Б клас

up
2558 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2542 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2540 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2533 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2533 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2529 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2527 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2525 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2518 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2516 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2514 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2503 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2503 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2503 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2502 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2482 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2482 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2463 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2458 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2456 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2448 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2447 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2445 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2428 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2422 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2414 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2403 гласа

Децата на с.Тополница

up
2399 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2393 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2390 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2374 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2374 гласа

Павел Бачоров

up
2370 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2368 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2365 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2365 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2362 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2359 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2359 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2354 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2343 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2341 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2331 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2328 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2326 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2324 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2319 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2307 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2301 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2300 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2299 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2299 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2298 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2295 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2288 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2285 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2284 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2282 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2282 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2282 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2280 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2280 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2276 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2276 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2275 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2273 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2271 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2271 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2270 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2269 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2265 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2264 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2261 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2256 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2256 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2256 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2255 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2255 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2254 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2253 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2252 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2250 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2250 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2248 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2247 гласа

група "Златна рибка"

up
2246 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2243 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2241 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2239 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2239 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2239 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2237 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2237 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2236 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2236 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2235 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2232 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2232 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2228 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2224 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2221 гласа

ДГ "Зорница"

up
2219 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2207 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2206 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2204 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2203 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2202 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2201 гласа

група Млад природозащитник

up
2199 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2192 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2192 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2189 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2184 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2182 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2181 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2173 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2171 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2166 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2166 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2164 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2161 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2159 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2157 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2157 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2156 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2154 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2146 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2145 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2145 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2141 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2137 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2131 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2126 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2125 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2124 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2124 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2123 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2121 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2119 гласа

Приятели от Варна

up
2119 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2118 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2117 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2111 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2111 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2110 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2109 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2108 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2108 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2107 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2106 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2100 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2099 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2099 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2097 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2096 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2096 гласа

Mария Механджийска

up
2091 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2088 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2086 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2086 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2084 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2083 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2083 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2080 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2079 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2079 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2078 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2076 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2073 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2073 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2072 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2071 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2071 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2066 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2066 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2064 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2061 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2060 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2060 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2056 гласа

Група "Мики Маус"

up
2056 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2055 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2055 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2054 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2052 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2051 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2050 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2049 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2049 гласа

ДГ "Раковина"

up
2049 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2049 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2046 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2046 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2045 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2044 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2043 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2043 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2042 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2041 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2040 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2038 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2036 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2035 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2029 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2029 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2024 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2022 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2020 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2018 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2017 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2014 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2013 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2007 гласа

ДГ " Надежда"

up
2002 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2002 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2002 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2001 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1999 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1999 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1999 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1998 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1996 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1995 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1987 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1987 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1985 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1984 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1981 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1980 гласа

Децата на Абдовица

up
1975 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1974 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1971 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1968 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1967 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1967 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1964 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1963 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1963 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1963 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1960 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1958 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1957 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1953 гласа

ДГ "Звънче"

up
1946 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1945 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1941 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1938 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1937 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1935 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1934 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1934 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1930 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1929 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1929 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1927 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1925 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1922 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1917 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1917 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1916 гласа

разновъзрастова група

up
1912 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1909 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1898 гласа

група Маргаритка

up
1897 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1887 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1887 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1885 гласа

Кметство Брест

up
1884 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1884 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1880 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1869 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1869 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1867 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1867 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1867 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1865 гласа