90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

В 90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" се обучават ученици, които имат интерес към природните науки и испанския език. След обновяването на сградата на училището, децата имат желание да облагородят и двора, като засадят много дръвчета и по този начин изградят ограда. Това ще бъде и в подкрепа на иновативния предмет, който изучават, а именно - Опазване на околната среда. ЗАЩОТО НИЕ ОБИЧАМЕ ПРИРОДАТА!
Пощенски код 
1343
Град 
София
Адрес 
жк Люлин 2, ул 204 №3
up
2474 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
8179 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
5164 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
4122 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3949 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3901 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3872 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3680 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3673 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3632 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3567 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3551 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3503 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3471 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3380 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3349 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3318 гласа

III а

up
3317 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3310 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3302 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3296 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
3273 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3264 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3231 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3231 гласа

II,,а" клас

up
3226 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3199 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3195 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
3172 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
3172 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
3143 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3142 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
3139 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
3139 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
3135 гласа

2Б клас

up
3134 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
3129 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
3129 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
3121 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
3115 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
3109 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
3105 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
3095 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
3095 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
3081 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
3075 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
3070 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
3056 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
3053 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
3051 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
3047 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
3040 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
3039 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
3027 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
3017 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
3013 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
3000 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2996 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2993 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2988 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2987 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2982 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2981 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2972 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2966 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2964 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2963 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2955 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2951 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2944 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2943 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2939 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2932 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2926 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2922 гласа

Павел Бачоров

up
2909 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2904 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2904 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2903 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2901 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2901 гласа

Децата на с.Тополница

up
2897 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2894 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2886 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2886 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2882 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2863 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2858 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2854 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2849 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2844 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2843 гласа

ІІ Б клас

up
2835 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2833 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2830 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2827 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2825 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2820 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2819 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2813 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2811 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2811 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2804 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2797 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2789 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2789 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2785 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2784 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2781 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2778 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2775 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2762 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2756 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2755 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2753 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2753 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2752 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2751 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2750 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2749 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2747 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2746 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2744 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2743 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2740 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2739 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2737 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2736 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2723 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2718 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2715 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2713 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2703 гласа

група "Златна рибка"

up
2698 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2689 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2688 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2684 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2683 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2682 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2679 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2673 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2672 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2672 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2669 гласа

ДГ "Зорница"

up
2666 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2666 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2659 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2656 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2655 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2652 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2650 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2649 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2644 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2643 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2641 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2640 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2636 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2635 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2633 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2630 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2622 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2621 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2613 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2613 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2612 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2611 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2609 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2609 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2601 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2598 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2596 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2595 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2594 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2590 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2587 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2586 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2586 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2585 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2585 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2583 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2583 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2583 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2581 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2579 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2578 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2577 гласа

група Млад природозащитник

up
2575 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2574 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2571 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2571 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2570 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2569 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2566 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2564 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2564 гласа

ДГ "Раковина"

up
2564 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2563 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2563 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2563 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2561 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2559 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2558 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2553 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2553 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2549 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2547 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2546 гласа

Група "Мики Маус"

up
2546 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2545 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2545 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2544 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2544 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2544 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2541 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2541 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2541 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2540 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2538 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2535 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2532 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2532 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2532 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2531 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2528 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2528 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2528 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2526 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2524 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2523 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2519 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2519 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2518 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2515 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2514 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2512 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2510 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2509 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2507 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2504 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2503 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2499 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2499 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2498 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2497 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2496 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2490 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2485 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2482 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2481 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2478 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2477 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2474 гласа

ДГ "Звънче"

up
2470 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2468 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2466 гласа

Mария Механджийска

up
2466 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2463 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2456 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2453 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2453 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2452 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2450 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2450 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2447 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2446 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2446 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2445 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2442 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2441 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2439 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2438 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2437 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2433 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2430 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2429 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2425 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2422 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2420 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2417 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2417 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2411 гласа

група Маргаритка

up
2407 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2403 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2403 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2402 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2401 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2401 гласа

Кметство Брест

up
2392 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2392 гласа

Приятели от Варна

up
2380 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2377 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2371 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2365 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2360 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2357 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2356 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2355 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2355 гласа

Децата на Абдовица

up
2354 гласа

ДГ " Надежда"

up
2345 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2343 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2336 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2335 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2333 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2333 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2332 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2330 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2326 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2323 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2321 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2316 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2315 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2309 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2309 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2308 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2305 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2302 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2298 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2291 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2287 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2271 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2270 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2270 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2259 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2259 гласа

разновъзрастова група

up
2252 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2247 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2243 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2241 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2239 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2234 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2229 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2228 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2223 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2215 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2210 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2205 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2189 гласа