Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

"Чист въздух, здрави деца" - за да осъществим това мото ни е необходимо да засадим тези дръвчета. Така ще помогнем на природата да се справи с големия проблем на замърсения въздух. Децата ще растат здрави и щастливи.
Пощенски код 
4180
Град 
Хисаря
Адрес 
ул.Никола Вапцаров 22
up
1023 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3368 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2327 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2103 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2055 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2015 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1957 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1933 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1863 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1849 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1762 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1760 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1712 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1631 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1605 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1596 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1579 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1543 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1518 гласа

III а

up
1496 гласа

II,,а" клас

up
1480 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1469 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1465 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1465 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1462 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1449 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1433 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1415 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1407 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1405 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1404 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1394 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1390 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1369 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1362 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1359 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1354 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1352 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1348 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1343 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1333 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1328 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1324 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1322 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1321 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1312 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1299 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1298 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1291 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1284 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1281 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1275 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1273 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1263 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1262 гласа

2Б клас

up
1261 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1254 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1250 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1246 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1239 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1238 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1237 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1227 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1222 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1208 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1196 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1195 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1195 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1194 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1172 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1163 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1153 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1151 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1149 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1148 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1144 гласа

ІІ Б клас

up
1143 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1142 гласа

Павел Бачоров

up
1138 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1128 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1125 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1125 гласа

Децата на с.Тополница

up
1118 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1117 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1117 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1116 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1114 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1113 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1107 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1102 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1100 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1099 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1097 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1097 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1096 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1096 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1094 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1094 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1094 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1093 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1088 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1083 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1079 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1079 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1078 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1076 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1070 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1064 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1063 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1062 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1060 гласа

група "Златна рибка"

up
1059 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1059 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1058 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1057 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1057 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1054 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1049 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1049 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1049 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1048 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1048 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1045 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1043 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1042 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1042 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1039 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1038 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1036 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1035 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1035 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1035 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1032 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1031 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1029 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1027 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1026 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1025 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1023 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1023 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1022 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1018 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1016 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1016 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1014 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1009 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1008 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1006 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1004 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1002 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1001 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
999 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
999 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
999 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
997 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
996 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
996 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
994 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
994 гласа

ДГ "Раковина"

up
994 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
993 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
992 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
989 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
988 гласа

Детска градина "Калинка"

up
987 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
987 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
986 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
985 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
984 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
984 гласа

ДГ " Надежда"

up
982 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
980 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
980 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
977 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
977 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
977 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
976 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
975 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
973 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
973 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
972 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
971 гласа

ДГ "Зорница"

up
970 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
970 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
969 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
968 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
965 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
962 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
961 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
961 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
961 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
961 гласа

група Млад природозащитник

up
960 гласа

ДГ "Първи юни"

up
960 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
960 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
959 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
959 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
957 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
957 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
956 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
955 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
953 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
953 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
951 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
949 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
949 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
948 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
947 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
947 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
946 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
941 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
940 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
940 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
939 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
937 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
937 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
937 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
936 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
934 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
932 гласа

ДГ "Първи юни"

up
932 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
929 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
927 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
927 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
926 гласа

Детска градина "Арабела"

up
925 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
924 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
919 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
919 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
919 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
918 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
917 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
916 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
916 гласа

Група "Мики Маус"

up
915 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
914 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
914 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
913 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
911 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
911 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
910 гласа

Децата на Абдовица

up
906 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
906 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
906 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
905 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
905 гласа

ДГ "Първи юни"

up
904 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
904 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
903 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
903 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
900 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
898 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
896 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
895 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
895 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
895 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
892 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
891 гласа

група Маргаритка

up
889 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
888 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
888 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
888 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
886 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
884 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
883 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
882 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
882 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
880 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
880 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
879 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
879 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
879 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
877 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
875 гласа

ДГ "Звънче"

up
875 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
874 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
873 гласа

Приятели от Варна

up
872 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
872 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
871 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
869 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
868 гласа

Mария Механджийска

up
868 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
867 гласа

Кметство Брест

up
867 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
866 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
862 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
859 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
857 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
855 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
855 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
854 гласа

разновъзрастова група

up
854 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
852 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
852 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
851 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
849 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
849 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
849 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
847 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
846 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
845 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
844 гласа

ДГ "Първи юни"

up
843 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
843 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
841 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
837 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
837 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
837 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
835 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
834 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
833 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
833 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
832 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
827 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
827 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
825 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
825 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
825 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
823 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
822 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
821 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
811 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
810 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
810 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
808 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
807 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
805 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
799 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
792 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
791 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
790 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
786 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
760 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
751 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
740 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
736 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
724 гласа