Детска градина "Здравец"

Искаме да спечелим за да стане нашата детска градина райско кътче. Да събудим у децата любовта към природата и стремежа у тях да опазват зеленото богатство на нашата страна.
Пощенски код 
8870
Град 
Кермен
Адрес 
ул. "Хаджи Димитър" № 1
up
2518 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7759 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4703 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3671 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3541 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3483 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3427 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3385 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3208 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3154 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3151 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3107 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3103 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3080 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3063 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3018 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2987 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2968 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2965 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2962 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2906 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2897 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2896 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2866 гласа

III а

up
2844 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2836 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2836 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2836 гласа

II,,а" клас

up
2813 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2788 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2766 гласа

2Б клас

up
2749 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2734 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2733 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2719 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2716 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2704 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2683 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2681 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2676 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2673 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2671 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2666 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2664 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2657 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2655 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2646 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2644 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2635 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2624 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2613 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2612 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2611 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2603 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2599 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2595 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2591 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2583 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2581 гласа

ІІ Б клас

up
2577 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2559 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2558 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2555 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2551 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2549 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2540 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2540 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2538 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2533 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2530 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2525 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2520 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2518 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2516 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2507 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2499 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2497 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2478 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2478 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2471 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2467 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2465 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2458 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2441 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2436 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2427 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2422 гласа

Децата на с.Тополница

up
2414 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2410 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2401 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2392 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2391 гласа

Павел Бачоров

up
2390 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2384 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2381 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2380 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2375 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2372 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2371 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2358 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2357 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2354 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2348 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2345 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2344 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2339 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2338 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2336 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2334 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2322 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2320 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2316 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2315 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2312 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2311 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2309 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2307 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2300 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2299 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2298 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2297 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2296 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2295 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2295 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2293 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2292 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2290 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2288 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2286 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2285 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2285 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2278 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2278 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2276 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2274 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2270 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2268 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2267 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2267 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2266 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2265 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2264 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2262 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2262 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2259 гласа

група "Златна рибка"

up
2259 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2258 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2255 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2254 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2253 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2252 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2251 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2250 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2249 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2246 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2243 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2240 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2237 гласа

ДГ "Зорница"

up
2232 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2222 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2219 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2214 гласа

група Млад природозащитник

up
2211 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2209 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2205 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2199 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2197 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2188 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2187 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2183 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2180 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2178 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2175 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2175 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2174 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2168 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2159 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2157 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2156 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2156 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2150 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2148 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2142 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2142 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2137 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2136 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2133 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2132 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2128 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2126 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2125 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2124 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2122 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2122 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2119 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2118 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2118 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2117 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2115 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2113 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2109 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2108 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2104 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2101 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2101 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2097 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2095 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2094 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2092 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2089 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2086 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2086 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2085 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2084 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2084 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2082 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2080 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2077 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2077 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2075 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2075 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2074 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2073 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2072 гласа

Група "Мики Маус"

up
2071 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2070 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2069 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2068 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2068 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2065 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2065 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2065 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2064 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2063 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2063 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2060 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2060 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2059 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2059 гласа

ДГ "Раковина"

up
2059 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2058 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2058 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2055 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2054 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2053 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2050 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2050 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2048 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2042 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2042 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2041 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2041 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2038 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2036 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2035 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2034 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2032 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2031 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2030 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2028 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2021 гласа

ДГ " Надежда"

up
2017 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2017 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2017 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2017 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2015 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2014 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2013 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2013 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2012 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2012 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2007 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2003 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2003 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2001 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1998 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1996 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1996 гласа

Децата на Абдовица

up
1995 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1992 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1990 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1990 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1988 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1985 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1983 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1982 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1981 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1979 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1976 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1975 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1975 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1973 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1973 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1972 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1968 гласа

Приятели от Варна

up
1967 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1960 гласа

ДГ "Звънче"

up
1960 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1959 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1954 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1953 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1953 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1952 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1950 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1950 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1950 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1948 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1946 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1944 гласа

Mария Механджийска

up
1943 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1942 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1941 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1939 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1935 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1933 гласа

разновъзрастова група

up
1931 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1929 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1929 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1927 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1927 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1926 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1926 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1922 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1913 гласа

група Маргаритка

up
1909 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1901 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1901 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1901 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1900 гласа

Кметство Брест

up
1900 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1895 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1893 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1887 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1883 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1882 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1882 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1881 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1879 гласа