ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

Всеки от нас е вълшебник, създаващ своят собствен живот. Всички ние, създаваме своето бъдеще и света около себе си, като носим отговорност за него.Заедно сме силни, затова Ви молим да ни подкрепите, като ни предоставите възможност нашето любимо дърво да не остане само. А ние обещаваме да се грижим за света около нас и да го пазим чист!
Пощенски код 
8005
Град 
град Бургас
Адрес 
град Бургас, к/с "Славейков" до бл.8
up
2628 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7819 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4758 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3725 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3598 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3538 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3446 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3290 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3264 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3213 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3210 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3166 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3159 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3084 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3081 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3063 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3034 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3033 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3018 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2958 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2956 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2924 гласа

III а

up
2900 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2894 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2892 гласа

II,,а" клас

up
2867 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2853 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2823 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2819 гласа

2Б клас

up
2811 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2795 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2781 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2778 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2765 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2762 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2742 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2741 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2736 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2733 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2726 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2716 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2713 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2712 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2703 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2685 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2684 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2677 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2668 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2664 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2658 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2656 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2651 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2651 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2628 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2617 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2615 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2614 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2612 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2611 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2602 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2599 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2598 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2598 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2590 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2586 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2585 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2581 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2578 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2577 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2576 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2570 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2552 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2542 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2539 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2530 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2529 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2528 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2528 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2516 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2514 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2501 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2491 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2479 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2477 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2474 гласа

Децата на с.Тополница

up
2472 гласа

ІІ Б клас

up
2458 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2453 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2451 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2447 гласа

Павел Бачоров

up
2447 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2438 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2437 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2429 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2428 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2425 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2418 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2415 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2414 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2404 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2401 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2401 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2396 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2396 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2389 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2386 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2381 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2375 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2371 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2369 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2369 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2366 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2363 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2361 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2357 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2356 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2355 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2352 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2348 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2347 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2346 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2343 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2342 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2341 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2340 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2334 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2334 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2332 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2332 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2331 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2331 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2329 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2328 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2323 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2323 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2319 гласа

група "Златна рибка"

up
2316 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2316 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2314 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2314 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2306 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2303 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2301 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2299 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2295 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2285 гласа

ДГ "Зорница"

up
2284 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2275 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2271 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2267 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2266 гласа

група Млад природозащитник

up
2260 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2259 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2259 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2252 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2250 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2243 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2240 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2237 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2237 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2236 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2235 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2229 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2226 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2221 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2219 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2219 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2207 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2205 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2202 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2198 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2197 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2197 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2192 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2192 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2186 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2185 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2185 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2183 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2179 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2179 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2178 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2178 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2174 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2172 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2172 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2172 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2171 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2164 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2163 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2163 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2160 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2159 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2158 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2156 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2155 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2151 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2148 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2147 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2146 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2146 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2143 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2143 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2143 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2142 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2142 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2141 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2140 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2137 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2137 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2137 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2136 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2136 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2136 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2133 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2133 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2131 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2130 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2130 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2129 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2128 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2128 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2125 гласа

Група "Мики Маус"

up
2125 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2125 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2124 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2122 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2121 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2120 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2119 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2118 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2115 гласа

ДГ "Раковина"

up
2115 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2113 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2112 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2110 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2110 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2108 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2106 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2106 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2105 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2101 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2099 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2096 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2096 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2094 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2093 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2093 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2092 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2090 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2086 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2085 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2084 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2078 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2077 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2075 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2075 гласа

ДГ " Надежда"

up
2072 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2072 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2072 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2071 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2071 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2069 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2068 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2067 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2067 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2066 гласа

Децата на Абдовица

up
2066 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2064 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2061 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2061 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2057 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2056 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2056 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2055 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2050 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2048 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2048 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2044 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2043 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2041 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2041 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2041 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2039 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2038 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2033 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2031 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2030 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2029 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2025 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2024 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2024 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2024 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2023 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2023 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2022 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2021 гласа

Приятели от Варна

up
2020 гласа

ДГ "Звънче"

up
2020 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2016 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2014 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2009 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2008 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2005 гласа

Mария Механджийска

up
2004 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2003 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2002 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2001 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1999 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1997 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1997 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1995 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1993 гласа

разновъзрастова група

up
1993 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1992 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1986 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1986 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1986 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1985 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1981 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1981 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1980 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1966 гласа

група Маргаритка

up
1963 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1961 гласа

Кметство Брест

up
1960 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1959 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1958 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1957 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1954 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1954 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1950 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1944 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1943 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1942 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1938 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1933 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1931 гласа