ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

Подкрепете ни! Искаме да спечелим,защото обичаме да играем сред природата...
Пощенски код 
1614
Град 
София
Адрес 
р-н „Овча купел”, ул.”Мечево усое” № 6
up
2714 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7791 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4909 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3870 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3621 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3550 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3492 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3434 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3407 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3365 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3335 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3234 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3168 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3147 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3091 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3085 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3077 гласа

III а

up
3036 гласа

II,,а" клас

up
2998 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2962 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2961 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2956 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2952 гласа

2Б клас

up
2945 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2944 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2943 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2937 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2936 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2895 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2890 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2889 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2878 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2870 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2862 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2861 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2843 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2838 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2837 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2835 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2831 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2831 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2825 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2804 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2797 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2797 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2794 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2781 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2771 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2765 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2764 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2759 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2752 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2738 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2737 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2730 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2729 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2727 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2720 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2718 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2714 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2710 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2709 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2700 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2687 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2685 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2685 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2681 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2681 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2681 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2674 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2665 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2663 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2660 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2654 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2645 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2645 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2634 гласа

Павел Бачоров

up
2634 гласа

Децата на с.Тополница

up
2626 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2619 гласа

ІІ Б клас

up
2613 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2611 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2608 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2608 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2606 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2597 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2596 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2592 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2586 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2579 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2570 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2563 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2561 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2557 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2557 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2552 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2551 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2545 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2540 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2538 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2527 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2522 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2510 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2506 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2503 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2496 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2495 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2495 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2490 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2483 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2483 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2479 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2477 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2477 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2476 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2473 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2473 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2470 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2466 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2458 гласа

група "Златна рибка"

up
2453 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2446 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2439 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2431 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2414 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2408 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2396 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2395 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2393 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2391 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2388 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2388 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2387 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2385 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2378 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2376 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2373 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2371 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2370 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2369 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2368 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2367 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2361 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2359 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2359 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2359 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2357 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2357 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2357 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2356 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2354 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2354 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2350 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2343 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2342 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2340 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2340 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2335 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2335 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2335 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2333 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2333 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2332 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2331 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2325 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2322 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2320 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2319 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2315 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2315 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2312 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2311 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2310 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2306 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2306 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2304 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2304 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2304 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2302 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2302 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2300 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2300 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2296 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2295 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2295 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2294 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2294 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2293 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2292 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2291 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2291 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2290 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2288 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2288 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2287 гласа

Група "Мики Маус"

up
2284 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2284 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2282 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2281 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2281 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2279 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2278 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2274 гласа

ДГ "Раковина"

up
2274 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2273 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2273 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2273 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2272 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2271 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2269 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2268 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2268 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2265 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2265 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2260 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2260 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2257 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2256 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2255 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2254 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2252 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2252 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2252 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2252 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2251 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2250 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2250 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2249 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2247 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2247 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2247 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2246 гласа

ДГ "Зорница"

up
2245 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2245 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2245 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2244 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2241 гласа

Mария Механджийска

up
2240 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2238 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2237 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2237 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2236 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2235 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2235 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2233 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2227 гласа

Децата на Абдовица

up
2221 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2219 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2219 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2219 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2218 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2217 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2216 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2214 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2209 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2207 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2207 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2205 гласа

група Млад природозащитник

up
2202 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2202 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2202 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2200 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2199 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2197 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2197 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2194 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2193 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2190 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2189 гласа

ДГ "Звънче"

up
2187 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2187 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2185 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2185 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2181 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2180 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2179 гласа

ДГ " Надежда"

up
2178 гласа

група Маргаритка

up
2177 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2175 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2175 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2174 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2172 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2172 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2171 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2171 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2171 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2170 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2166 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2165 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2163 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2162 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2160 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2157 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2156 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2153 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2153 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2151 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2151 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2148 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2147 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2146 гласа

Приятели от Варна

up
2144 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2142 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2137 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2137 гласа

разновъзрастова група

up
2137 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2134 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2132 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2130 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2129 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2128 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2124 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2123 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2122 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2121 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2117 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2117 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2115 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2110 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2106 гласа

Кметство Брест

up
2103 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2101 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2100 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2099 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2098 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2097 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2093 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2091 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2083 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2081 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2076 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2074 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2071 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2063 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2060 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2051 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2009 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2005 гласа