ДГ №2 "Здравец"

Защото сме детска градина мечта. За радостта от това да правим добро. Защото обичаме природата!
Пощенски код 
2850
Град 
Петрич
Адрес 
ул."Демир Капия" № 3
up
633 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3104 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2064 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
1820 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
1775 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
1743 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1688 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1668 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1585 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1573 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1488 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1441 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1351 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1331 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1323 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1303 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1246 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1227 гласа

II,,а" клас

up
1211 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1206 гласа

III а

up
1201 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1198 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1191 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1189 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1172 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1154 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1139 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1128 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1124 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1117 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1106 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1105 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1100 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1085 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1075 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1074 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1074 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1071 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1069 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1067 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1066 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1061 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1060 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1042 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1041 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1037 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1035 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1031 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1019 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1017 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1005 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
993 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
993 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
981 гласа

Детска градина "Здравец"

up
979 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
976 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
975 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
975 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
974 гласа

2Б клас

up
974 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
966 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
956 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
949 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
938 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
934 гласа

ДГ "Ален мак"

up
932 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
913 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
902 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
901 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
895 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
892 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
891 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
887 гласа

ІІ Б клас

up
869 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
869 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
867 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
865 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
862 гласа

Павел Бачоров

up
862 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
859 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
856 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
852 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
850 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
848 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
839 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
838 гласа

Децата на с.Тополница

up
837 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
835 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
834 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
831 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
829 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
828 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
826 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
825 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
824 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
824 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
824 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
824 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
821 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
820 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
816 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
813 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
811 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
809 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
807 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
806 гласа

група "Златна рибка"

up
806 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
804 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
803 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
798 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
796 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
793 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
792 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
790 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
786 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
785 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
784 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
781 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
780 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
778 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
778 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
777 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
774 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
773 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
772 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
771 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
770 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
770 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
770 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
768 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
768 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
767 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
767 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
767 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
767 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
767 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
766 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
766 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
765 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
764 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
763 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
761 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
757 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
751 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
747 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
744 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
742 гласа

ДГ "Раковина"

up
738 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
736 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
736 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
733 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
733 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
732 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
731 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
731 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
730 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
728 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
728 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
728 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
727 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
726 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
725 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
725 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
725 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
724 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
723 гласа

ДГ " Надежда"

up
722 гласа

Детска градина "Калинка"

up
721 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
718 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
717 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
717 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
716 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
714 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
713 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
713 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
712 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
712 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
712 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
711 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
711 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
710 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
710 гласа

ДГ "Зорница"

up
709 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
709 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
708 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
706 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
705 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
704 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
701 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
701 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
701 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
700 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
699 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
699 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
698 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
696 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
696 гласа

ДГ "Първи юни"

up
696 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
694 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
693 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
692 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
692 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
691 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
691 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
691 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
688 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
685 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
683 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
682 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
682 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
681 гласа

група Млад природозащитник

up
680 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
678 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
677 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
674 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
674 гласа

Детска градина "Арабела"

up
673 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
670 гласа

ДГ "Първи юни"

up
670 гласа

Група "Мики Маус"

up
669 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
669 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
668 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
666 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
664 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
663 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
662 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
662 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
661 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
661 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
660 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
659 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
658 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
658 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
658 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
657 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
652 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
651 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
651 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
651 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
650 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
648 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
647 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
646 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
646 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
644 гласа

група Маргаритка

up
644 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
643 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
643 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
642 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
642 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
642 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
639 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
639 гласа

Децата на Абдовица

up
638 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
638 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
638 гласа

ДГ "Първи юни"

up
636 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
634 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
634 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
633 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
633 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
631 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
631 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
631 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
629 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
628 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
626 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
626 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
626 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
625 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
624 гласа

Приятели от Варна

up
623 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
622 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
622 гласа

Mария Механджийска

up
621 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
619 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
617 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
616 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
616 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
615 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
615 гласа

ДГ "Звънче"

up
615 гласа

Кметство Брест

up
614 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
614 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
613 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
610 гласа

разновъзрастова група

up
610 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
609 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
609 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
608 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
608 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
607 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
603 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
602 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
601 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
598 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
598 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
597 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
595 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
595 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
593 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
592 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
591 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
590 гласа

ДГ "Първи юни"

up
590 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
587 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
587 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
585 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
584 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
580 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
577 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
574 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
572 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
568 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
568 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
568 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
567 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
566 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
564 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
562 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
559 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
559 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
558 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
556 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
554 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
553 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
552 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
549 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
542 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
538 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
533 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
529 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
528 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
509 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
486 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
479 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
479 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
458 гласа