ДГ "Слънце" гр.Камено

За добрата кауза!!!
Пощенски код 
8120
Град 
гр.Камено
Адрес 
ул."Радецки" 17
up
954 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3519 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2468 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
2441 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2220 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2204 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2145 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2082 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2065 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2009 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1989 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1897 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1856 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1760 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1753 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1720 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1709 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1682 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1654 гласа

III а

up
1642 гласа

II,,а" клас

up
1623 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1612 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1600 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1584 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1578 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1574 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1572 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1555 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1554 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1544 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1531 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1522 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1511 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1505 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1501 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1493 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1489 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1488 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1484 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1467 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1467 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1454 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1453 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1450 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1447 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1437 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1427 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1426 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1425 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1424 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1417 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1411 гласа

2Б клас

up
1410 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1404 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1392 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1383 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1380 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1379 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1375 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1375 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1371 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1363 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1362 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1348 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1348 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1331 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1327 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1323 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1304 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1303 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1303 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1298 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1291 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1289 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1282 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1275 гласа

ІІ Б клас

up
1270 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1267 гласа

Павел Бачоров

up
1262 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1261 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1259 гласа

Децата на с.Тополница

up
1257 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1249 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1245 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1242 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1241 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1238 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1237 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1237 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1235 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1234 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1230 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1230 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1228 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1224 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1223 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1222 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1222 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1221 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1220 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1218 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1218 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1214 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1213 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1213 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1209 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1205 гласа

група "Златна рибка"

up
1201 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1201 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1195 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1193 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1190 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1182 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1182 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1182 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1182 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1180 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1176 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1175 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1171 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1171 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1171 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1170 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1169 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1169 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1167 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1166 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1165 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1165 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1164 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1162 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1157 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1156 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1153 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1151 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1149 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1148 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1147 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1146 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1145 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1144 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1143 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1142 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1139 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1138 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1136 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1135 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1134 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1132 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1132 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1130 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1130 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1129 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1129 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1128 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1124 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1124 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1124 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1119 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1118 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1117 гласа

ДГ " Надежда"

up
1116 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1115 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1114 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1114 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1112 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1111 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1109 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1107 гласа

ДГ "Раковина"

up
1107 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1105 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1105 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1104 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1103 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1102 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1102 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1102 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1102 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1098 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1098 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1097 гласа

ДГ "Зорница"

up
1097 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1095 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1094 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1094 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1093 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1090 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1089 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1088 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1088 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1087 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1086 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1086 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1085 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1084 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1083 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1082 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1081 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1080 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1080 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1080 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1078 гласа

група Млад природозащитник

up
1077 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1077 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1076 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1074 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1074 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1073 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1073 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1072 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1072 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1072 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1071 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1070 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1065 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1065 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1064 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1064 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1060 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1059 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1058 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1058 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1057 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1055 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1053 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1049 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1047 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1047 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1047 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1047 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1046 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1045 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1044 гласа

Група "Мики Маус"

up
1041 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1039 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1039 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1039 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1039 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1037 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1036 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1035 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1034 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1034 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1033 гласа

Децата на Абдовица

up
1033 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1032 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1032 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1032 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1031 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1031 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1029 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1027 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1027 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1027 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1026 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1023 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1023 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1021 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1020 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1018 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1018 гласа

група Маргаритка

up
1015 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1014 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1013 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1013 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1012 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1011 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1011 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1011 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1010 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1009 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1007 гласа

ДГ "Звънче"

up
1005 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1002 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
998 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
998 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
996 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
996 гласа

Приятели от Варна

up
995 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
994 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
994 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
994 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
993 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
993 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
990 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
988 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
988 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
987 гласа

Mария Механджийска

up
987 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
986 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
985 гласа

Кметство Брест

up
983 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
982 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
982 гласа

разновъзрастова група

up
982 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
981 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
979 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
978 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
977 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
977 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
977 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
976 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
976 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
973 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
971 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
971 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
969 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
967 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
966 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
966 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
965 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
963 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
960 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
957 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
956 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
954 гласа

ДГ "Първи юни"

up
953 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
949 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
946 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
946 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
944 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
944 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
943 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
942 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
942 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
942 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
941 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
934 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
934 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
933 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
929 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
920 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
920 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
894 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
890 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
876 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
859 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
857 гласа