ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

"Природата никога не спира в своето движение и наказва всяко бездействие."-Гьоте
Пощенски код 
9600
Град 
Балчик
Адрес 
ул. "Арда" № 22
up
1584 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4015 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2963 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2698 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2676 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2621 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2548 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2526 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2483 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2457 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2361 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2351 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2247 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2233 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2184 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2180 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2162 гласа

II,,а" клас

up
2135 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2126 гласа

III а

up
2123 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2081 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2081 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2076 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2067 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2058 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2039 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2031 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2022 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2019 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2000 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1988 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1984 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1980 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1975 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1973 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1969 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1962 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1961 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1947 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1939 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1929 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1929 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1922 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1913 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1912 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1906 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1905 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1904 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1889 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1882 гласа

2Б клас

up
1881 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1881 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1873 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1871 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1870 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1862 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1852 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1852 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1842 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1832 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1823 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1823 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1816 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1814 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1802 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1798 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1795 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1794 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1786 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1779 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1775 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1773 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1762 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1757 гласа

Децата на с.Тополница

up
1744 гласа

Павел Бачоров

up
1737 гласа

ІІ Б клас

up
1734 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1734 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1727 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1725 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1718 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1715 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1714 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1714 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1711 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1711 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1709 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1708 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1707 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1704 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1704 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1703 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1701 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1701 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1697 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1695 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1694 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1688 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1685 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1685 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1681 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1679 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1677 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1676 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1672 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1671 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1671 гласа

група "Златна рибка"

up
1668 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1668 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1657 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1656 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1649 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1640 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1638 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1633 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1633 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1631 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1627 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1624 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1623 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1622 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1622 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1622 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1618 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1616 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1615 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1614 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1614 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1612 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1612 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1611 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1608 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1608 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1607 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1602 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1602 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1601 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1593 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1593 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1592 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1591 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1589 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1588 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1588 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1586 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1586 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1585 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1584 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1584 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1583 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1580 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1577 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1576 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1573 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1572 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1571 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1569 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1569 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1568 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1566 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1565 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1565 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1564 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1564 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1563 гласа

ДГ "Раковина"

up
1563 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1562 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1562 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1561 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1561 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1556 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1555 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1555 гласа

ДГ " Надежда"

up
1554 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1553 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1552 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1552 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1551 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1550 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1550 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1549 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1549 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1549 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1547 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1545 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1545 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1543 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1542 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1541 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1540 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1540 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1539 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1539 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1539 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1538 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1538 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1538 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1534 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1533 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1533 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1532 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1529 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1528 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1527 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1526 гласа

ДГ "Зорница"

up
1524 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1523 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1522 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1522 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1522 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1521 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1519 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1518 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1515 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1514 гласа

Група "Мики Маус"

up
1513 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1513 гласа

група Млад природозащитник

up
1512 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1511 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1510 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1507 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1505 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1504 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1502 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1500 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1498 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1498 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1498 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1498 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1493 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1493 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1492 гласа

Децата на Абдовица

up
1492 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1492 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1491 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1490 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1489 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1485 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1483 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1482 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1478 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1477 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1476 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1475 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1475 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1474 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1471 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1470 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1470 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1468 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1468 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1467 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1467 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1465 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1465 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1465 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1462 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1462 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1462 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1459 гласа

ДГ "Звънче"

up
1458 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1454 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1454 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1454 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1454 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1454 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1453 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1450 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1450 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1449 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1449 гласа

група Маргаритка

up
1448 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1447 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1446 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1444 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1444 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1443 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1442 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1442 гласа

Приятели от Варна

up
1441 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1440 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1435 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1434 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1432 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1432 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1431 гласа

разновъзрастова група

up
1430 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1430 гласа

Mария Механджийска

up
1427 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1426 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1425 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1420 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1419 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1419 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1417 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1415 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1415 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1411 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1410 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1410 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1409 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1408 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1406 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1404 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1403 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1402 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1401 гласа

Кметство Брест

up
1400 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1400 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1396 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1396 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1392 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1388 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1386 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1383 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1383 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1381 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1380 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1376 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1376 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1373 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1372 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1369 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1366 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1364 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1363 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1360 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1360 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1360 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1355 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1352 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1327 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1321 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1317 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1312 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1312 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1307 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1281 гласа