ДГ "Зорница"

За да обогатим двора на детската градина и направим средата в която живеем още по- приветлива.
Пощенски код 
5280
Град 
Ореш
Адрес 
ул. "Главна" №11
up
2580 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
8095 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
5081 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
4214 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3865 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3822 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3784 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3760 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3741 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3541 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3487 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3468 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3424 гласа

III а

up
3400 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3399 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3358 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3286 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3269 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3263 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3244 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3242 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3229 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3223 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
3206 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
3195 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
3192 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
3182 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
3172 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3164 гласа

II,,а" клас

up
3138 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3138 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3137 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
3120 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
3103 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
3096 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
3077 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3076 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
3075 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
3072 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
3069 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
3060 гласа

2Б клас

up
3053 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
3043 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
3042 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
3037 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
3033 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
3030 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
3018 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
3007 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
3002 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
3001 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2980 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2977 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2963 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2958 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2956 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2954 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2953 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2946 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2929 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2925 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2922 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2919 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2909 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2909 гласа

ІІ Б клас

up
2906 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2903 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2896 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2892 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2889 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2889 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2889 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2884 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2878 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2870 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2862 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2860 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2856 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2853 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2852 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2849 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2847 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2845 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2841 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2824 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2820 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2819 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2819 гласа

Павел Бачоров

up
2818 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2816 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2807 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2807 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2803 гласа

Децата на с.Тополница

up
2801 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2788 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2775 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2775 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2769 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2767 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2765 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2756 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2753 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2749 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2749 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2748 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2742 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2739 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2725 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2721 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2717 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2717 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2712 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2702 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2698 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2697 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2692 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2687 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2684 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2683 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2682 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2678 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2677 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2676 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2672 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2671 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2667 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2666 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2659 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2658 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2657 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2657 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2654 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2653 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2653 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2651 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2648 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2646 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2644 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2642 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2642 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2639 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2638 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2633 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2632 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2631 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2628 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2624 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2622 гласа

група "Златна рибка"

up
2622 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2622 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2609 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2607 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2606 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2605 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2603 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2602 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2602 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2600 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2599 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2598 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2595 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2591 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2587 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2582 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2580 гласа

ДГ "Зорница"

up
2580 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2578 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2577 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2577 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2576 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2570 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2570 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2568 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2564 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2564 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2561 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2560 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2559 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2554 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2553 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2553 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2552 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2547 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2545 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2545 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2539 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2538 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2533 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2528 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2526 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2525 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2524 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2524 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2522 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2520 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2518 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2516 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2515 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2515 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2515 гласа

Mария Механджийска

up
2512 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2511 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2510 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2510 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2509 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2508 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2503 гласа

група Млад природозащитник

up
2501 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2501 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2495 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2495 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2494 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2494 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2493 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2486 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2486 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2485 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2484 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2484 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2482 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2481 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2480 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2479 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2479 гласа

група Маргаритка

up
2477 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2476 гласа

ДГ "Раковина"

up
2475 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2474 гласа

Приятели от Варна

up
2472 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2471 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2470 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2468 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2467 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2467 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2465 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2461 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2461 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2461 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2456 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2455 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2454 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2453 гласа

Група "Мики Маус"

up
2452 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2449 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2449 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2448 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2448 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2445 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2445 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2444 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2440 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2439 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2435 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2433 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2432 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2432 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2429 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2426 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2419 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2416 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2414 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2413 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2409 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2403 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2398 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2395 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2394 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2392 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2389 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2385 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2385 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2384 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2378 гласа

ДГ "Звънче"

up
2373 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2366 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2364 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2357 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2357 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2357 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2354 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2352 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2349 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2345 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2340 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2339 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2338 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2337 гласа

Кметство Брест

up
2330 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2327 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2325 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2320 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2316 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2311 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2311 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2309 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2307 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2302 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2297 гласа

ДГ " Надежда"

up
2296 гласа

Децата на Абдовица

up
2293 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2291 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2290 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2290 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2285 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2285 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2284 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2284 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2278 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2277 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2275 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2273 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2269 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2267 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2264 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2258 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2250 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2249 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2247 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2246 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2233 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2229 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2223 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2222 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2218 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2211 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2210 гласа

разновъзрастова група

up
2208 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2202 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2185 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2184 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2183 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2180 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2180 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2177 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2171 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2171 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2166 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2137 гласа