ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

Искаме да направим дворът на нашата детска градина по-красив, по-чист и приятен. Целта ни е да формираме у децата умения зя позитивно общуване с природата, насочено към формиране на ценностна система, ориентирана към здравословен начин на живот.
Пощенски код 
3320
Град 
Козлодуй
Адрес 
ж-к 3 (три)
up
1962 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5187 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4102 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3063 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2788 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2758 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2705 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2642 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2602 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2569 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2548 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2463 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2445 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2331 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2316 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2278 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2277 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2260 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2216 гласа

II,,а" клас

up
2216 гласа

III а

up
2209 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2175 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2174 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2171 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2156 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2152 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2140 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2118 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2114 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2105 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2084 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2081 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2077 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2063 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2060 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2055 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2053 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2051 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2048 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2033 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2021 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2021 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2013 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2010 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2001 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1995 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1991 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1991 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1984 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1974 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1971 гласа

2Б клас

up
1962 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1962 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1959 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1957 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1955 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1945 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1943 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1929 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1926 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1909 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1906 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1902 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1901 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1896 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1889 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1888 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1877 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1875 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1871 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1860 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1852 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1847 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1833 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1825 гласа

Децата на с.Тополница

up
1822 гласа

Павел Бачоров

up
1816 гласа

ІІ Б клас

up
1812 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1802 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1797 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1796 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1789 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1789 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1783 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1781 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1780 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1780 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1778 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1777 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1776 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1776 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1774 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1772 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1772 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1771 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1769 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1762 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1760 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1758 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1754 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1753 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1752 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1749 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1744 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1738 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1738 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1736 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1736 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1733 гласа

група "Златна рибка"

up
1729 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1726 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1721 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1710 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1708 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1699 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1695 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1693 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1691 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1687 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1686 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1685 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1683 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1675 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1672 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1671 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1670 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1668 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1667 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1666 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1665 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1664 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1663 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1660 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1658 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1657 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1654 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1653 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1652 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1652 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1650 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1647 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1645 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1645 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1645 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1644 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1643 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1641 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1641 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1638 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1636 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1634 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1634 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1632 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1631 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1630 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1630 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1627 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1627 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1626 гласа

ДГ "Раковина"

up
1622 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1621 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1621 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1620 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1619 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1619 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1618 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1618 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1618 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1616 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1616 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1614 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1612 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1612 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1611 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1610 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1609 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1607 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1605 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1605 гласа

ДГ " Надежда"

up
1604 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1604 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1603 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1602 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1602 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1601 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1601 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1600 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1600 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1599 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1597 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1597 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1595 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1594 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1593 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1592 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1592 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1590 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1587 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1587 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1587 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1584 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1583 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1583 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1582 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1581 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1581 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1580 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1579 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1576 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1573 гласа

ДГ "Зорница"

up
1573 гласа

група Млад природозащитник

up
1573 гласа

Група "Мики Маус"

up
1572 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1572 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1571 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1568 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1566 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1564 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1563 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1561 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1561 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1557 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1556 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1555 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1552 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1551 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1550 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1549 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1548 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1547 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1547 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1547 гласа

Децата на Абдовица

up
1546 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1545 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1545 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1545 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1541 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1540 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1540 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1534 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1534 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1531 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1530 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1529 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1527 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1527 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1527 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1526 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1525 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1524 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1524 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1521 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1520 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1517 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1517 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1516 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1515 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1513 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1511 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1511 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1508 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1507 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1506 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1506 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1504 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1503 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1501 гласа

ДГ "Звънче"

up
1501 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1500 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1498 гласа

Приятели от Варна

up
1498 гласа

група Маргаритка

up
1498 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1496 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1495 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1494 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1494 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1494 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1494 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1493 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1493 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1491 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1483 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1483 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1482 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1481 гласа

Mария Механджийска

up
1481 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1479 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1478 гласа

разновъзрастова група

up
1478 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1477 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1472 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1469 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1468 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1468 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1466 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1464 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1462 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1460 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1460 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1459 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1459 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1458 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1456 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1453 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1452 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1451 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1450 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1450 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1448 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1448 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1447 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1444 гласа

Кметство Брест

up
1441 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1438 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1437 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1434 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1432 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1431 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1425 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1424 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1423 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1423 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1419 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1419 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1418 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1417 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1415 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1413 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1407 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1405 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1404 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1373 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1370 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1370 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1369 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1361 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1348 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1328 гласа