Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

Ние сме единадесетокласниците - природолюбители от групата по ЗИП Биология в Езикова гимназия „Пейо Яворов“. Обучаваме се в едно от най-модерните училища в страната, което разполага със съвременна техника и красив вътрешен интериор. Въпреки това нашият поглед към заобикалящата ни среда не може да се побере в пространството на училището. Всеки един от нас поглежда много пъти през прозореца и търси това, от което се нуждаят всички – природа, носеща спокойствие и вдъхновение На нас, настоящите възпитаници на Езикова гимназия, се пада възможността да продължим традицията от предходния проект – „Зелената идея на нашето училище“ и да засадим дръвчета в училищния двор. Заедно ще създадем едно по-цветно общество и ще предадем тази „вълна“ от многоцветие и красота на следващото поколение.
Пощенски код 
7500
Град 
Силистра
Адрес 
ул. "Бойка войвода" 20
up
2824 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5693 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4231 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3175 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2894 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2858 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2824 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2759 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2725 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2693 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2670 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2574 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2543 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2448 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2427 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2406 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2406 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2381 гласа

II,,а" клас

up
2347 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2341 гласа

III а

up
2339 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2308 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2306 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2305 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2277 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2262 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2254 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2237 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2227 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2221 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2208 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2203 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2197 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2196 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2193 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2190 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2175 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2171 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2167 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2161 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2150 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2146 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2145 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2144 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2136 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2116 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2113 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2107 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2105 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2101 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2100 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2083 гласа

2Б клас

up
2077 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2077 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2075 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2072 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2072 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2064 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2058 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2054 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2041 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2038 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2024 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2023 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2016 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2006 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2004 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2003 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2003 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1986 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1986 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1979 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1973 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1971 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1947 гласа

ІІ Б клас

up
1941 гласа

Павел Бачоров

up
1939 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1927 гласа

Децата на с.Тополница

up
1925 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1924 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1921 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1913 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1911 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1911 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1911 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1905 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1905 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1900 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1899 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1898 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1897 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1893 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1891 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1890 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1888 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1887 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1886 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1882 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1881 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1869 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1869 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1863 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1862 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1861 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1861 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1859 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1852 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1848 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1848 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1848 гласа

група "Златна рибка"

up
1847 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1841 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1837 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1833 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1816 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1813 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1812 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1805 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1797 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1795 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1793 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1793 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1792 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1790 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1786 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1783 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1779 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1778 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1776 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1776 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1774 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1774 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1773 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1770 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1768 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1767 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1766 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1765 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1762 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1762 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1760 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1758 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1757 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1756 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1756 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1754 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1753 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1752 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1750 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1748 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1748 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1747 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1746 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1746 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1746 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1745 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1745 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1743 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1742 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1741 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1741 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1732 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1732 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1731 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1730 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1730 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1728 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1728 гласа

ДГ "Раковина"

up
1728 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1727 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1726 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1726 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1723 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1720 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1717 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1717 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1716 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1716 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1715 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1714 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1714 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1710 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1708 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1707 гласа

ДГ " Надежда"

up
1706 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1705 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1703 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1702 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1702 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1701 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1700 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1699 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1699 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1697 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1697 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1696 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1696 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1696 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1695 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1693 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1692 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1692 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1691 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1690 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1687 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1686 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1681 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1681 гласа

ДГ "Зорница"

up
1680 гласа

Група "Мики Маус"

up
1679 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1678 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1677 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1677 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1676 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1675 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1675 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1672 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1671 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1666 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1666 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1665 гласа

група Млад природозащитник

up
1662 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1660 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1660 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1660 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1660 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1658 гласа

Децата на Абдовица

up
1658 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1658 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1657 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1657 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1655 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1653 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1651 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1648 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1647 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1642 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1642 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1640 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1637 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1635 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1632 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1631 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1631 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1627 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1626 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1625 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1624 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1622 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1622 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1621 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1621 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1620 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1620 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1619 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1617 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1617 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1613 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1613 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1608 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1607 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1606 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1606 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1606 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1605 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1604 гласа

ДГ "Звънче"

up
1604 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1603 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1600 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1599 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1596 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1595 гласа

Приятели от Варна

up
1593 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1593 гласа

група Маргаритка

up
1592 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1590 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1589 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1587 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1587 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1584 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1582 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1582 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1580 гласа

разновъзрастова група

up
1578 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1578 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1577 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1577 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1576 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1573 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1572 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1570 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1566 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1566 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1566 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1564 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1563 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1562 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1562 гласа

Mария Механджийска

up
1560 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1558 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1555 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1555 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1552 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1550 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1550 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1549 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1549 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1548 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1548 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1547 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1546 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1540 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1537 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1532 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1531 гласа

Кметство Брест

up
1530 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1530 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1526 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1526 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1523 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1522 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1521 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1518 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1517 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1512 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1510 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1509 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1506 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1503 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1500 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1486 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1476 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1471 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1468 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1468 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1468 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1443 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1414 гласа