група Маргаритка

През 2010 год.бе построена новата сграда на ДГ Зорница. За съжаление тогава не успяха да запазят всички дървета в двора. Надяваме се да спечелим, за да възстановим изгубените!
Пощенски код 
1614
Град 
София
Адрес 
гр. София 14, ул. Мечево усое 6
up
998 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3498 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2446 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
2431 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2202 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2185 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2132 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2067 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2042 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1984 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1972 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1873 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1838 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1741 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1736 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1700 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1687 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1661 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1637 гласа

III а

up
1620 гласа

II,,а" клас

up
1604 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1593 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1580 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1568 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1562 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1555 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1548 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1541 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1533 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1529 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1511 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1505 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1484 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1481 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1480 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1479 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1477 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1471 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1458 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1455 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1447 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1435 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1435 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1433 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1427 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1416 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1411 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1407 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1405 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1403 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1401 гласа

2Б клас

up
1396 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1386 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1384 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1377 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1366 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1361 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1361 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1361 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1354 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1353 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1344 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1339 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1337 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1334 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1319 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1313 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1307 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1289 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1282 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1281 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1280 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1273 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1272 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1261 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1256 гласа

ІІ Б клас

up
1251 гласа

Павел Бачоров

up
1248 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1247 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1243 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1241 гласа

Децата на с.Тополница

up
1240 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1228 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1228 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1223 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1220 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1218 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1217 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1217 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1217 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1216 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1212 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1210 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1209 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1207 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1206 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1203 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1203 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1203 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1201 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1201 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1199 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1192 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1192 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1189 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1189 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1185 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1184 гласа

група "Златна рибка"

up
1182 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1179 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1173 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1165 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1164 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1162 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1161 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1161 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1159 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1156 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1155 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1154 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1153 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1153 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1152 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1152 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1149 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1147 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1146 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1146 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1144 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1144 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1144 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1137 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1136 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1133 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1132 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1132 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1132 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1132 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1130 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1127 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1125 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1124 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1123 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1122 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1120 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1115 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1115 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1114 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1114 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1113 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1112 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1112 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1110 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1108 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1104 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1103 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1101 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1100 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1100 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1100 гласа

ДГ " Надежда"

up
1099 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1097 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1095 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1094 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1094 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1093 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1092 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1090 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1090 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1090 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1087 гласа

ДГ "Раковина"

up
1086 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1085 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1085 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1084 гласа

ДГ "Зорница"

up
1083 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1083 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1082 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1081 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1080 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1078 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1077 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1076 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1076 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1076 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1075 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1073 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1071 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1070 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1068 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1068 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1068 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1067 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1067 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1066 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1064 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1064 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1063 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1063 гласа

група Млад природозащитник

up
1061 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1061 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1061 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1060 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1059 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1057 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1056 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1055 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1055 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1055 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1054 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1053 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1052 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1050 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1050 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1046 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1046 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1045 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1044 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1042 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1040 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1038 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1036 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1036 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1036 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1032 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1031 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1031 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1027 гласа

Група "Мики Маус"

up
1025 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1022 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1021 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1020 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1020 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1020 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1019 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1019 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1017 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1016 гласа

Децата на Абдовица

up
1015 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1014 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1014 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1014 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1013 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1013 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1012 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1012 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1011 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1010 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1010 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1009 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1008 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1007 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1007 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1006 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1006 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1004 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1002 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1002 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1002 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1002 гласа

група Маргаритка

up
998 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
996 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
994 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
994 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
994 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
993 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
991 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
991 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
989 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
987 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
986 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
985 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
983 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
979 гласа

ДГ "Звънче"

up
979 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
978 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
978 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
976 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
976 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
976 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
974 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
973 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
972 гласа

Приятели от Варна

up
971 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
971 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
968 гласа

Mария Механджийска

up
967 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
966 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
965 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
964 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
964 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
963 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
962 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
962 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
961 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
960 гласа

Кметство Брест

up
960 гласа

разновъзрастова група

up
960 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
959 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
958 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
956 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
956 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
954 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
953 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
952 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
951 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
951 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
950 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
944 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
944 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
942 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
942 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
937 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
937 гласа

ДГ "Първи юни"

up
937 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
934 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
934 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
930 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
926 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
926 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
925 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
925 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
923 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
922 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
922 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
921 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
918 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
917 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
916 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
913 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
910 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
903 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
901 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
875 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
871 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
852 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
841 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
841 гласа