група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

Обичаме игрите, веселието и мечтите. Планетата Земя, за да спасим, помогнете ни дърво в двора на детската градина да посадим. Гласувайки за нас, ще има повече чист въздух в нашия град и за вас.
Пощенски код 
8005
Град 
град Бургас
Адрес 
град Бургас, к/с "Славейков" до бл.8
up
1537 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3759 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
3333 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2698 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2451 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2442 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2383 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2304 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2286 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2246 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2204 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2133 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2101 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2001 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1984 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1945 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1933 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1917 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1886 гласа

III а

up
1882 гласа

II,,а" клас

up
1874 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1839 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1839 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1834 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1822 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1813 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1807 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1785 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1775 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1773 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1767 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1755 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1746 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1745 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1743 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1728 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1724 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1723 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1723 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1698 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1696 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1694 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1687 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1685 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1671 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1669 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1668 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1658 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1656 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1651 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1649 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1637 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1632 гласа

2Б клас

up
1628 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1619 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1617 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1614 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1610 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1609 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1604 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1603 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1597 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1575 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1574 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1570 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1570 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1549 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1546 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1538 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1537 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1536 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1528 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1527 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1527 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1499 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1496 гласа

Децата на с.Тополница

up
1495 гласа

ІІ Б клас

up
1492 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1492 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1487 гласа

Павел Бачоров

up
1487 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1482 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1482 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1476 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1473 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1469 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1468 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1467 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1467 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1465 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1464 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1462 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1460 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1456 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1454 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1453 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1453 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1451 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1449 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1447 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1446 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1445 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1443 гласа

група "Златна рибка"

up
1441 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1437 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1433 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1433 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1432 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1426 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1424 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1424 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1414 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1405 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1405 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1400 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1398 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1396 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1395 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1395 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1394 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1393 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1390 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1387 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1385 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1385 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1385 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1382 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1382 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1381 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1380 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1378 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1376 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1374 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1374 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1372 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1371 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1370 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1370 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1369 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1367 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1366 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1364 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1363 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1361 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1360 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1360 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1358 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1357 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1355 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1351 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1349 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1349 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1349 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1348 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1347 гласа

ДГ " Надежда"

up
1342 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1339 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1336 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1335 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1335 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1334 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1332 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1332 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1330 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1328 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1326 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1326 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1326 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1325 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1325 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1325 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1324 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1323 гласа

ДГ "Раковина"

up
1323 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1322 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1322 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1321 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1320 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1320 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1320 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1319 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1319 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1319 гласа

ДГ "Зорница"

up
1318 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1316 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1316 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1316 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1316 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1315 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1311 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1309 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1308 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1308 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1306 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1306 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1306 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1305 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1305 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1304 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1303 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1301 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1299 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1298 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1298 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1297 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1297 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1296 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1295 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1292 гласа

група Млад природозащитник

up
1292 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1290 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1290 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1288 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1287 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1286 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1286 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1285 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1282 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1281 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1280 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1278 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1275 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1273 гласа

Група "Мики Маус"

up
1273 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1273 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1271 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1271 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1268 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1267 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1267 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1263 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1263 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1263 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1262 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1262 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1261 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1260 гласа

Децата на Абдовица

up
1260 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1258 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1258 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1258 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1255 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1255 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1253 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1253 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1251 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1250 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1250 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1249 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1249 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1247 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1247 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1246 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1246 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1243 гласа

група Маргаритка

up
1243 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1242 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1240 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1239 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1238 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1238 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1237 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1237 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1234 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1234 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1234 гласа

ДГ "Звънче"

up
1232 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1232 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1231 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1230 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1228 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1228 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1227 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1226 гласа

Приятели от Варна

up
1226 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1225 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1223 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1222 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1222 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1221 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1220 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1219 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1218 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1217 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1214 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1213 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1213 гласа

разновъзрастова група

up
1212 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1211 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1210 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1210 гласа

Mария Механджийска

up
1209 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1205 гласа

Кметство Брест

up
1203 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1203 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1202 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1200 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1200 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1197 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1196 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1195 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1192 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1191 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1190 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1188 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1188 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1186 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1186 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1183 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1182 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1179 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1176 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1175 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1175 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1173 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1170 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1170 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1168 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1167 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1163 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1163 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1157 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1156 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1154 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1152 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1151 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1150 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1149 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1149 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1128 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1121 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1117 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1117 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1114 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1111 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1098 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1088 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1076 гласа