група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

Нашата група иска да се възстановят горите на Лудогорието. Ние знаем ролята на дърветата за опазването чистотата на въздуха, задържането на почвите и запазването на разнообразието от широколистни горски видове.
Пощенски код 
7400
Град 
град Исперих
Адрес 
ул. "Васил Левски" №78
up
1208 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3360 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2315 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2095 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2048 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2003 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1942 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1927 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1847 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1837 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1751 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1727 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1708 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1618 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1593 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1588 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1565 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1530 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1507 гласа

III а

up
1485 гласа

II,,а" клас

up
1471 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1460 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1457 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1455 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1451 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1439 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1421 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1403 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1395 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1393 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1392 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1379 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1378 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1358 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1351 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1347 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1344 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1339 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1339 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1333 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1320 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1316 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1314 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1313 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1306 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1299 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1288 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1286 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1280 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1275 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1266 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1262 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1259 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1255 гласа

2Б клас

up
1249 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1249 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1241 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1238 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1236 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1229 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1227 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1225 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1221 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1208 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1198 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1188 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1187 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1184 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1183 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1159 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1158 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1143 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1139 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1139 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1135 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1131 гласа

ІІ Б клас

up
1130 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1129 гласа

Павел Бачоров

up
1125 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1121 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1118 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1112 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1109 гласа

Децата на с.Тополница

up
1108 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1108 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1106 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1106 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1099 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1094 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1091 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1090 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1087 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1086 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1086 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1085 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1085 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1085 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1081 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1081 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1080 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1078 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1070 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1069 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1067 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1065 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1064 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1061 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1055 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1054 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1051 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1050 гласа

група "Златна рибка"

up
1048 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1047 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1047 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1047 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1045 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1043 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1042 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1041 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1038 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1036 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1035 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1035 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1033 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1031 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1031 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1030 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1027 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1027 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1026 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1026 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1026 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1025 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1021 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1019 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1016 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1014 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1014 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1013 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1012 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1010 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1009 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1007 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1006 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1003 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
998 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
997 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
995 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
994 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
993 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
992 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
990 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
989 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
988 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
987 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
986 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
985 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
985 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
984 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
983 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
982 гласа

ДГ "Раковина"

up
981 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
981 гласа

Детска градина "Калинка"

up
978 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
978 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
976 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
975 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
975 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
975 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
973 гласа

ДГ " Надежда"

up
972 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
971 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
969 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
969 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
967 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
966 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
965 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
964 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
964 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
963 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
961 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
959 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
958 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
958 гласа

ДГ "Зорница"

up
957 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
956 гласа

група Млад природозащитник

up
955 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
953 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
951 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
951 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
951 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
950 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
948 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
948 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
947 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
947 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
947 гласа

ДГ "Първи юни"

up
947 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
946 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
945 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
945 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
944 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
944 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
942 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
941 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
941 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
941 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
938 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
936 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
935 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
933 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
932 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
930 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
929 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
928 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
928 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
927 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
925 гласа

ДГ "Първи юни"

up
925 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
924 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
922 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
921 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
920 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
917 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
914 гласа

Детска градина "Арабела"

up
914 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
911 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
911 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
910 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
910 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
908 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
908 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
908 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
908 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
907 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
905 гласа

Група "Мики Маус"

up
904 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
904 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
904 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
902 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
900 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
898 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
896 гласа

Децата на Абдовица

up
896 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
895 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
894 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
893 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
892 гласа

ДГ "Първи юни"

up
892 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
891 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
890 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
890 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
889 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
889 гласа

група Маргаритка

up
887 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
883 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
880 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
879 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
879 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
878 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
875 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
874 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
874 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
874 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
873 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
872 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
871 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
869 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
869 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
869 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
868 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
867 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
865 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
865 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
864 гласа

ДГ "Звънче"

up
864 гласа

Приятели от Варна

up
863 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
863 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
862 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
860 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
859 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
858 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
857 гласа

Кметство Брест

up
856 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
855 гласа

Mария Механджийска

up
854 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
853 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
853 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
848 гласа

разновъзрастова група

up
846 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
844 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
843 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
841 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
841 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
841 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
840 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
839 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
838 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
837 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
837 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
837 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
835 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
835 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
834 гласа

ДГ "Първи юни"

up
831 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
830 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
828 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
828 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
828 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
828 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
828 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
826 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
824 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
822 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
818 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
815 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
814 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
813 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
812 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
812 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
811 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
811 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
803 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
801 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
800 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
799 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
797 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
796 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
789 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
785 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
783 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
778 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
774 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
754 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
743 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
732 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
725 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
715 гласа