III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

Нашият клас от миналата година е член на ТД" Трапезица 1902" гр. В. Търново. Участваме дейно в озеленяването на м. Ксилифор край града. Искаме да спечелим, за да покажем, че всички, и малки и големи, можем да ОПАЗВАМЕ природата и да се ГРИЖИМ за нея. Наясно сме с опасностите от замърсяването на околната среда и искаме нашите усилия за създаване на нова гора, да покажат на повече хора, че грижата за природата и нашето бъдеще, зависят от нас, ЧОВЕЦИТЕ!
Пощенски код 
5000
Град 
Велико Търново
Адрес 
ул. Мария Габровска 1
up
3152 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7777 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4904 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3866 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3611 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3540 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3480 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3421 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3398 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3348 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3328 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3227 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3152 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3140 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3083 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3078 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3067 гласа

III а

up
3030 гласа

II,,а" клас

up
2986 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2956 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2951 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2945 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2940 гласа

2Б клас

up
2939 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2932 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2927 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2925 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2924 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2885 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2882 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2881 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2866 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2860 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2859 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2849 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2830 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2829 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2824 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2824 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2823 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2821 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2821 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2817 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2792 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2785 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2783 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2783 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2770 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2760 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2754 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2752 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2748 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2741 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2730 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2726 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2722 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2721 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2720 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2712 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2703 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2701 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2699 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2688 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2680 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2679 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2677 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2675 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2671 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2669 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2654 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2654 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2652 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2651 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2642 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2634 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2632 гласа

Павел Бачоров

up
2630 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2625 гласа

Децата на с.Тополница

up
2619 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2604 гласа

ІІ Б клас

up
2603 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2602 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2602 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2599 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2591 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2584 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2584 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2583 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2573 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2564 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2559 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2553 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2552 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2549 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2545 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2542 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2537 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2536 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2532 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2524 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2511 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2508 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2499 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2495 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2493 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2488 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2488 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2482 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2476 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2475 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2472 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2469 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2469 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2468 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2467 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2466 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2465 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2461 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2460 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2456 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2445 гласа

група "Златна рибка"

up
2440 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2432 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2427 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2414 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2403 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2397 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2397 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2384 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2382 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2382 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2381 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2377 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2374 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2373 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2371 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2365 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2363 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2362 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2360 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2360 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2358 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2357 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2355 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2355 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2353 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2350 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2349 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2348 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2348 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2348 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2346 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2344 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2344 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2344 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2338 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2334 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2333 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2329 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2323 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2322 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2321 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2321 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2319 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2317 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2316 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2313 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2310 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2308 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2308 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2302 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2301 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2301 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2301 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2300 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2298 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2295 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2295 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2294 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2294 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2294 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2287 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2286 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2285 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2285 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2285 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2284 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2283 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2283 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2283 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2283 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2283 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2281 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2281 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2280 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2280 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2279 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2277 гласа

Група "Мики Маус"

up
2276 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2276 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2273 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2272 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2271 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2271 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2268 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2267 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2264 гласа

ДГ "Раковина"

up
2264 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2264 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2262 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2262 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2262 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2260 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2258 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2255 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2254 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2251 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2250 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2249 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2246 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2245 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2244 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2244 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2242 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2242 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2241 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2240 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2240 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2240 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2239 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2238 гласа

ДГ "Зорница"

up
2237 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2235 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2234 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2233 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2232 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2232 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2231 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2228 гласа

Mария Механджийска

up
2228 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2228 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2227 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2226 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2224 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2221 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2220 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2214 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2212 гласа

Децата на Абдовица

up
2212 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2212 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2209 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2208 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2206 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2204 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2202 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2200 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2198 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2198 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2197 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2197 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2194 гласа

група Млад природозащитник

up
2192 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2187 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2187 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2185 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2184 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2182 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2182 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2180 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2180 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2177 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2177 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2175 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2175 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2173 гласа

ДГ "Звънче"

up
2173 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2170 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2169 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2167 гласа

ДГ " Надежда"

up
2166 гласа

група Маргаритка

up
2165 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2165 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2164 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2163 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2161 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2160 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2159 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2158 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2157 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2156 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2155 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2152 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2151 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2151 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2148 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2144 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2143 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2142 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2141 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2139 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2139 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2135 гласа

Приятели от Варна

up
2135 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2135 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2131 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2130 гласа

разновъзрастова група

up
2126 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2125 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2124 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2121 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2120 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2117 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2115 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2114 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2113 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2109 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2107 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2107 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2102 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2099 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2098 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2094 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2094 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2091 гласа

Кметство Брест

up
2090 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2088 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2087 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2085 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2084 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2073 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2070 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2069 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2066 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2062 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2053 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2045 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1998 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1995 гласа