IV б клас , СУ "Крум Попов"

Учениците от 4 б клас с ентусиазъм се включват в инициативата да посадим дърво! Така всеки може да помогне за да се намали шума и прахта наоколо. Горите ще помогнат за почистването на въздуха от вредните газове, ще дишаме по-чист въздух и красотата на природата ще се възроди!
Пощенски код 
5900
Град 
град Левски
Адрес 
град Левски, обл. Плевен, ул. "Иван Вазов" №2
up
2914 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7963 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
5081 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
4074 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3741 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3703 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3637 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3624 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3607 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3560 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3502 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3423 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3337 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3263 гласа

III а

up
3259 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3256 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3215 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3189 гласа

II,,а" клас

up
3166 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3162 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3152 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3138 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3136 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3134 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3107 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3106 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3087 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
3070 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
3068 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
3064 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
3062 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
3044 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
3042 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
3031 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
3014 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3012 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2994 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2988 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2987 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2977 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2972 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2966 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2954 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2945 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2934 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2933 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2930 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2926 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2923 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2917 гласа

2Б клас

up
2915 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2914 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2908 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2904 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2901 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2897 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2883 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2882 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2881 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2880 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2875 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2873 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2872 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2866 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2865 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2849 гласа

Павел Бачоров

up
2838 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2832 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2827 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2823 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2807 гласа

Децата на с.Тополница

up
2806 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2806 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2806 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2804 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2794 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2794 гласа

ІІ Б клас

up
2790 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2778 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2777 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2771 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2769 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2767 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2758 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2758 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2754 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2749 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2748 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2748 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2745 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2734 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2732 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2727 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2722 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2721 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2716 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2705 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2702 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2698 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2689 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2686 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2685 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2682 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2680 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2678 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2673 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2663 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2661 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2661 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2659 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2647 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2638 гласа

група "Златна рибка"

up
2628 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2626 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2619 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2617 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2610 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2595 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2578 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2578 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2572 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2572 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2572 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2572 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2566 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2563 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2563 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2562 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2561 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2552 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2551 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2546 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2544 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2543 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2538 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2537 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2537 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2536 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2534 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2534 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2530 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2520 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2520 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2519 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2517 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2515 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2515 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2513 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2513 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2512 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2511 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2508 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2505 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2505 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2502 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2502 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2499 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2496 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2496 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2493 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2493 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2490 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2489 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2489 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2487 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2486 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2484 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2483 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2482 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2482 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2481 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2480 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2477 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2476 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2476 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2475 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2474 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2472 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2471 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2471 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2470 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2470 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2469 гласа

ДГ "Раковина"

up
2469 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2468 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2467 гласа

Група "Мики Маус"

up
2467 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2464 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2463 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2462 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2461 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2460 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2460 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2460 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2460 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2457 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2456 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2454 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2450 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2449 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2447 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2446 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2446 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2441 гласа

ДГ "Зорница"

up
2440 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2439 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2439 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2437 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2435 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2435 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2435 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2435 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2433 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2432 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2431 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2422 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2418 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2418 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2415 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2414 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2412 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2408 гласа

ДГ "Звънче"

up
2407 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2406 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2404 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2402 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2400 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2394 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2392 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2391 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2389 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2388 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2387 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2387 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2384 гласа

Mария Механджийска

up
2384 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2383 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2382 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2379 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2378 гласа

група Млад природозащитник

up
2378 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2378 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2376 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2375 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2375 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2375 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2372 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2372 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2370 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2369 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2367 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2366 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2364 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2363 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2363 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2363 гласа

група Маргаритка

up
2361 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2358 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2358 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2357 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2356 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2354 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2352 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2352 гласа

ДГ " Надежда"

up
2347 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2347 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2340 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2340 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2340 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2339 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2339 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2338 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2336 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2331 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2331 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2328 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2328 гласа

Приятели от Варна

up
2328 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2324 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2324 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2321 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2321 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2320 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2314 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2310 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2308 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2308 гласа

Кметство Брест

up
2305 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2304 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2299 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2297 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2296 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2295 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2294 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2292 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2291 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2289 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2289 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2286 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2283 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2281 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2279 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2276 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2276 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2275 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2265 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2264 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2263 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2263 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2259 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2258 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2255 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2250 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2248 гласа

Децата на Абдовица

up
2244 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2242 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2239 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2238 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2238 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2226 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2219 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2212 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2205 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2202 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2199 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2196 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2187 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2182 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2170 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2169 гласа

разновъзрастова група

up
2168 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2166 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2135 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2127 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2125 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2124 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2113 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2092 гласа