Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

Намиращото се в китната Добруджанска равнина и граничещо с ветровитото българско Лудогорие,наше населено място ,има нужда от включване в инициативата и спечелването и,заради: - необходимост от изграждане навици,умения за формиране екологична култура на младите хора от гр.Тервел; - опазване чистотата на въздуха, околната среда и природното богатство на родния ни край; - възпитаване в любов към природата; - осигуряване на безкористност на действията при включване в инициативата; - осигуряване добруване на хората населяващи града ни днес и за бъдещите поколения.
Пощенски код 
9450
Град 
гр.Тервел
Адрес 
ул."Цар Калоян" №11
up
1553 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5677 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4226 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3172 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2891 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2855 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2823 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2757 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2724 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2691 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2669 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2569 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2542 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2446 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2423 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2402 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2402 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2378 гласа

II,,а" клас

up
2346 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2336 гласа

III а

up
2334 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2304 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2302 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2299 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2272 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2260 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2248 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2235 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2227 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2219 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2207 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2202 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2195 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2193 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2189 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2186 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2173 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2166 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2166 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2159 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2148 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2142 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2141 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2141 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2135 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2111 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2109 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2104 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2103 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2099 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2097 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2080 гласа

2Б клас

up
2074 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2071 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2071 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2069 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2067 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2059 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2052 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2052 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2039 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2033 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2021 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2016 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2011 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2003 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2002 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1997 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1995 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1985 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1982 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1974 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1970 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1969 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1944 гласа

Павел Бачоров

up
1938 гласа

ІІ Б клас

up
1936 гласа

Децата на с.Тополница

up
1925 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1924 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1923 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1917 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1911 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1909 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1907 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1905 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1902 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1899 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1898 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1896 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1895 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1893 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1890 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1886 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1885 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1885 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1881 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1881 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1879 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1874 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1866 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1862 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1861 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1860 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1860 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1860 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1857 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1851 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1847 гласа

група "Златна рибка"

up
1844 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1843 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1843 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1838 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1836 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1830 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1811 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1811 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1807 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1801 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1794 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1791 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1790 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1790 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1790 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1789 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1783 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1778 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1776 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1775 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1775 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1774 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1772 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1771 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1771 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1767 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1767 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1765 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1762 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1762 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1762 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1761 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1758 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1757 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1755 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1754 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1754 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1754 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1749 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1748 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1748 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1745 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1745 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1745 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1744 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1744 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1744 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1741 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1740 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1740 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1738 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1738 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1738 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1730 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1730 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1728 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1728 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1727 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1726 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1726 гласа

ДГ "Раковина"

up
1725 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1723 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1721 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1719 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1718 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1717 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1714 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1714 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1713 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1712 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1712 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1712 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1711 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1709 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1707 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1705 гласа

ДГ " Надежда"

up
1702 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1702 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1700 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1700 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1700 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1698 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1697 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1696 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1694 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1693 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1692 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1692 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1692 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1692 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1691 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1691 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1689 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1687 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1687 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1686 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1686 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1686 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1679 гласа

ДГ "Зорница"

up
1678 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1676 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1676 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1674 гласа

Група "Мики Маус"

up
1674 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1673 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1673 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1672 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1672 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1671 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1670 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1664 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1662 гласа

група Млад природозащитник

up
1661 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1660 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1659 гласа

Децата на Абдовица

up
1658 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1657 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1657 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1657 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1656 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1656 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1656 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1655 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1652 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1650 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1649 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1646 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1644 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1640 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1640 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1638 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1636 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1631 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1630 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1628 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1627 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1625 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1624 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1623 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1621 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1621 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1620 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1619 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1619 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1618 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1617 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1615 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1613 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1612 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1610 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1608 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1604 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1604 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1603 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1602 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1602 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1602 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1602 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1601 гласа

ДГ "Звънче"

up
1601 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1599 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1596 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1594 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1592 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1592 гласа

група Маргаритка

up
1591 гласа

Приятели от Варна

up
1590 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1589 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1587 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1585 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1584 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1582 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1581 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1580 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1580 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1575 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1575 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1574 гласа

разновъзрастова група

up
1573 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1572 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1570 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1569 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1568 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1563 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1563 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1562 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1562 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1561 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1560 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1558 гласа

Mария Механджийска

up
1558 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1555 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1553 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1551 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1551 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1549 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1548 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1548 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1547 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1546 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1546 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1545 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1541 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1539 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1535 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1530 гласа

Кметство Брест

up
1529 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1528 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1526 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1525 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1524 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1522 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1521 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1519 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1515 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1514 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1509 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1507 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1507 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1505 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1501 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1499 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1485 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1473 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1468 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1464 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1464 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1463 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1440 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1410 гласа