Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

Идеята е много стимулираща - развива и екологията, и същевременно популяризира групите. Много искаме да спечелим, и с радост ще посадим дръвчета и ще дадем живот. Така ще обогатим зелените места в града и ще дадем пример и на по-малките от нас. А, и ще прекарваме повече време на открито и сред природата, където именно се случват истинските приключения...
Пощенски код 
3320
Град 
Козлодуй
Адрес 
ул. "Кирил и Методий" № 26, ПК 9
up
4097 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5162 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4097 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3058 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2782 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2753 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2702 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2638 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2600 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2566 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2543 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2461 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2438 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2330 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2312 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2276 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2274 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2256 гласа

II,,а" клас

up
2214 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2209 гласа

III а

up
2205 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2169 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2167 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2166 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2152 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2148 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2135 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2116 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2112 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2103 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2082 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2076 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2076 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2062 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2060 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2054 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2051 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2048 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2044 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2031 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2019 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2012 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2011 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2008 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1995 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1992 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1990 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1987 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1982 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1973 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1969 гласа

2Б клас

up
1961 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1958 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1957 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1956 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1951 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1939 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1934 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1927 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1924 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1908 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1902 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1898 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1898 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1894 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1886 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1883 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1875 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1871 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1869 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1859 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1848 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1843 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1827 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1818 гласа

Децата на с.Тополница

up
1816 гласа

Павел Бачоров

up
1814 гласа

ІІ Б клас

up
1808 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1801 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1795 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1790 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1783 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1782 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1778 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1778 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1776 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1775 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1774 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1774 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1773 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1773 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1770 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1770 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1769 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1768 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1768 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1760 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1756 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1752 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1752 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1751 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1750 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1749 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1741 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1734 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1734 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1733 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1733 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1732 гласа

група "Златна рибка"

up
1726 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1724 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1718 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1705 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1703 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1695 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1691 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1690 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1688 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1683 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1682 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1682 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1677 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1671 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1670 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1668 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1666 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1665 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1663 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1663 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1663 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1661 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1661 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1655 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1653 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1653 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1653 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1652 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1651 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1649 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1644 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1644 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1642 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1642 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1642 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1642 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1640 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1640 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1639 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1635 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1633 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1632 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1632 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1629 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1628 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1626 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1626 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1623 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1622 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1620 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1619 гласа

ДГ "Раковина"

up
1619 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1618 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1617 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1616 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1616 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1615 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1615 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1614 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1614 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1614 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1612 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1610 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1609 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1609 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1608 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1604 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1603 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1602 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1602 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1602 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1602 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1601 гласа

ДГ " Надежда"

up
1600 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1599 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1598 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1597 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1597 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1596 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1595 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1594 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1593 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1592 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1590 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1590 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1588 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1588 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1586 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1585 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1584 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1584 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1582 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1581 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1581 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1579 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1578 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1577 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1577 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1577 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1571 гласа

ДГ "Зорница"

up
1571 гласа

група Млад природозащитник

up
1571 гласа

Група "Мики Маус"

up
1571 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1571 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1569 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1567 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1564 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1563 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1562 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1560 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1559 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1558 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1554 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1552 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1550 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1550 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1548 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1547 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1546 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1545 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1545 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1544 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1544 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1543 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1542 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1542 гласа

Децата на Абдовица

up
1541 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1537 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1537 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1536 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1532 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1529 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1528 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1527 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1526 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1525 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1524 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1524 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1523 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1523 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1521 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1520 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1517 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1516 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1514 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1513 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1513 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1509 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1509 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1509 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1508 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1507 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1506 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1503 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1502 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1500 гласа

ДГ "Звънче"

up
1500 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1499 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1498 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1498 гласа

група Маргаритка

up
1496 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1495 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1494 гласа

Приятели от Варна

up
1492 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1492 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1491 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1491 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1491 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1490 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1489 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1488 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1486 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1480 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1479 гласа

Mария Механджийска

up
1479 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1476 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1476 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1476 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1475 гласа

разновъзрастова група

up
1475 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1473 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1469 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1468 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1467 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1465 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1462 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1461 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1459 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1458 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1457 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1456 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1456 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1456 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1455 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1450 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1449 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1447 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1447 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1444 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1444 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1444 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1444 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1441 гласа

Кметство Брест

up
1438 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1435 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1434 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1431 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1429 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1428 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1422 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1420 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1420 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1418 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1416 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1416 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1415 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1415 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1414 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1410 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1405 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1401 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1401 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1372 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1369 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1364 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1363 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1356 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1344 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1327 гласа