Основно училище "Христо Ботев"

В училището ни ежегодно се провеждат мероприятия, свързани с опазване на околната среда - почистване на училищния двор, засаждане на дръвчета, оформяне и поддържане на цветни лехи. Нашите ученици са много добре информирани и загрижени за последствията от масовото изсичане на горите и затова желаят да се включат в играта "ХИЛЯДИ ДЪРВЕТА ЗА ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ". Искаме да спечелим дръвчета, които ще засадим в двора на училището и в парка на селото. Ще се грижим за тях и това ще бъде нашият принос в инициативата "Когато станем 100 000 ще посадим гора".
Пощенски код 
9118
Град 
с. Пчелник, общ. Долни чифлик
Адрес 
ул. "Паисий Хилендарски" 19
up
696 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3097 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2062 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
1817 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
1772 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
1738 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1685 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1663 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1579 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1572 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1486 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1438 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1342 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1323 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1316 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1300 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1240 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1226 гласа

II,,а" клас

up
1205 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1202 гласа

III а

up
1196 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1192 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1184 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1183 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1167 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1149 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1138 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1124 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1119 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1116 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1102 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1101 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1095 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1084 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1072 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1068 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1068 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1065 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1063 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1063 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1062 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1058 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1057 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1037 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1035 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1030 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1029 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1026 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1016 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1014 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
999 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
990 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
989 гласа

Детска градина "Здравец"

up
977 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
977 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
974 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
971 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
970 гласа

2Б клас

up
970 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
969 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
962 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
946 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
945 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
934 гласа

ДГ "Ален мак"

up
926 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
926 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
909 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
897 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
896 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
890 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
889 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
886 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
879 гласа

ІІ Б клас

up
864 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
864 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
863 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
861 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
857 гласа

Павел Бачоров

up
856 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
853 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
851 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
848 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
843 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
842 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
834 гласа

Децата на с.Тополница

up
833 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
831 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
828 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
826 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
825 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
825 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
824 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
824 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
822 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
822 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
821 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
820 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
818 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
817 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
812 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
811 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
810 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
808 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
804 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
801 гласа

група "Златна рибка"

up
800 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
799 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
799 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
797 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
794 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
793 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
788 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
786 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
784 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
782 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
779 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
778 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
776 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
775 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
774 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
774 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
772 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
771 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
768 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
766 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
765 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
765 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
765 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
765 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
764 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
764 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
764 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
763 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
763 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
761 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
761 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
761 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
761 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
760 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
759 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
758 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
755 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
755 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
748 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
743 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
743 гласа

ДГ "Раковина"

up
737 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
736 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
730 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
730 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
730 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
728 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
728 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
727 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
726 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
724 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
724 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
724 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
723 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
723 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
723 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
722 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
722 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
721 гласа

Детска градина "Калинка"

up
720 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
719 гласа

ДГ " Надежда"

up
718 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
716 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
714 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
713 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
711 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
711 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
711 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
710 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
709 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
709 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
708 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
708 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
707 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
707 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
707 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
706 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
706 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
705 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
704 гласа

ДГ "Зорница"

up
703 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
702 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
701 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
698 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
698 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
696 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
696 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
694 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
694 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
694 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
692 гласа

ДГ "Първи юни"

up
692 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
691 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
690 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
688 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
688 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
687 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
687 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
684 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
684 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
683 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
682 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
679 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
678 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
678 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
676 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
675 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
674 гласа

група Млад природозащитник

up
674 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
671 гласа

Детска градина "Арабела"

up
670 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
667 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
666 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
665 гласа

ДГ "Първи юни"

up
664 гласа

Група "Мики Маус"

up
663 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
662 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
662 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
660 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
659 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
658 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
657 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
657 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
656 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
656 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
655 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
655 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
654 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
653 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
651 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
651 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
650 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
648 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
647 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
647 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
644 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
644 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
642 гласа

група Маргаритка

up
642 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
641 гласа

Децата на Абдовица

up
641 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
641 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
640 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
639 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
638 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
637 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
637 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
635 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
634 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
634 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
633 гласа

ДГ "Първи юни"

up
631 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
631 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
629 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
628 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
628 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
627 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
627 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
626 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
625 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
625 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
624 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
623 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
623 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
621 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
619 гласа

Приятели от Варна

up
619 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
618 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
618 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
614 гласа

ДГ "Звънче"

up
613 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
613 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
613 гласа

Mария Механджийска

up
613 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
612 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
611 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
610 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
610 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
609 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
608 гласа

Кметство Брест

up
608 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
607 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
607 гласа

разновъзрастова група

up
605 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
604 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
604 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
602 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
599 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
596 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
595 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
595 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
594 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
592 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
591 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
591 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
591 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
590 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
588 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
587 гласа

ДГ "Първи юни"

up
587 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
585 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
583 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
582 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
580 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
577 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
574 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
571 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
566 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
566 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
564 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
564 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
562 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
561 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
561 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
556 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
554 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
554 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
552 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
550 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
549 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
548 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
548 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
543 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
540 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
535 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
528 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
526 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
525 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
504 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
483 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
478 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
476 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
456 гласа