Основно училище "Васил Левски"

Искаме да спечелим, защото дърветата са белите дробове на планетата, а въздухът значи живот. Природата е красота, оцеляване и вдъхновение!
Пощенски код 
9284
Град 
с. Михалич
Адрес 
с. Михалич, общ. Вълчи дол, обл. Варна
up
1308 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
4082 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3924 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2870 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2619 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2610 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2555 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2473 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2450 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2407 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2376 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2285 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2283 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2166 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2160 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2117 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2102 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2084 гласа

II,,а" клас

up
2058 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2055 гласа

III а

up
2040 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2016 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2002 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1995 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1987 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1986 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1964 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1953 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1948 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1937 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1927 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1910 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1907 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1906 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1902 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1898 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1893 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1892 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1892 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1873 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1857 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1853 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1852 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1849 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1838 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1834 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1833 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1832 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1832 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1813 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1805 гласа

2Б клас

up
1801 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1801 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1797 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1789 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1788 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1774 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1773 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1772 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1767 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1767 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1758 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1753 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1738 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1732 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1729 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1726 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1724 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1722 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1709 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1701 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1701 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1697 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1693 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1682 гласа

Децата на с.Тополница

up
1667 гласа

ІІ Б клас

up
1661 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1660 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1659 гласа

Павел Бачоров

up
1659 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1655 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1644 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1644 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1643 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1641 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1641 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1641 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1640 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1640 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1635 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1635 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1632 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1629 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1627 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1623 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1619 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1619 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1617 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1613 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1611 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1609 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1608 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1604 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1603 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1603 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1600 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1598 гласа

група "Златна рибка"

up
1598 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1597 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1595 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1586 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1580 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1570 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1570 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1567 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1563 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1561 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1559 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1552 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1552 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1549 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1548 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1548 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1547 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1547 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1546 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1544 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1542 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1541 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1541 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1540 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1539 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1538 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1538 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1538 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1536 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1534 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1531 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1523 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1521 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1521 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1520 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1519 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1516 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1516 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1516 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1514 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1513 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1513 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1511 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1509 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1508 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1508 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1506 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1504 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1499 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1498 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1497 гласа

ДГ " Надежда"

up
1496 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1494 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1494 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1492 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1492 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1491 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1490 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1490 гласа

ДГ "Раковина"

up
1487 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1486 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1486 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1485 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1484 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1484 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1484 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1482 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1481 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1481 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1481 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1480 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1479 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1478 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1475 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1475 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1475 гласа

ДГ "Зорница"

up
1474 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1474 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1473 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1473 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1472 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1472 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1470 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1468 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1468 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1468 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1468 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1468 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1468 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1467 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1467 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1466 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1464 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1457 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1457 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1456 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1455 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1455 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1454 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1452 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1451 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1450 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1447 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1445 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1445 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1445 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1444 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1444 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1444 гласа

група Млад природозащитник

up
1443 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1441 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1439 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1437 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1435 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1435 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1432 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1429 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1428 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1427 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1427 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1427 гласа

Група "Мики Маус"

up
1426 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1425 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1424 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1423 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1422 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1422 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1421 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1419 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1419 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1417 гласа

Децата на Абдовица

up
1412 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1411 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1410 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1410 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1408 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1407 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1406 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1406 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1406 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1405 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1405 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1404 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1400 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1399 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1399 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1399 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1399 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1398 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1397 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1392 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1388 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1387 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1387 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1386 гласа

ДГ "Звънче"

up
1386 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1386 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1386 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1384 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1384 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1384 гласа

група Маргаритка

up
1384 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1382 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1380 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1379 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1377 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1377 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1376 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1376 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1375 гласа

Приятели от Варна

up
1375 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1373 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1372 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1372 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1372 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1368 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1368 гласа

Mария Механджийска

up
1368 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1365 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1364 гласа

разновъзрастова група

up
1364 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1360 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1357 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1356 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1355 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1354 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1351 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1351 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1351 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1347 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1345 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1344 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1343 гласа

Кметство Брест

up
1342 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1340 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1340 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1339 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1338 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1338 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1338 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1336 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1335 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1334 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1332 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1332 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1329 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1328 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1323 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1322 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1320 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1318 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1314 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1311 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1308 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1306 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1306 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1305 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1300 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1300 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1297 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1296 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1293 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1283 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1278 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1262 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1262 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1254 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1250 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1245 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1241 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1213 гласа