ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

Искаме в нашето населено място да има повече зеленина, защото дърветата са "белите дробове" на селището.
Пощенски код 
3453
Град 
с. Габровница, област Монтана
Адрес 
ул. "Училищна" 1
up
1738 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3777 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
3372 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2719 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2472 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2464 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2400 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2323 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2301 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2261 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2227 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2151 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2123 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2019 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2000 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1965 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1947 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1932 гласа

III а

up
1902 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1899 гласа

II,,а" клас

up
1896 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1852 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1851 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1849 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1842 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1830 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1823 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1803 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1794 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1789 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1784 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1776 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1769 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1758 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1758 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1746 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1744 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1740 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1738 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1721 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1716 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1713 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1706 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1705 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1690 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1686 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1683 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1677 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1672 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1671 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1667 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1656 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1651 гласа

2Б клас

up
1646 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1637 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1637 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1636 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1630 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1626 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1625 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1621 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1614 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1594 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1593 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1590 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1585 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1565 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1562 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1554 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1553 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1553 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1553 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1552 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1546 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1519 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1516 гласа

ІІ Б клас

up
1512 гласа

Децата на с.Тополница

up
1510 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1505 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1504 гласа

Павел Бачоров

up
1504 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1501 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1496 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1494 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1489 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1489 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1488 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1487 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1487 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1485 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1483 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1482 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1478 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1475 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1470 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1468 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1467 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1466 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1465 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1464 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1461 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1460 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1459 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1456 гласа

група "Златна рибка"

up
1456 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1454 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1452 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1446 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1446 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1442 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1440 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1434 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1422 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1421 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1419 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1416 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1414 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1414 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1413 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1410 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1409 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1407 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1405 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1405 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1403 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1400 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1398 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1398 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1398 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1396 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1396 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1394 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1393 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1392 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1391 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1389 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1389 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1388 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1388 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1382 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1382 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1381 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1381 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1379 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1374 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1374 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1373 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1372 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1370 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1369 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1368 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1364 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1363 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1362 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1361 гласа

ДГ " Надежда"

up
1360 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1356 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1354 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1354 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1354 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1353 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1349 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1349 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1347 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1345 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1345 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1345 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1344 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1343 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1343 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1343 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1343 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1341 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1341 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1340 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1338 гласа

ДГ "Раковина"

up
1337 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1336 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1335 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1335 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1335 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1334 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1333 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1332 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1332 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1331 гласа

ДГ "Зорница"

up
1330 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1329 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1329 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1329 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1329 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1328 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1328 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1327 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1324 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1323 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1321 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1320 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1320 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1319 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1319 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1318 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1317 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1316 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1315 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1313 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1313 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1310 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1309 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1308 гласа

група Млад природозащитник

up
1308 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1308 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1307 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1305 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1303 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1302 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1300 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1300 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1299 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1296 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1296 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1294 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1293 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1292 гласа

Група "Мики Маус"

up
1291 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1290 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1290 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1287 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1286 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1282 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1282 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1282 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1282 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1282 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1279 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1279 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1277 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1277 гласа

Децата на Абдовица

up
1276 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1274 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1272 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1272 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1271 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1271 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1270 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1269 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1268 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1268 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1265 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1265 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1265 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1264 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1264 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1261 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1261 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1259 гласа

група Маргаритка

up
1258 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1256 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1255 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1255 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1253 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1253 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1253 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1253 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1250 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1250 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1248 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1248 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1248 гласа

ДГ "Звънче"

up
1248 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1247 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1243 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1242 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1241 гласа

Приятели от Варна

up
1241 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1241 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1240 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1240 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1239 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1239 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1238 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1237 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1233 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1232 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1232 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1229 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1228 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1228 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1226 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1226 гласа

разновъзрастова група

up
1226 гласа

Mария Механджийска

up
1225 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1224 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1222 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1218 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1218 гласа

Кметство Брест

up
1217 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1215 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1214 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1214 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1213 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1212 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1211 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1207 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1204 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1203 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1202 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1201 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1198 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1198 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1194 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1193 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1193 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1193 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1192 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1189 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1187 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1185 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1182 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1181 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1178 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1175 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1172 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1171 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1170 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1169 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1166 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1164 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1163 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1152 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1144 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1134 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1133 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1132 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1128 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1120 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1107 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1093 гласа