ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

Защото не искаме да има деца с белодробни заболявания.Защото зелените площи са естествените филтри на Земята. Защото не искаме да валят киселинни дъждове а бистри дъждовни капки, Защото искаме да запазим жизнено важния озонов слой и да отстраним парниковия ефект. И всичко това е толкова лесно, само със засаждането на още едно дръвче.
Пощенски код 
4228
Град 
с. Устина
Адрес 
с.Устина общ.Родопи обл.Пловдив ул.Иван Вазов №5
up
1974 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7651 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4813 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3764 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3444 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3394 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3338 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3295 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3279 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3072 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3065 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3017 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3001 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2971 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2970 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2963 гласа

III а

up
2943 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2922 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2897 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2880 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2874 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2872 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2815 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2812 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2809 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2799 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2754 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2749 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2745 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2741 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2725 гласа

II,,а" клас

up
2723 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2713 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2682 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2680 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2667 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2655 гласа

2Б клас

up
2652 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2648 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2648 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2645 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2643 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2638 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2624 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2619 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2618 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2616 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2592 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2590 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2586 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2581 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2572 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2570 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2565 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2565 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2559 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2528 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2525 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2521 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2519 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2516 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2515 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2513 гласа

Децата на с.Тополница

up
2500 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2496 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2492 гласа

ІІ Б клас

up
2484 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2472 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2466 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2465 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2464 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2452 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2448 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2446 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2441 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2435 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2432 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2429 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2425 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2409 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2406 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2397 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2394 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2381 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2381 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2380 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2380 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2373 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2371 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2348 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2348 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2337 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2334 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2333 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2316 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2313 гласа

Павел Бачоров

up
2296 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2295 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2289 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2287 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2282 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2281 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2279 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2278 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2276 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2268 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2264 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2255 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2251 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2250 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2248 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2239 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2227 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2225 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2223 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2220 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2218 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2217 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2216 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2214 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2210 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2210 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2207 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2207 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2207 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2206 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2202 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2202 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2201 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2197 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2196 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2196 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2193 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2193 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2191 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2190 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2189 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2187 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2187 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2186 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2183 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2180 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2178 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2177 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2176 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2176 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2175 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2175 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2174 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2171 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2171 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2171 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2167 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2166 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2166 гласа

група "Златна рибка"

up
2163 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2163 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2160 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2157 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2154 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2153 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2153 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2152 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2151 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2150 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2149 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2149 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2148 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2147 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2144 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2143 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2140 гласа

ДГ "Зорница"

up
2138 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2130 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2125 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2125 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2123 гласа

група Млад природозащитник

up
2117 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2115 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2113 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2110 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2108 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2108 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2097 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2096 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2093 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2089 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2089 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2087 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2084 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2081 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2079 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2079 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2079 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2078 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2073 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2073 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2068 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2065 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2060 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2059 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2057 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2056 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2049 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2047 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2047 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2045 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2044 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2043 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2041 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2040 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2037 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2036 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2034 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2033 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2033 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2033 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2033 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2033 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2032 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2030 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2030 гласа

Приятели от Варна

up
2029 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2029 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2023 гласа

група Маргаритка

up
2023 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2021 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2017 гласа

Mария Механджийска

up
2017 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2016 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2014 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2014 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2013 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2010 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2010 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2009 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2007 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2005 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2003 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2001 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2000 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1999 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1998 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1998 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1995 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1991 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1991 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1990 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1988 гласа

Кметство Брест

up
1985 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1985 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1981 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1981 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1980 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1980 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1979 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1979 гласа

ДГ "Раковина"

up
1979 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1978 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1975 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1975 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1974 гласа

Група "Мики Маус"

up
1972 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1969 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1969 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1967 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1967 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1964 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1964 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1963 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1963 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1958 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1956 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1952 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1952 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1951 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1946 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1944 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1938 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1938 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1936 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1935 гласа

ДГ " Надежда"

up
1933 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1933 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1930 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1925 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1924 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1924 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1922 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1917 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1915 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1914 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1908 гласа

Децата на Абдовица

up
1907 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1907 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1906 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1905 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1904 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1900 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1897 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1897 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1896 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1894 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1887 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1887 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1883 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1877 гласа

ДГ "Звънче"

up
1875 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1874 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1873 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1872 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1870 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1861 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1861 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1859 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1858 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1856 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1855 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1854 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1854 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1852 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1847 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1842 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1840 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1834 гласа

разновъзрастова група

up
1830 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1819 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1817 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1814 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1813 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1812 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1804 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1803 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1800 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1799 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1799 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1794 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1783 гласа