ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

Ние искаме да спечелим, защото искаме нашето училище да е привлекателно, да е красиво, да засадим дървета, да има повече зеленина и сянка в горещите дни….. Да пречистим въздуха, да създадем прекрасни места за почивка в естествена среда. Включваме се,за да победи природата!
Пощенски код 
6647
Град 
с.Глухар,общ.Кърджали
Адрес 
с.Глухар,общ.Кърджали
up
1254 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3767 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
3362 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2708 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2458 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2452 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2392 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2311 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2295 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2254 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2213 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2139 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2110 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2007 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1993 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1955 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1941 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1924 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1893 гласа

III а

up
1889 гласа

II,,а" клас

up
1882 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1845 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1844 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1844 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1831 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1823 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1814 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1793 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1784 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1780 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1775 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1764 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1756 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1752 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1749 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1737 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1731 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1729 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1728 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1710 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1705 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1701 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1693 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1691 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1677 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1676 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1675 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1664 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1664 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1658 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1654 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1643 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1641 гласа

2Б клас

up
1637 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1625 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1624 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1624 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1616 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1616 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1613 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1613 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1605 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1583 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1582 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1578 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1576 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1554 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1552 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1545 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1542 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1542 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1538 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1537 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1533 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1507 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1506 гласа

Децата на с.Тополница

up
1502 гласа

ІІ Б клас

up
1499 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1497 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1496 гласа

Павел Бачоров

up
1496 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1490 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1490 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1484 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1479 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1479 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1477 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1476 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1475 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1473 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1472 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1469 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1468 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1463 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1463 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1460 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1457 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1457 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1457 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1455 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1454 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1452 гласа

група "Златна рибка"

up
1451 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1449 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1445 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1442 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1442 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1437 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1433 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1432 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1428 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1423 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1412 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1412 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1405 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1405 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1403 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1403 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1402 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1400 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1400 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1398 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1395 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1392 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1392 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1390 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1388 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1388 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1387 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1386 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1385 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1382 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1381 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1380 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1380 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1379 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1379 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1379 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1378 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1372 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1372 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1371 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1370 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1368 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1367 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1365 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1364 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1361 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1359 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1357 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1356 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1356 гласа

ДГ " Надежда"

up
1354 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1353 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1353 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1352 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1346 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1344 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1343 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1342 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1342 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1340 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1338 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1338 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1336 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1335 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1333 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1333 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1333 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1331 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1331 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1331 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1330 гласа

ДГ "Раковина"

up
1329 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1328 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1327 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1327 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1327 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1326 гласа

ДГ "Зорница"

up
1326 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1326 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1326 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1324 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1324 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1324 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1323 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1321 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1321 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1319 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1318 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1318 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1316 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1316 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1315 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1313 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1312 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1311 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1310 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1310 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1309 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1307 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1307 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1307 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1306 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1304 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1304 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1302 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1301 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1300 гласа

група Млад природозащитник

up
1298 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1298 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1297 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1296 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1295 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1294 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1293 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1290 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1290 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1288 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1286 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1284 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1283 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1280 гласа

Група "Мики Маус"

up
1279 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1278 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1277 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1276 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1276 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1275 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1273 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1271 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1270 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1269 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1269 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1269 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1268 гласа

Децата на Абдовица

up
1267 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1267 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1265 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1264 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1262 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1261 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1261 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1260 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1259 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1258 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1257 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1257 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1256 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1255 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1255 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1254 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1254 гласа

група Маргаритка

up
1253 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1251 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1250 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1246 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1245 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1244 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1244 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1243 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1243 гласа

ДГ "Звънче"

up
1242 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1241 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1241 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1240 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1239 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1239 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1238 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1238 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1235 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1234 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1234 гласа

Приятели от Варна

up
1232 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1232 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1231 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1231 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1230 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1229 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1228 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1225 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1225 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1225 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1224 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1222 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1221 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1220 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1220 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1218 гласа

разновъзрастова група

up
1218 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1216 гласа

Mария Механджийска

up
1216 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1211 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1211 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1211 гласа

Кметство Брест

up
1207 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1206 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1206 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1204 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1202 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1202 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1200 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1199 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1195 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1193 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1192 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1191 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1191 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1189 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1187 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1185 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1183 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1182 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1181 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1178 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1177 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1176 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1174 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1173 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1170 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1167 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1164 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1163 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1159 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1159 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1159 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1158 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1158 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1154 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1134 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1128 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1124 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1123 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1119 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1119 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1106 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1094 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1085 гласа