ОУ"Васил Левски" - село Бойница

Ние, учениците от Основно училище "Васил Левски" - село Бойница обичаме екскурзиите сред природата. Посетили сме китни кътчета в Стара планина, Витоша, Родопите и др. Искаме да изградим в нашето училище алея на първокласника, в която да засадим дръвчета, за които да се грижим. За това много искаме да спечелим наградата!
Пощенски код 
3840
Град 
село Бойница
Адрес 
село Бойница, ул. "Стефан Караджа" №1, община Бойница, област Видин
up
984 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3402 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2354 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2126 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2082 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2044 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1992 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1967 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1891 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1885 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1877 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1790 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1750 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1660 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1634 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1631 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1607 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1571 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1549 гласа

III а

up
1522 гласа

II,,а" клас

up
1513 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1500 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1499 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1498 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1497 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1479 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1460 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1446 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1445 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1438 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1436 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1422 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1421 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1406 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1391 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1387 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1378 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1377 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1371 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1370 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1360 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1357 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1351 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1349 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1347 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1331 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1330 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1328 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1315 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1311 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1309 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1305 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1302 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1300 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1296 гласа

2Б клас

up
1295 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1286 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1278 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1277 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1276 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1270 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1264 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1253 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1253 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1248 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1235 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1231 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1224 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1220 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1195 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1193 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1183 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1182 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1180 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1177 гласа

ІІ Б клас

up
1176 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1174 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1170 гласа

Павел Бачоров

up
1166 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1157 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1157 гласа

Децата на с.Тополница

up
1149 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1146 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1146 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1145 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1144 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1140 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1139 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1136 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1134 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1133 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1126 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1126 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1125 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1125 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1125 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1124 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1123 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1121 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1119 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1118 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1113 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1108 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1106 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1105 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1102 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1102 гласа

група "Златна рибка"

up
1098 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1093 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1093 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1092 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1088 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1087 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1086 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1085 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1083 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1080 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1080 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1077 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1077 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1077 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1076 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1075 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1072 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1071 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1070 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1070 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1070 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1067 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1066 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1066 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1066 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1063 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1058 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1057 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1057 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1055 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1054 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1054 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1052 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1049 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1048 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1045 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1044 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1039 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1038 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1036 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1036 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1033 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1033 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1031 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1027 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1026 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1025 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1025 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1024 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1024 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1023 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1022 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1022 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1021 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1020 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1019 гласа

ДГ "Раковина"

up
1018 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1017 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1015 гласа

ДГ " Надежда"

up
1014 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1013 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1013 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1012 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1011 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1010 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1010 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1007 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1007 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1006 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1005 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1004 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1004 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1002 гласа

ДГ "Зорница"

up
1002 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1001 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1001 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1000 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1000 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
994 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
993 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
992 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
992 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
991 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
991 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
989 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
988 гласа

група Млад природозащитник

up
987 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
987 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
986 гласа

ДГ "Първи юни"

up
986 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
986 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
985 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
984 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
982 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
982 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
982 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
981 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
978 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
978 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
976 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
975 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
974 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
974 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
972 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
970 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
970 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
968 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
968 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
968 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
967 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
966 гласа

ДГ "Първи юни"

up
966 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
965 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
961 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
961 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
959 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
954 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
952 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
952 гласа

Детска градина "Арабела"

up
952 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
950 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
949 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
948 гласа

Група "Мики Маус"

up
945 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
944 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
944 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
944 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
944 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
942 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
942 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
940 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
939 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
938 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
936 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
935 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
935 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
934 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
933 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
933 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
932 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
932 гласа

ДГ "Първи юни"

up
930 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
930 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
930 гласа

Децата на Абдовица

up
928 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
928 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
924 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
923 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
923 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
922 гласа

група Маргаритка

up
921 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
921 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
916 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
915 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
914 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
913 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
911 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
911 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
910 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
910 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
909 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
909 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
909 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
908 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
908 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
905 гласа

ДГ "Звънче"

up
904 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
903 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
901 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
901 гласа

Mария Механджийска

up
900 гласа

Кметство Брест

up
898 гласа

Приятели от Варна

up
898 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
897 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
897 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
897 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
896 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
896 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
894 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
892 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
890 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
890 гласа

разновъзрастова група

up
887 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
886 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
884 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
883 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
882 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
882 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
882 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
881 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
880 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
880 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
880 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
878 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
876 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
876 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
874 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
874 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
873 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
873 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
871 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
868 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
865 гласа

ДГ "Първи юни"

up
863 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
862 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
861 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
861 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
857 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
856 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
855 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
853 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
853 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
851 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
849 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
848 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
843 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
840 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
839 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
839 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
838 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
838 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
832 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
830 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
823 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
818 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
815 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
792 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
783 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
771 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
761 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
758 гласа