ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

Искаме да спечелим дръвчетата защото имаме необходимото пространство в което да засадим дръвчетата. Така ние се обединяваме в подобни каузи като засаждаюе, почистваме и опазваме природата на нашата страна и училището ни! Отговорни сме към природата и към бъдещото поколение!
Пощенски код 
8800
Град 
Сливен
Адрес 
Кв. "Сини камъни"
up
3112 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7921 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
5049 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
4041 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3756 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3715 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3673 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3579 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3565 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3518 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3477 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3385 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3325 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3299 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
3225 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3222 гласа

III а

up
3220 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
3188 гласа

II,,а" клас

up
3138 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
3127 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3112 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3105 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
3103 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3103 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
3095 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
3073 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3073 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
3057 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
3031 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
3026 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
3026 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
3025 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
3021 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
3017 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
3014 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
3003 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2993 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2982 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2981 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2981 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2957 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2954 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2954 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2950 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2942 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2917 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2914 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2901 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2896 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2892 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2891 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2891 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2887 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2886 гласа

2Б клас

up
2885 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2873 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2867 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2859 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2857 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2851 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2851 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2847 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2844 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2841 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2835 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2830 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2828 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2827 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2810 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2806 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2805 гласа

Павел Бачоров

up
2799 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2790 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2788 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2788 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2777 гласа

Децата на с.Тополница

up
2775 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2775 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2775 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2766 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2757 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2754 гласа

ІІ Б клас

up
2748 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2744 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2732 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2728 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2728 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2719 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2717 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2716 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2714 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2713 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2709 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2706 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2702 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2698 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2695 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2693 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2672 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2668 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2663 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2662 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2656 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2651 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2647 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2645 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2641 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2640 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2634 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2628 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2627 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2625 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2624 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2613 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2602 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2591 гласа

група "Златна рибка"

up
2589 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2577 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2571 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2563 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2555 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2548 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2539 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2537 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2535 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2533 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2532 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2531 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2525 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2522 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2522 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2522 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2521 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2520 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2519 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2511 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2507 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2505 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2504 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2503 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2500 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2495 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2495 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2493 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2491 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2488 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2487 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2483 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2483 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2482 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2481 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2480 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2478 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2475 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2473 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2472 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2471 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2470 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2469 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2462 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2460 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2460 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2457 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2456 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2456 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2454 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2452 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2452 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2451 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2451 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2451 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2449 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2446 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2446 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2445 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2444 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2444 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2444 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2442 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2437 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2437 гласа

Група "Мики Маус"

up
2437 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2435 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2435 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2432 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2431 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2431 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2431 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2429 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2429 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2428 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2427 гласа

ДГ "Раковина"

up
2427 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2426 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2426 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2426 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2425 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2424 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2423 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2422 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2420 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2418 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2415 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2413 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2409 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2406 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2406 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2406 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2405 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2403 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2403 гласа

ДГ "Зорница"

up
2401 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2400 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2400 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2399 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2398 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2398 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2394 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2392 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2390 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2390 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2388 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2385 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2383 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2381 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2375 гласа

ДГ "Звънче"

up
2374 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2373 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2367 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2364 гласа

Децата на Абдовица

up
2364 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2364 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2364 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2362 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2362 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2358 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2358 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2357 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2353 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2353 гласа

Mария Механджийска

up
2353 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
2352 гласа

група Млад природозащитник

up
2350 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2350 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2348 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2348 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2348 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2345 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2345 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2344 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2343 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
2342 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2342 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2340 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
2339 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2338 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2338 гласа

група Маргаритка

up
2337 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2336 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2331 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2330 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2328 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2328 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2327 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2327 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2326 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2325 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2322 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2317 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2316 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2315 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2314 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2314 гласа

ДГ " Надежда"

up
2310 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2308 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2308 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2306 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2306 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
2305 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2302 гласа

Приятели от Варна

up
2299 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2298 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
2298 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
2298 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2297 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2294 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2293 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2291 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2291 гласа

разновъзрастова група

up
2291 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2290 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2288 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2285 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2284 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2284 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2282 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
2280 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
2279 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2273 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
2269 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2267 гласа

Кметство Брест

up
2266 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2266 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2263 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
2259 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2258 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2258 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
2254 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
2250 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2248 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
2247 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2246 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2244 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
2244 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2241 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2236 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2234 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
2227 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2227 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2224 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
2223 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2222 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2222 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
2221 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2218 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2211 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2209 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2208 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2208 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
2204 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2197 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2180 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2174 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2165 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2159 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2154 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2108 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2090 гласа