първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

За да посадим дръвчета и направим въздуха чист.
Пощенски код 
7006
Град 
PУСЕ
Адрес 
Сърнена гора 36
up
1691 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5828 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4327 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3283 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2951 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2913 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2848 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2834 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2793 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2780 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2770 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2634 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2538 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2529 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2502 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2499 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2480 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2473 гласа

II,,а" клас

up
2460 гласа

III а

up
2455 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2435 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2400 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2397 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2380 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2356 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2353 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2333 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2323 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2314 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2302 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2295 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2294 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2273 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2270 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2257 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2252 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2249 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2244 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2236 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2236 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2232 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2220 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2211 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2207 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2205 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2199 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2185 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2177 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2177 гласа

2Б клас

up
2174 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2169 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2162 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2157 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2156 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2149 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2146 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2123 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2122 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2116 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2115 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2104 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2099 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2098 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2096 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2095 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2078 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2075 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2061 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2055 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2045 гласа

ІІ Б клас

up
2035 гласа

Децата на с.Тополница

up
2025 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2023 гласа

Павел Бачоров

up
2023 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2021 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2014 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2014 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2011 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2000 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2000 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1998 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1997 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1993 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1991 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1991 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1987 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1986 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1983 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1983 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1982 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1979 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1979 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1978 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1972 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1969 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1965 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1963 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1958 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1953 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1952 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1946 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1936 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1935 гласа

група "Златна рибка"

up
1935 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1934 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1933 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1931 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1930 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1925 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1917 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1912 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1905 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1903 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1901 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1899 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1898 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1890 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1889 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1880 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1880 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1878 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1876 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1873 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1871 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1871 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1869 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1864 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1864 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1862 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1859 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1858 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1856 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1853 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1852 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1851 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1851 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1850 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1848 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1848 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1848 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1846 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1846 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1845 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1844 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1842 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1842 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1842 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1840 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1837 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1834 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1834 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1830 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1828 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1828 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1825 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1821 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1821 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1820 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1820 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1820 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1819 гласа

ДГ "Раковина"

up
1818 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1817 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1813 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1813 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1812 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1811 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1811 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1808 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1808 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1808 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1807 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1806 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1803 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1803 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1800 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1800 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1798 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1797 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1796 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1796 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1795 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1791 гласа

ДГ " Надежда"

up
1790 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1789 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1788 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1787 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1786 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1786 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1786 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1784 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1783 гласа

Група "Мики Маус"

up
1782 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1782 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1781 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1779 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1778 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1778 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1777 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1777 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1777 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1777 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1776 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1775 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1773 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1769 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1765 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1764 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1763 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1763 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1762 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1762 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1762 гласа

ДГ "Зорница"

up
1758 гласа

група Млад природозащитник

up
1758 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1757 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1754 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1752 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1749 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1745 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1743 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1742 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1740 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1737 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1737 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1736 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1736 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1735 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1734 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1726 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1724 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1723 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1723 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1721 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1719 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1718 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1717 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1716 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1715 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1714 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1713 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1709 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1706 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1706 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1706 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1704 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1703 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1702 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1699 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1699 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1695 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1695 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1692 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1692 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1691 гласа

ДГ "Звънче"

up
1691 гласа

Приятели от Варна

up
1688 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1688 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1682 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1682 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1681 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1681 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1680 гласа

група Маргаритка

up
1680 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1679 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1675 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1673 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1672 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1671 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1670 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1666 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1666 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1665 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1654 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1653 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1653 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1653 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1652 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1651 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1651 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1649 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1649 гласа

Mария Механджийска

up
1649 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1646 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1644 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1642 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1642 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1640 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1639 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1638 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1638 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1637 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1636 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1633 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1631 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1626 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1624 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1623 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1622 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1620 гласа

Кметство Брест

up
1619 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1619 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1617 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1615 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1614 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1610 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1606 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1605 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1602 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1595 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1593 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1591 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1590 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1587 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1578 гласа

Децата на Абдовица

up
1575 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1572 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1571 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1569 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1567 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1566 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1558 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1556 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1554 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1548 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1544 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1541 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1539 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1534 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1524 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1511 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1510 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1505 гласа

разновъзрастова група

up
1505 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1492 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1483 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1467 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1464 гласа