Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

Част от мисията на скаутите е да се грижат за поддържането и опазването на околната среда. Посадъчния материал ще им помогне да се научат как се засява дърво,как да се грижат за него и с това да са горди, че са направили още едно добро дело за природата и хората!
Пощенски код 
5070
Град 
Елена
Адрес 
ул. Чучур 4
up
984 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3076 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2051 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
1788 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
1757 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
1724 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1670 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1649 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1559 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1557 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1478 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1424 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1330 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1307 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1307 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1285 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1225 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1209 гласа

II,,а" клас

up
1196 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1184 гласа

III а

up
1175 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1174 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1163 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1161 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1150 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1130 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1126 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1107 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1104 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1102 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1088 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1086 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1075 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1070 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1061 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1057 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1054 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1051 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1050 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1047 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1046 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1043 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1020 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1019 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1019 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
1019 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1013 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1010 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1006 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
997 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
984 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
973 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
969 гласа

Детска градина "Здравец"

up
961 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
961 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
960 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
959 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
957 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
953 гласа

2Б клас

up
946 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
943 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
934 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
928 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
917 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
915 гласа

ДГ "Ален мак"

up
907 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
897 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
885 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
876 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
875 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
871 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
865 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
859 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
853 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
852 гласа

ІІ Б клас

up
851 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
845 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
843 гласа

Павел Бачоров

up
841 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
834 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
833 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
830 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
830 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
827 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
819 гласа

Децата на с.Тополница

up
816 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
813 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
812 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
811 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
810 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
808 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
808 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
806 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
805 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
805 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
804 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
802 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
800 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
800 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
797 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
793 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
792 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
790 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
790 гласа

група "Златна рибка"

up
787 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
784 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
784 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
784 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
782 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
781 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
777 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
771 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
771 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
770 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
770 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
765 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
763 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
763 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
761 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
761 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
758 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
757 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
757 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
754 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
751 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
750 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
750 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
749 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
749 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
748 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
748 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
747 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
747 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
747 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
746 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
746 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
745 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
744 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
742 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
741 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
740 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
738 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
736 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
731 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
722 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
720 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
719 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
717 гласа

ДГ "Раковина"

up
717 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
716 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
715 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
714 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
714 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
711 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
711 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
711 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
710 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
710 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
710 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
707 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
706 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
706 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
705 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
705 гласа

Детска градина "Калинка"

up
704 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
703 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
703 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
703 гласа

ДГ " Надежда"

up
700 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
697 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
696 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
696 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
695 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
695 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
695 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
694 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
693 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
692 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
692 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
691 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
690 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
690 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
690 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
690 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
689 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
688 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
684 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
684 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
682 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
681 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
680 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
678 гласа

ДГ "Първи юни"

up
678 гласа

ДГ "Зорница"

up
677 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
677 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
677 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
676 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
675 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
674 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
673 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
673 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
673 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
672 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
671 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
666 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
665 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
664 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
663 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
661 гласа

група Млад природозащитник

up
660 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
659 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
658 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
657 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
657 гласа

Детска градина "Арабела"

up
654 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
651 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
651 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
651 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
651 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
650 гласа

Група "Мики Маус"

up
648 гласа

ДГ "Първи юни"

up
648 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
647 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
645 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
643 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
643 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
642 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
640 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
640 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
639 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
639 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
638 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
637 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
637 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
637 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
636 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
636 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
633 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
633 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
632 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
630 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
628 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
628 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
628 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
625 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
623 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
622 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
622 гласа

група Маргаритка

up
621 гласа

Децата на Абдовица

up
620 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
620 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
619 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
618 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
616 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
616 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
616 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
616 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
615 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
615 гласа

ДГ "Първи юни"

up
615 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
614 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
614 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
612 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
612 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
612 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
611 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
609 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
608 гласа

Приятели от Варна

up
606 гласа

ДГ "Звънче"

up
603 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
602 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
602 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
602 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
602 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
600 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
600 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
598 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
598 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
597 гласа

Mария Механджийска

up
596 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
595 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
594 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
592 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
592 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
591 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
591 гласа

Кметство Брест

up
591 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
590 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
587 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
587 гласа

разновъзрастова група

up
587 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
586 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
585 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
582 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
581 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
580 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
579 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
579 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
578 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
577 гласа

ДГ "Първи юни"

up
577 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
577 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
573 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
573 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
573 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
572 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
570 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
564 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
563 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
560 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
555 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
553 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
552 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
551 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
551 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
549 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
549 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
549 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
546 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
543 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
540 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
538 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
537 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
537 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
536 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
532 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
531 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
528 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
526 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
522 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
513 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
507 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
505 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
489 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
471 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
461 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
458 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
443 гласа