Скаутски отряд "Вълците"

Искаме да спечелим, защото обичаме природата. Горите ни дават много повече от дървесина. Те опазват водата, която пием, пречистват въздуха, който дишаме, спират ерозията и свлачищата. Българската гора е убежище за 43 световно застрашени вида растения и животни.
Пощенски код 
9280
Град 
Вълчи дол
Адрес 
ул. "Георги Димитров" №1, СУ "Васил Левски"
up
2266 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7758 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4702 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3671 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3541 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3482 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3427 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3384 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3207 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3154 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3151 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3107 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3102 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3079 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3062 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3017 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2986 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2967 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2964 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2962 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2905 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2896 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2896 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2866 гласа

III а

up
2844 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2836 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2836 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2835 гласа

II,,а" клас

up
2812 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2787 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2766 гласа

2Б клас

up
2747 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2734 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2732 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2719 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2716 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2703 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2682 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2681 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2676 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2673 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2670 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2665 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2663 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2657 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2655 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2646 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2643 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2635 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2624 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2613 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2611 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2611 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2603 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2599 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2595 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2591 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2583 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2580 гласа

ІІ Б клас

up
2576 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2557 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2556 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2554 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2551 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2548 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2540 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2537 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2537 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2532 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2530 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2525 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2519 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2519 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2517 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2515 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2507 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2498 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2496 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2478 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2477 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2471 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2466 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2465 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2457 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2441 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2436 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2427 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2420 гласа

Децата на с.Тополница

up
2414 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2409 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2401 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2392 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2391 гласа

Павел Бачоров

up
2390 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2383 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2380 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2378 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2375 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2374 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2371 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2371 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2357 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2357 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2345 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2344 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2338 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2338 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2335 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2333 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2321 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2319 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2315 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2314 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2312 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2310 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2308 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2306 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2300 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2298 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2298 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2297 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2295 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2294 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2294 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2293 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2292 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2290 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2288 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2286 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2285 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2285 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2278 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2278 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2275 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2273 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2270 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2267 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2266 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2266 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2266 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2265 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2264 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2261 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2261 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2258 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2258 гласа

група "Златна рибка"

up
2258 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2255 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2254 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2252 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2251 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2250 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2249 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2247 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2245 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2243 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2238 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2236 гласа

ДГ "Зорница"

up
2232 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2221 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2217 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2216 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2213 гласа

група Млад природозащитник

up
2211 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2208 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2205 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2199 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2196 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2188 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2187 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2182 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2180 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2177 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2175 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2175 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2173 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2171 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2168 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2158 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2157 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2156 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2155 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2149 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2147 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2142 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2142 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2136 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2136 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2132 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2131 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2126 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2126 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2124 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2122 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2122 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2120 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2119 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2117 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2116 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2116 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2114 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2112 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2109 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2108 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2103 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2100 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2100 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2096 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2095 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2094 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2092 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2088 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2086 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2085 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
2085 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2082 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2082 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2081 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2080 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2077 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2077 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2075 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2074 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2073 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2072 гласа

Група "Мики Маус"

up
2071 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2070 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2069 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2068 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2068 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2067 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2065 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2065 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2064 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2063 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2063 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2062 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2060 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2059 гласа

ДГ "Раковина"

up
2059 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2058 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2058 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2057 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2057 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2055 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2054 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2052 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2050 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2049 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2047 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2041 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2041 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2039 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2038 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2035 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2034 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2033 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2031 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2030 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2030 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2027 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2020 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2017 гласа

ДГ " Надежда"

up
2016 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2016 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2015 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2014 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2013 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2013 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2012 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2012 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2011 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2007 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2003 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2003 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2000 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1996 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1995 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1995 гласа

Децата на Абдовица

up
1994 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1989 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1988 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1987 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1982 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1981 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1981 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1980 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1978 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1975 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1975 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1974 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1973 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1972 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1971 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1968 гласа

Приятели от Варна

up
1967 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1960 гласа

ДГ "Звънче"

up
1960 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1959 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1953 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1953 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1953 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1951 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1950 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1949 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1949 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1947 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1946 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1943 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1942 гласа

Mария Механджийска

up
1942 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1940 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1939 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1934 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1932 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1929 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1929 гласа

разновъзрастова група

up
1929 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1927 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1927 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1926 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1925 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1921 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1912 гласа

група Маргаритка

up
1908 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1901 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1901 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1900 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1900 гласа

Кметство Брест

up
1899 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1895 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1892 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1887 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1882 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1882 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1881 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1880 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1878 гласа