смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

Децата от група „Слънце" вярват в чудеса вече имат 100 дръвчета, но мечтая за още 100, за да дишат чист въздух.
Пощенски код 
2300
Град 
pernik
Адрес 
с. Ярджиловци ул партизан
up
1127 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3629 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2579 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
2551 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2323 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2315 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2256 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2176 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2156 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2105 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2082 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1999 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1968 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1873 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1861 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1824 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1800 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1787 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1764 гласа

III а

up
1752 гласа

II,,а" клас

up
1730 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1713 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1711 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1707 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1690 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1685 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1671 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1660 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1648 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1641 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1633 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1630 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1621 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1614 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1609 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1601 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1593 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1591 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1588 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1569 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1563 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1561 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1557 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1556 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1549 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1545 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1538 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1530 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1528 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1527 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1521 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1520 гласа

2Б клас

up
1505 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1499 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1498 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1496 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1486 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1482 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1482 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1478 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1477 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1465 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1453 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1445 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1442 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1440 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1422 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1419 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1412 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1410 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1407 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1403 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1401 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1392 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1379 гласа

ІІ Б клас

up
1368 гласа

Павел Бачоров

up
1367 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1364 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1361 гласа

Децата на с.Тополница

up
1359 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1359 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1351 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1350 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1348 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1345 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1344 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1343 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1340 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1339 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1338 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1332 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1332 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1332 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1328 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1327 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1327 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1325 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1323 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1320 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1317 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1312 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1311 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1310 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1308 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1308 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1307 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1306 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1304 гласа

група "Златна рибка"

up
1304 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1303 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1294 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1289 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1285 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1278 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1275 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1272 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1270 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1270 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1270 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1269 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1268 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1266 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1265 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1263 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1263 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1261 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1261 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1260 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1259 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1258 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1258 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1255 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1255 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1254 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1250 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1249 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1246 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1246 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1244 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1243 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1242 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1240 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1239 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1239 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1237 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1236 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1233 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1233 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1231 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1229 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1229 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1222 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1220 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1220 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1219 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1217 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1214 гласа

ДГ " Надежда"

up
1213 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1213 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1211 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1211 гласа

ДГ "Раковина"

up
1209 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1208 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1207 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1207 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1206 гласа

ДГ "Зорница"

up
1205 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1204 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1203 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1203 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1201 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1201 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1200 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1200 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1200 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1199 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1199 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1198 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1197 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1197 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1195 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1195 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1195 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1194 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1194 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1193 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1193 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1191 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1189 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1189 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1188 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1188 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1187 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1187 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1187 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1186 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1185 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1183 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1182 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1181 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1180 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1177 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1177 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1177 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1176 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1175 гласа

група Млад природозащитник

up
1175 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1175 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1174 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1172 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1171 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1170 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1169 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1169 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1168 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1164 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1161 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1159 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1158 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1156 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1152 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1151 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1150 гласа

Група "Мики Маус"

up
1149 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1148 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1148 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1148 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1144 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1144 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1144 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1142 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1141 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1141 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1140 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1139 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1138 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1138 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1137 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1136 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1136 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1135 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1134 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1132 гласа

Децата на Абдовица

up
1129 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1129 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1129 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1129 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1129 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1128 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1127 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1127 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1127 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1124 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1123 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1123 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1122 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1121 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1117 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1117 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1115 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1115 гласа

група Маргаритка

up
1115 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1114 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1113 гласа

ДГ "Звънче"

up
1112 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1110 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1109 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1107 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1105 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1105 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1104 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1103 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1102 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1102 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1101 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1101 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1098 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1098 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1097 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1097 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1095 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1095 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1094 гласа

разновъзрастова група

up
1092 гласа

Приятели от Варна

up
1091 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1089 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1089 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1088 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1086 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1085 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1084 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1080 гласа

Mария Механджийска

up
1080 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1079 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1078 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1078 гласа

Кметство Брест

up
1077 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1077 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1076 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1074 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1073 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1073 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1073 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1073 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1072 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1069 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1066 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1064 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1063 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1061 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1058 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1057 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1055 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1054 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1053 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1051 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1050 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1050 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1049 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1046 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1041 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1037 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1034 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1033 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1032 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1031 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1030 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1024 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1022 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1011 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1008 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
999 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
995 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
991 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
990 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
981 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
965 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
958 гласа