Средно училище "Анастасия Димитрова"

Искаме да спечелим, защото обичаме победите, защото обичаме природата, защото обичаме нашето училище и нашия град.
Пощенски код 
5800
Град 
Плевен
Адрес 
ул. "Отец Паисий" №10
up
1612 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
5674 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4221 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3165 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2886 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2853 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2819 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2755 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2722 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2686 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2663 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2564 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2533 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2442 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2422 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2399 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2398 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2375 гласа

II,,а" клас

up
2342 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2330 гласа

III а

up
2329 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2297 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2297 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2293 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2265 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2256 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2245 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2226 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2223 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2214 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2199 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2198 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2190 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2187 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2185 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2177 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2166 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2161 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2158 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2154 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2142 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2139 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2135 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2134 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2131 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2106 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2105 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2100 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2095 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2094 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2092 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2077 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2067 гласа

2Б клас

up
2067 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2066 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2066 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2061 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2057 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2047 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2046 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2035 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2029 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2016 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2013 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2010 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2000 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1997 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1994 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1989 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1983 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1977 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1971 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1966 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1965 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1943 гласа

Павел Бачоров

up
1934 гласа

ІІ Б клас

up
1933 гласа

Децата на с.Тополница

up
1922 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1920 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1920 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1913 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1906 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1904 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1903 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1900 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1895 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1895 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1894 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1894 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1887 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1885 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1885 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1884 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1882 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1879 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1878 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1876 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1875 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1865 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1864 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1861 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1859 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1858 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1856 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1854 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1854 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1848 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1841 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1839 гласа

група "Златна рибка"

up
1839 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1838 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1832 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1829 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1827 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1808 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1804 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1804 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1798 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1788 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1786 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1786 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1785 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1785 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1785 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1779 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1772 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1771 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1770 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1770 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1768 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1767 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1766 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1766 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1765 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1762 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1760 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1760 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1757 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1757 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1757 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1756 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1754 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1753 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1752 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1752 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1748 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1746 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1745 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1743 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1742 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1741 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1740 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1739 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1739 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1738 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1738 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1736 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1735 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1734 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1734 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1734 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1727 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1726 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1725 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1725 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1724 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1720 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1720 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1719 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1719 гласа

ДГ "Раковина"

up
1719 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1714 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1713 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1712 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1711 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1710 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1709 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1708 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1708 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1708 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1705 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1704 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1703 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1701 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1698 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1698 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1697 гласа

ДГ " Надежда"

up
1696 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1696 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1696 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1696 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1693 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1691 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1690 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1689 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1689 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1689 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1689 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1688 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1687 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1686 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1684 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1683 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1683 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1682 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1682 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1677 гласа

ДГ "Зорница"

up
1672 гласа

Група "Мики Маус"

up
1672 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1671 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1670 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1670 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1670 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1670 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1670 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1669 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1666 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1663 гласа

група Млад природозащитник

up
1660 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1659 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1658 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1657 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1654 гласа

Децата на Абдовица

up
1654 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1654 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1654 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1652 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1652 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1652 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1652 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1651 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1647 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1646 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1646 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1644 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1640 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1638 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1636 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1635 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1632 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1625 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1624 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1624 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1622 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1622 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1622 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1621 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1619 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1618 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1617 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1616 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1614 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1614 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1613 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1612 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1612 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1607 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1606 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1605 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1602 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1600 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1600 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1600 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1600 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1600 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1600 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1599 гласа

ДГ "Звънче"

up
1596 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1595 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1593 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1591 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1590 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1588 гласа

Приятели от Варна

up
1587 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1586 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1586 гласа

група Маргаритка

up
1585 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1581 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1579 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1579 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1578 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1577 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1576 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1573 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1573 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1571 гласа

разновъзрастова група

up
1569 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1568 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1564 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1563 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1563 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1562 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1560 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1559 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1559 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1559 гласа

Mария Механджийска

up
1557 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1556 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1553 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1552 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1551 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1547 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1547 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1546 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1545 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1544 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1543 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1542 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1542 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1541 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1539 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1537 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1530 гласа

Кметство Брест

up
1527 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1526 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1525 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1522 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1519 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1519 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1519 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1518 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1517 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1513 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1512 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1505 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1504 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1504 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1501 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1498 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1497 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1478 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1464 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1463 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1463 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1461 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1459 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1439 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1406 гласа