СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

Ние сме част от планетата Земя и носим отговорност за нейното опазване. Да помогнем на задъхващия се от отровни газове и замърсявания наш дом! Да посадим дърво! Да отгледаме гора!
Пощенски код 
2240
Град 
Годеч
Адрес 
ул."Игнат Емануилов"№1
up
1959 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4010 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2959 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
2693 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
2674 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
2620 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
2543 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
2521 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
2477 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
2452 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
2360 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2348 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2242 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
2230 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
2181 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
2178 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2158 гласа

II,,а" клас

up
2131 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
2123 гласа

III а

up
2120 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2077 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
2076 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2073 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
2063 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2055 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2036 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2024 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2018 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2015 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1996 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1987 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1981 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1975 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1971 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1969 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1966 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1959 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1958 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
1943 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1933 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1927 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1925 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1916 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
1911 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
1907 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
1903 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1903 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
1901 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
1885 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
1880 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1878 гласа

2Б клас

up
1874 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
1872 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
1867 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
1866 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
1858 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
1850 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
1850 гласа

Детска градина "Здравец"

up
1839 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
1829 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
1822 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
1819 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
1813 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
1812 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
1797 гласа

ДГ "Ален мак"

up
1796 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
1792 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
1789 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1781 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
1775 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
1770 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
1770 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1757 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
1753 гласа

Децата на с.Тополница

up
1741 гласа

Павел Бачоров

up
1734 гласа

ІІ Б клас

up
1730 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
1730 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
1723 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
1723 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
1712 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
1712 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
1712 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
1710 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
1708 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
1707 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
1705 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
1705 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
1703 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1703 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
1701 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
1699 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
1698 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1698 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
1691 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
1688 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
1688 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
1685 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
1683 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
1680 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
1676 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
1675 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1673 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
1669 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
1667 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
1666 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
1665 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1664 гласа

група "Златна рибка"

up
1660 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
1653 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
1653 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1646 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1637 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
1633 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
1630 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
1629 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
1628 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
1623 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
1621 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
1621 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
1619 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1619 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
1617 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
1615 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
1614 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
1612 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
1612 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
1610 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
1609 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1607 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
1606 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
1606 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
1604 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
1601 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
1600 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
1598 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
1598 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
1590 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
1589 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
1589 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
1587 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
1587 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1586 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
1585 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
1584 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
1584 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
1584 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
1582 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
1581 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
1579 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
1575 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
1571 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1570 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
1570 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
1568 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
1567 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
1565 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
1564 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
1563 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
1562 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
1562 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
1561 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
1561 гласа

ДГ "Раковина"

up
1561 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
1560 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
1559 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
1559 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
1559 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
1559 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
1557 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
1555 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
1555 гласа

ДГ " Надежда"

up
1551 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
1551 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
1550 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
1550 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
1549 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
1547 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
1546 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
1546 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
1545 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
1545 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
1544 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
1544 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
1542 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
1541 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
1540 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1538 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
1537 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
1537 гласа

Детска градина "Калинка"

up
1536 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
1536 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
1535 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
1534 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
1534 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
1534 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
1532 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
1531 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
1530 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
1530 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1530 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
1525 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
1524 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
1524 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1524 гласа

ДГ "Зорница"

up
1523 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
1521 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1519 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
1519 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
1519 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
1517 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
1517 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
1514 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
1511 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1511 гласа

група Млад природозащитник

up
1510 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
1510 гласа

Група "Мики Маус"

up
1509 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
1508 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
1507 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
1504 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
1502 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
1501 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
1500 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
1497 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
1494 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
1494 гласа

Детска градина "Арабела"

up
1494 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
1492 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
1490 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
1489 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1489 гласа

Децата на Абдовица

up
1488 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
1488 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
1488 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
1488 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
1485 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
1482 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1480 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
1477 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
1473 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1473 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
1473 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
1473 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
1471 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
1471 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
1470 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
1468 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1467 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
1466 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1465 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
1463 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
1463 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
1462 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
1462 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
1461 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
1458 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
1458 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
1458 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
1456 гласа

ДГ "Звънче"

up
1455 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1452 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1451 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
1451 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
1450 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
1450 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
1447 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
1446 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
1446 гласа

група Маргаритка

up
1446 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
1445 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
1445 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
1444 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
1443 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
1442 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
1440 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
1440 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
1439 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
1438 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
1437 гласа

Приятели от Варна

up
1437 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
1433 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1429 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
1429 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
1429 гласа

разновъзрастова група

up
1428 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
1427 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
1426 гласа

Mария Механджийска

up
1426 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1424 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1421 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1419 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1415 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1415 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1414 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1411 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1411 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1410 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1407 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
1407 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1406 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
1405 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1402 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
1401 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1400 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
1400 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1399 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1398 гласа

Кметство Брест

up
1397 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1394 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
1393 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1387 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1386 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
1382 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1381 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1379 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
1378 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1377 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
1374 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
1373 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1372 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
1371 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
1365 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
1365 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
1360 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
1360 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1359 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
1357 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
1351 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
1348 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
1325 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
1317 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1314 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
1310 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1307 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
1306 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1280 гласа