Трето основно училище "Гоце Делчев"

Защото сме най-южното градско основно училище на България. Защото от 2007 г. завършващите ученици засаждат фиданки в "Гората на Гоце" (терен, предоставен от Горско стопанство Петрич). Защото обичаме природата!
Пощенски код 
2850
Град 
Петрич
Адрес 
ул. "България" №30
up
2530 гласа

Снимки 2017

Детска градина "Звездица" - филиал

up
7821 гласа

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
4758 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
3727 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
3601 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
3539 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
3449 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
3290 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
3267 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
3215 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
3213 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
3169 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
3162 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
3085 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
3083 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
3063 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
3036 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
3034 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
3020 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
2960 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
2958 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
2925 гласа

III а

up
2901 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2895 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
2892 гласа

II,,а" клас

up
2869 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
2824 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
2820 гласа

2Б клас

up
2814 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
2797 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
2783 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
2779 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
2765 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
2763 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
2742 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
2742 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
2738 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
2733 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
2727 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2717 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
2713 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
2713 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
2705 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
2698 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
2686 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
2684 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
2677 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
2669 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2666 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
2659 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
2657 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
2654 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
2651 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
2629 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2617 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2617 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
2616 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
2613 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
2612 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
2603 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
2600 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
2600 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
2599 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2590 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2586 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
2585 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
2583 гласа

Детска градина "Здравец"

up
2578 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
2577 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
2576 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
2570 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2552 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
2542 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
2540 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
2531 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
2530 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
2530 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
2528 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2517 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
2515 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
2502 гласа

ДГ "Ален мак"

up
2495 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
2480 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
2477 гласа

Децата на с.Тополница

up
2475 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
2475 гласа

ІІ Б клас

up
2459 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
2455 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
2452 гласа

Павел Бачоров

up
2448 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
2447 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
2440 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
2439 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
2429 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
2429 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
2426 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
2418 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
2415 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
2415 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
2407 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
2403 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
2402 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
2399 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
2397 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
2392 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
2389 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
2382 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
2376 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
2372 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
2371 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
2369 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
2367 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
2363 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
2362 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
2358 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
2357 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
2356 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
2354 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
2349 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
2348 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
2346 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
2346 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
2343 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
2342 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2341 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
2337 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
2336 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2335 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2333 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
2333 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
2332 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
2331 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
2331 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
2324 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
2323 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
2322 гласа

група "Златна рибка"

up
2317 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
2317 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
2315 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
2314 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
2307 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
2304 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
2302 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
2299 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
2297 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
2286 гласа

ДГ "Зорница"

up
2285 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
2277 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
2268 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
2266 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
2261 гласа

група Млад природозащитник

up
2260 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
2259 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
2254 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2250 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
2245 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
2241 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
2238 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
2238 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2237 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
2235 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
2230 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
2227 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
2222 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
2221 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
2219 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
2207 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
2206 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
2204 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2200 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
2198 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
2197 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
2194 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
2192 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
2188 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
2186 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
2185 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
2184 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
2180 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
2180 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
2180 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
2179 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
2178 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
2175 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
2174 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
2173 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
2172 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
2172 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
2164 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
2163 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
2163 гласа

Детска градина "Калинка"

up
2161 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
2159 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
2159 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
2156 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
2155 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
2153 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
2150 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
2148 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
2147 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
2146 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
2145 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
2145 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
2144 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
2143 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
2142 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
2141 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
2141 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
2140 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2138 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
2138 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
2138 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2138 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
2138 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
2135 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2134 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
2131 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
2131 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
2130 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
2130 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
2130 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
2129 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
2126 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
2126 гласа

Група "Мики Маус"

up
2126 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
2126 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
2123 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
2121 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
2120 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
2119 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
2119 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2117 гласа

ДГ "Раковина"

up
2116 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
2114 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
2113 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
2112 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
2111 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
2109 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
2109 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
2106 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
2105 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
2103 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
2100 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
2097 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
2096 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
2096 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
2095 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
2096 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
2095 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
2093 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
2086 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
2085 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
2084 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2078 гласа

ДГ "Първи юни"

up
2077 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
2077 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
2077 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
2073 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
2073 гласа

ДГ " Надежда"

up
2072 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
2072 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
2072 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
2071 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
2069 гласа

Децата на Абдовица

up
2068 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
2068 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
2067 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
2066 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
2066 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
2062 гласа

Детска градина "Арабела"

up
2062 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
2058 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
2057 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
2056 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
2055 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
2051 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
2049 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
2049 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
2044 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
2044 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
2043 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
2041 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
2041 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
2040 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
2039 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
2036 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
2033 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
2031 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
2029 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2026 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
2025 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
2025 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
2025 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2024 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
2024 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
2023 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
2023 гласа

Приятели от Варна

up
2022 гласа

ДГ "Звънче"

up
2022 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
2018 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
2018 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
2009 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
2009 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
2005 гласа

Mария Механджийска

up
2005 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
2004 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
2002 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
2002 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1999 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1999 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
1997 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
1997 гласа

разновъзрастова група

up
1995 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
1993 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
1992 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
1988 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
1988 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
1988 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
1987 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
1982 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
1982 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1980 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
1966 гласа

група Маргаритка

up
1966 гласа

Кметство Брест

up
1963 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1961 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
1960 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
1958 гласа

ДГ "Първи юни"

up
1958 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
1955 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
1954 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
1951 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
1946 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
1944 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
1943 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
1938 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
1934 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
1932 гласа