втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

Защото училището ни е носител на Зелен флаг от 2002 година и проблемите за опазването на горите и планетата Земя са ни близки. Имаме природен дом с много представители на животинския и растителен свят в гората. В двора на училището имаме "Гора на надеждата", в която броят на дърветата всяка година расте.
Пощенски код 
9000
Град 
Варна
Адрес 
гр. Варна ж.к."Владислав Варненчик" II Микрорайон
up
763 гласа

Снимки 2017

Огнена група "Феникс" към Център за личностно развитие BARAKA

up
3049 гласа

СУ "Св. св. Кирил и Методий", гр. Козлодуй

up
2020 гласа

4 а клас ОУ,,Св.Климент Охридски,, Хасково

up
1771 гласа

II "Б" клас, Основно училище "Димитър Благоев" - Велико Търново

up
1735 гласа

Единадесети клас от групата по ЗИП Биология на Езикова гимназия "Пейо Яворов"

up
1694 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА №117 "НАДЕЖДА"

up
1641 гласа

СУ"Христо Ботев" град Кочериново - Х клас

up
1618 гласа

Група „Млад PR, журналист и фотограф” - СУ „Н. Й. Вапцаров” – град Царево

up
1543 гласа

Детски танцов състав ,,Златен клас,, към НЧ ,, Възраждане 1926,, с.Зимница;общ.Стралджа

up
1532 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1454 гласа

III Е клас СУ "Емилиян Станев" гр. Велико Търново

up
1410 гласа

СУ"Братя Петър и Иван Каназиреви"

up
1301 гласа

ДГ 164 Зорница-гр.София,кв.Горна баня

up
1285 гласа

Великолепните от 1в клас СУ "Хр. Ботев", Айтос

up
1280 гласа

НПО "Европейски инициативи без граници"

up
1258 гласа

ДГ 164 Зорница София, група Маргаритка

up
1200 гласа

ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков"

up
1187 гласа

II,,а" клас

up
1178 гласа

4. в клас , СУ "Константин Константинов",гр Сливен

up
1167 гласа

III а

up
1156 гласа

ПЕГ "Екзарх Йосиф I" - гр. Ловеч

up
1144 гласа

Трети "б" клас, Начално училище "Цани Гинчев", гр. Бяла Слатина

up
1143 гласа

Професионална гимназия по горско стопанство и дървообработване " Стефан Божков"гр. Батак

up
1136 гласа

I "Г" клас ОУ Йордан Йовков

up
1123 гласа

ОУ "Христо Ботев" 7клас

up
1109 гласа

Търговска гимназия "Васил Априлов"

up
1105 гласа

IIа, IIб и IIв клас - СУ "Иван Вазов" - гр.Своге

up
1084 гласа

3 клас ОУ "Проф.П.Н.Райков"

up
1078 гласа

6 "А" клас / ОУ "Хан Аспарух"

up
1074 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
1065 гласа

71 СУ "Пейо Яворов" с.Казичене - Ученически съвет

up
1061 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - Трети клас

up
1053 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
1051 гласа

Първа група,,Сладурани'' - Детска градина ,,Славейче''

up
1034 гласа

Първи А клас ОУ"Найден Геров"

up
1033 гласа

СУ"Проф.д-р Асен Златаров"

up
1029 гласа

ОУ Панайот Хитов

up
1027 гласа

СУ"Асен Златаров" IVб клас

up
1024 гласа

Четвърти клас, СУ"Христо Ботев", Кубрат

up
1019 гласа

3 "в" клас 126 ОУ "Петко Юрданов Тодоров"

up
1019 гласа

Основно училище "Христо Ботев", село Бата, община Поморие

up
1015 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
999 гласа

Първи "а"клас СУ"Отец Паисий"

up
998 гласа

СУ "Асен Златаров" , VIII клас

up
989 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Звездичка"

up
988 гласа

III а /Начално училище "Св. Климент Охридски"-гр.Кюстендил

up
986 гласа

IV б клас , СУ "Крум Попов"

up
978 гласа

ДГ "Иглика",град Бургас - група "Светулка"

up
971 гласа

Детска градина "Звездица" - филиал

up
968 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ХИМИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И БИОТЕХНОЛОГИИ "МАРИЯ КЮРИ" ГР. РАЗГРАД

up
957 гласа

Скаутски клуб "Острец" - гр.Елена

up
957 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
944 гласа

СУ "Христо Ясенов" гр. Етрополе - 11г. клас

up
939 гласа

ОУ "Ран Босилек", гр. Габрово

up
934 гласа

12 е клас ЕГ"Иван Вазов", гр.Пловдив

up
933 гласа

Втора/А група - ДГ№4"Теменужка" - филиал ул."Кап.Райчо Николов"

up
932 гласа

СУ "Свети свети Кирил и Методий"

up
932 гласа

Детска градина "Здравец"

up
931 гласа

1 в клас ОУ"КИРИЛ ХРИСТОВ"

up
926 гласа

2Б клас

up
923 гласа

Трето основно училище "Гоце Делчев"

up
900 гласа

1"В" СУ "Христо Ботев"

up
898 гласа

група за извънкласни дейности "Земята е в нашите ръце" ОУ " Васил Априлов"

up
898 гласа

ДГ "Ален мак"

up
891 гласа

СИП "Млад природозащитник" СУ "Георги Ал. Каравелов"

up
889 гласа

I клас в ОУ "В. Левски" гр. Плачковци

up
875 гласа

Детска градина №15 "Гълъбче" Варна

up
856 гласа

IV -а клас НУ " Патриарх Евтимий"-Плевен

up
852 гласа

група "Пчеличка"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
851 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
849 гласа

НЧ "Светлина-1929" - ДЕТСКА КУКЕРСКА ГРУПА "КАЛЧЕВЧЕТА"

up
841 гласа

ДГ № 164 “ЗОРНИЦА”- 1 група "Пеперуда"

up
839 гласа

ОУ"Христо Ботев"

up
832 гласа

Детска градина "Звънче" - гр. Луковит

up
828 гласа

1 гр. „Палавите котенца”, ДГ.№3 „Слънце”, гр. Петрич

up
826 гласа

ДГ 164 "Зорница" 2Б-група

up
822 гласа

Павел Бачоров

up
819 гласа

ІІ Б клас

up
817 гласа

Ученически спелео клуб ''Лабиринт''

up
813 гласа

ДГ 164 "Зорница"- IV ПГ-а 6г "Калинка"

up
810 гласа

СУ "Свети Константин-Кирил Философ"

up
807 гласа

Млад еколог - ОУ ,,Димитър Полянов'' с.Трънак, общ.Руен, обл.Бургас

up
804 гласа

ДГ "Радост" гр. Силистра

up
802 гласа

Децата на с.Тополница

up
794 гласа

164 ДГ " Зорница" 4б ПГ " Слънчо "

up
794 гласа

Iв клас, ОУ "Ран Босилек"-гр. Габрово

up
793 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
792 гласа

Основно училище " Св.Св. Кирил и Методий"

up
789 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
782 гласа

Детска градина "БРЕЗИЧКА" - гр. Бургас, жк. Славейков, до бл.40

up
782 гласа

СУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
781 гласа

ДГ "Малечко - Палечко"

up
780 гласа

9А, ПГИТМТ, паметник "Априлци"

up
780 гласа

ОУ "Васил Левски"

up
779 гласа

2В -клас / 144 СУ "Народни будители" София

up
778 гласа

III "б" клас ОУ "Христо Ботев"

up
775 гласа

Детска градина №18 "Дора Габе"

up
775 гласа

Група "Усмивка", ДГ "Райна Княгиня"

up
774 гласа

ПГТС "Христо Смирненски" град Разград, IX-б и X-а клас

up
773 гласа

25 ОУ "Д - р Петър Берон" - VI клас

up
772 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарски" с.Корница

up
769 гласа

Детска градина 21"Ежко Бежко"

up
765 гласа

ДГ №41 "ПЪРВИ ЮНИ"

up
764 гласа

СУ "ХРИСТО СМИРНЕНСКИ" С. ОБРОЧИЩЕ

up
764 гласа

група "Златна рибка"

up
763 гласа

втори"а" ОУ "Стоян Михайловски"

up
763 гласа

Ученически съвет при СУ "Димитър Благоев" - гр. Свищов

up
761 гласа

Втори А клас, СУЕЕ "СВ. КОНСТАНТИН КИРИЛ - ФИЛОСОФ" - РУСЕ

up
758 гласа

Професионална гимназия по електротехника и автоматика

up
756 гласа

ОУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
754 гласа

ІІІ Б клас, СУ "Димчо Дебелянов"

up
749 гласа

46-та ДГ ,,Жива вода''

up
748 гласа

ІІІ Подготвителна група "Мики Маус" / ДГ"Славейче"

up
748 гласа

ДГ "Райна Княгиня"

up
748 гласа

ДГ-54..Дъга''

up
746 гласа

ДГ № 6 "Слънце", гр. Монтана

up
744 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
741 гласа

ОДЗ Валентина-група Ракетка

up
737 гласа

гр."Пинокио", ДГ "Юнско въстание", гр.Плевен

up
736 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
735 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
735 гласа

НЧ „Просвета 1906” – с. Козичино, общ. Поморие

up
734 гласа

ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО ПРОИЗВОДСТВЕНИ ТЕХНОЛОГИИ- гр.ЛОМ

up
734 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
733 гласа

група"Златни рибки", ДГ"Славейче"№17

up
729 гласа

Средно училище "Любен Каравелов" - гр. Добрич

up
728 гласа

1.в клас СУ " ХРИСТО БОТЕВ " гр. Кубрат

up
727 гласа

4 б клас от ОУ "Св. Паисий Хилендарски" гр.Елхово

up
726 гласа

8а клас ПГВМ ,,Проф. Д-р Димитър Димов "

up
723 гласа

СУ "Св.св. Кирил и Методий"

up
723 гласа

III б клас, ОУ "Цанко Церковски"

up
723 гласа

Детска градина "Вълшебство"

up
723 гласа

Основно училище "Христо Ботев", с. Дъбница

up
722 гласа

ДГ "Знаме На Мира" гр.Балчик

up
721 гласа

група "Моряче"/ДГ "Иглика"-гр.Бургас

up
721 гласа

ДГ "СЛЪНЦЕ"

up
720 гласа

Начално училище "Цани Гинчев"

up
719 гласа

8 клас, ОУ "Г. Раковски"

up
719 гласа

VII клас ОУ"Георги Раковски"

up
718 гласа

НЧ " Просвета - 2015" кв. Етър

up
715 гласа

ОУ "Св.Паисий Хилендарскси"

up
714 гласа

ОУ "Христо Смирненски"

up
713 гласа

СУ"ХРИСТО БОТЕВ"

up
713 гласа

Шести клас Основно училище „ Паисий Хилендарски”

up
697 гласа

Основно училище "Даскал Димитри" - гр. Кюстендил

up
696 гласа

Основно училище "Св. Св. Кирил и Методий"

up
696 гласа

Детска градина Мечо Пух гр.Хисаря, обл.Пловдивска

up
693 гласа

ОУ "Отец Паисий" с.Тополово

up
693 гласа

ДГ "Звънче" - гр. Козлодуй

up
690 гласа

Клуб Родолюбие/СУ"Н.Й.Вапцаров"

up
689 гласа

Скаутски отряд "Вълците"

up
689 гласа

1б клас, НУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
687 гласа

ДГ "Слънце" гр. Стамболийски и Общински център за работа с деца

up
687 гласа

ОУ "Отец Паисий"-с. Равна гора, общ. Созопол, обл. Бургас

up
687 гласа

ДГ "Раковина"

up
685 гласа

Група"Слънце", ДЦ"Пролет",гр.Панагюрище

up
685 гласа

Второ средно училище "Никола Йонков Вапцаров"

up
684 гласа

ПГ Група Г, ДГ № 179 "Синчец"

up
684 гласа

Детска градина "Калинка"

up
683 гласа

ОУ "Св. Св. Кирил и методий" село Бутан, община Козлодуй

up
683 гласа

ДГ " Надежда"

up
682 гласа

Професионална гимназия по икономика "Иван Илиев"

up
681 гласа

СУ "Васил Левски", град Ардино,обл. Кърджали

up
680 гласа

3 "а" клас СУ"П.Р.Славейков" гр. Добрич

up
679 гласа

Биоградинка / Училище за деца с увреден слух „Проф. Денчо Денев“

up
678 гласа

IV-"в" клас при Първо основно училище "Кирил и Методий ", гр.Монтана

up
677 гласа

Младите активни доброволци на град Шипка

up
677 гласа

I"б" клас ХI ОУ 'Христо Ботев"

up
676 гласа

Пенсионерски Клуб "Детелина"

up
676 гласа

група "Бъни", ДГ 167 "Малкият принц", гр. София

up
673 гласа

ДГ № 32 " Зорница"

up
673 гласа

Детска градина "Незабравка" ,с.Бръшляница,общ.Плевен

up
672 гласа

ОУ "Васил Левски"/ група Млад природозащитник

up
671 гласа

Детска градина №7 "Буратино"

up
671 гласа

ОУ "Св. св. Кирил и Методий"

up
671 гласа

IV Б клас, ОУ "Васил Левски" Пловдив

up
671 гласа

Клуб"Опознай Родината и Родния край", СУ"Антон Попов", град Петрич

up
669 гласа

ОУ"Васил Левски" - село Бойница

up
668 гласа

Детска градина № 5 "Вяра Надежда Любов " град Павликени

up
668 гласа

Професионална гимназия-Бяла

up
668 гласа

Детска градина "Гьончо Белев"

up
667 гласа

Професионална гимназия по туризъм "Михалаки Георгиев"

up
667 гласа

Основно училище " Васил Левски " с. Ракево, общ. Криводол, обл. Враца

up
665 гласа

Професионална гимназия по механизация на селското стопанство "Н. Златарски"

up
661 гласа

СУ "Иван Вазов" 4 Д клас

up
660 гласа

Средно Училище " Христо Ботев" село Галиче

up
660 гласа

ПГ "Христо Ботев" Долна баня

up
659 гласа

Средно училище "Васил Левски" - гр. Троян, 3 клас

up
659 гласа

Основно училище "Христо Ботев"

up
655 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
655 гласа

10-ти клас, СУ "Д-р Петър Берон" гр. Костинброд

up
654 гласа

Детска градина "Конче вихрогонче"

up
654 гласа

Детска градина "Евгения Кисимова"

up
654 гласа

ДГ "Първи юни"

up
654 гласа

ДГ 97 "ИЗГРЕВ"

up
654 гласа

Детска градина „ Мечо Пух“

up
654 гласа

ДГ "Зорница"

up
653 гласа

СУ"Христо Ботев"

up
653 гласа

108 СУ "Никола Беловеждов"

up
652 гласа

ПГ по земеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
652 гласа

90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин"

up
650 гласа

ДГ "Желязко Попниколов"

up
650 гласа

Основно училище "Св.Св.Кирил и Методий" село Блъсково община Провадия - пети клас

up
645 гласа

ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

up
643 гласа

Професионална гимназия"Петър Парчевич"-град Раковски

up
643 гласа

ОУ "Свети Свети Кирил и Методий"

up
641 гласа

ДГ 3 "Звездичка"

up
640 гласа

IX б, СУ "СВЕТИ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - ПЛОВДИВ

up
639 гласа

ДГ №12 "Звънче"гр.Лом

up
639 гласа

ДГ номер 6 "Виктория Пишурка"

up
639 гласа

Детска ясла"Еделвайс"

up
632 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
631 гласа

ОУ,,Св.Св. Кирил и Методий" с. Куртово Конаре

up
630 гласа

Основно училище"Пейо Яворов" с. Крушевец, общ. Созопол

up
630 гласа

Група "Мечо Пух", детска градина "Радост"

up
628 гласа

група Млад природозащитник

up
627 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
626 гласа

Детска градина "Арабела"

up
626 гласа

ДГ "Зорница" Асеновград

up
625 гласа

Група "Мики Маус"

up
625 гласа

ДГ "Изворче"с.Кабиле ,общ.Тунджа

up
624 гласа

Професионална гимназия по селско стопанство "Земя"

up
624 гласа

ДГ "Първи юни"

up
624 гласа

ДГ "Миньор" гр. Бобов дол

up
619 гласа

Група "Дъга" от ДГ "Първи юни" гр.Плевен

up
619 гласа

Детска градина" Щастливо детство" село Тополово, община Асеновград

up
618 гласа

1В клас, 47 ОУ Христо Г. Данов

up
617 гласа

ДГ №12 "Звънче"

up
616 гласа

11 клас ЧПГЧО "Меридиан 22"

up
615 гласа

XI клас СУ "Христо Ботев"

up
614 гласа

Клуб "На ти с природата", ПГТО "Дочо Михайлов", Град Тервел

up
614 гласа

ОУ "Христо Ботев"

up
613 гласа

ОУ" Отец Паисий"

up
613 гласа

1 "г" клас на ОУ "Любен Каравелов" -гр. Бургас

up
613 гласа

ОУ "Гео Милев", с. Белозем, област Пловдив

up
612 гласа

IX В клас от Професионална гимназия "Велизар Пеев" - Своге

up
611 гласа

НЧ"Никола Й.Вапцаров 1927г." с.Бабово,област Русе

up
611 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
608 гласа

Помощно училище-интернат "Асен Киселинчев"

up
608 гласа

Iа клас, СУ "Христо Ботев"

up
607 гласа

Средно училище "Анастасия Димитрова"

up
607 гласа

IV клас при ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

up
606 гласа

Детска ясла №3 гр. Сливен

up
605 гласа

IV ''г'' клас ,Основно училище '' Елин Пелин '', гр.Бургас

up
604 гласа

VI г клас НГХНИ "Константин Преславски", гр. Варна

up
603 гласа

ДГ № 42 "Българче" - гр. Варна

up
602 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
600 гласа

ДГ "НЕЗАБРАВКА"

up
600 гласа

Децата на Абдовица

up
599 гласа

Детска градина "Зорница" - Плевен

up
599 гласа

ДГ №2 "Здравец"

up
597 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
597 гласа

12 клас ПГСС с. Ситово

up
596 гласа

ДГ Звънче 2 група-Детелинка

up
596 гласа

ДГ "Първи юни"

up
595 гласа

II-ри - ОУ "Георги Бенковски"

up
593 гласа

Младежки общински съвет - Казанлък

up
593 гласа

група Маргаритка

up
593 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухар,общ.Кърджали

up
590 гласа

Група Снежанка ДГ "Приказка" гр.Варна

up
590 гласа

ДГ "Пролет", град Ямбол

up
590 гласа

164 ДГ "Зорница" София втора "А" група "Мики Маус"

up
588 гласа

12 клас СУ "Христо Смирненски" гр. Брезово

up
586 гласа

първи б клас ОУ"Олимпи Панов"

up
585 гласа

Основно училище "Христо Ботев"-град Стамболийски

up
585 гласа

Еко клуб при СУ"Васил Кънчв"

up
584 гласа

2 ри клас на НУ "Св.Св. Кирил и Методий" -град Бяла

up
582 гласа

ДГ "Звънче"

up
582 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
581 гласа

Приятели от Варна

up
579 гласа

5.б клас при Второ основно училище "Христо Смирненски"

up
577 гласа

Център за настаняване от семеен тип на деца и младежи

up
577 гласа

ОУ"Христо Ботев"с.Камбурово,община Омуртаг

up
576 гласа

ДГ"Здравец" - група "Слънчице"

up
576 гласа

79 СУ "Индира Ганди" 3а клас

up
576 гласа

Mария Механджийска

up
576 гласа

3Б КЛАС ОУ"АНГЕЛ КЪНЧЕВ " ГРАД РУСЕ

up
575 гласа

ОУ " ГЕО МИЛЕВ" -с.Грохотно, община Девин, обл.Смолян

up
575 гласа

IIб и IIIб гр. при ДГ "Здравец", гр. Пазарджик

up
574 гласа

Основно училище "Гоце Делчев"

up
573 гласа

ПГПТ " Атанас Цонев Буров"- ученичски съвет

up
573 гласа

Кметство Брест

up
572 гласа

разновъзрастова група

up
572 гласа

смесена група "Слънце" дг „В.Терешкова" село Ярджиловци.

up
570 гласа

ОУ "Васил Левски" с. Звъничево, общ. Пазарджик

up
569 гласа

ПГ по зезеделско стопанство "Ал. Стамболийски"

up
569 гласа

Основно училище"Свети свети Кирил и Методий"

up
567 гласа

ДГ №20 "Мир"

up
567 гласа

ОУ "Самара" III клас

up
565 гласа

6б клас в СУ " Св.св Кирил и Методий"

up
563 гласа

4 клас ОУ "Св.Св.Кирил и Методий" с.Брани поле

up
563 гласа

ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО" - ГРАД БЕЛОСЛАВ

up
561 гласа

Детска градина "Ирина Бачо Кирова"

up
559 гласа

ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗНАМЕ НА МИРА"

up
558 гласа

1-а клас при ОУ"Паисий Хилендарски"-с.Цалапица

up
558 гласа

ПГСС"Г.М.Димитров"

up
558 гласа

3 А клас, 140 СУ " Иван Богоров"

up
557 гласа

Земеделска професионална гимназия "Кл.Тимирязев"

up
557 гласа

ОУ "Св.св.Кирил и Методий"

up
557 гласа

ДГ"Св.Св.Кирил иМетодий"

up
557 гласа

ДГ"Щастливо детство"

up
555 гласа

Ученически съвет на Национална професионална гимназия по полиграфия и фотография, гр. София

up
550 гласа

Детска градина 2 " Здравец" град Тервел

up
550 гласа

ДГ „Тракийче” -гр. Перущица

up
546 гласа

ДГ "Радост" гр.Драгоман

up
543 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
541 гласа

ДГ "Първи юни"

up
541 гласа

ДГ"Калина Малина", с.Градина, община Долни Дъбник, област Плевен

up
539 гласа

ОУ"Св.Св.Кирил и Методий"с.Глухал,общ.Кърджали

up
535 гласа

1 A клас СУ"П.К.Яворов"

up
532 гласа

Клуб "Химия и опазване на околната среда" - ЦПЛР "Малкият принц"

up
530 гласа

ПГСС"Царица Йоанна"

up
530 гласа

IRINA IVAILOVA JELYAZKOV

up
529 гласа

СУ "Хаджи Мина Пашов" Сливен

up
527 гласа

НУ"Иван Вазов" ІІІ-ІV кл.

up
525 гласа

ДЯ "Здравец" гр.Драгоман

up
524 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
520 гласа

Начално училище "Никола Козлев" град Лясковец

up
520 гласа

ДГ "Слънце" гр.Камено

up
520 гласа

Начално училище "Васил Левски" с. Завой, община "Тунджа", област Ямбол

up
520 гласа

Основно училище "Васил Левски"

up
519 гласа

Средно училище "Ангел Кънчев"

up
518 гласа

СУ "Христо Ботев" гр.Драгоман

up
513 гласа

Група "Забавлявам се и уча английски език"- ОУ"Христо Ботев"

up
512 гласа

ДГ №1 "Снежанка"

up
508 гласа

4 клас ОУ "Хр.Ботев"-село Долно Дряново

up
505 гласа

ОУ "Иван Вазов" -с.Широко поле, обл. Кърджали

up
504 гласа

V а клас СУ "Хаджи Мина Пашов"

up
504 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Методий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
498 гласа

ОУ,,Иван Вазов"- с.Широко поле,обл.Кърджали

up
490 гласа

Група "Да опознаем и защитим природата" към ОУ "Йордан Йовков" с.Браничево

up
485 гласа

ОУ " Св.Св.Кирил и Четодий"- с. Грозден, общ. Сунгурларе, обл. Бургас

up
476 гласа

ОУ" Никола Йонков Вапцаров"

up
471 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
444 гласа

3д клас на 54 СУ "Св.Иван Рилски", гр.София

up
438 гласа

ОУ " Неофит Рилски"

up
435 гласа

5 до 8 клас, група " Приятели на природата", ОУ " Бачо Киро"

up
422 гласа